Téma: novinka

Příbuzná témata

Komerční banka nabídne službu transparentní účet

27. 03. 2013  21:38  |   Komerční banka zařadila do nabídky službu Transparentní účet. Novinka umožňuje klientům zveřejnit na internetových stránkách KB náhled účetních transakcí realizovaných na jejich bankovním účtu. O službu může požádat jakýkoli klient Komerční banky bez ohledu na typ účtu, a to zcela zdarma. více »

Novinky ze světa bank!

11. 12. 2012  19:21  |   Vánoce klepou na dveře, všude spousta aktivit, počasí nic moc… Chápeme, že v takové situaci nemusí být dostatek času věnovat se novinkám z bank. A to by byl škoda. Mohou vám přinést dodatečné úspory, ušetřit peníze či čas… Tak se podívejte, co nového vám banky a finanční instituce v České republice přichystaly! více »

Česká spořitelna představila novinky ve slevovém programu Partner

13. 11. 2012  20:33  |   Česká spořitelna představila v pondělí 12. listopadu 2012 novinky ve slevovém programu Partner, díky kterému získají klienti při platbě kartou část peněz automaticky zpět na účet. Program partner mohou využívat všichni klienti České spořitelny, kteří mají jakoukoliv debetní kartu či kreditní kartu se sjednanou službou Odměna za platbu kartou. Do programu Partner se klienti České spořitelny mohou zdarma zaregistrovat na internetových stránkách www.csas.cz/programpartner, kde také najdou ucelený přehled o již připsaných odměnách či informace o všech plánovaných akcích a novinkách u obchodních partnerů. více »

Novinka LBBW Bank CZ: garantované strukturované depozitum TOP BRANDS

29. 10. 2012  16:36  |   LBBW Bank CZ spouští v pondělí 29. 10. 2012 prodej nového produktu – strukturovaného depozita TOP BRANDS. Jedná se o depozitum se zajímavým úrokem 11 % za 3 roky. Díky garanci je klientovi zaručena 100% návratnost vložených prostředků. Nabídka je časově omezena do 20. 11. 2012. více »

Nejlepší nabídka úročení EUR na firemních běžných účtech

01. 10. 2012  14:50  |   Skupina Citfin přichází od 1. října 2012 s unikátní nabídkou úročení EUR na Firemním multiměnovém účtu EASY ve výši 2 %. Tato novinka rozšiřuje řadu výhod, kterých mohou klienti skupiny Citfin využívat, pokud si zřídí Firemní multiměnový účet EASY. Ten je určený především společnostem obchodujícím se zahraničím. více »

Jak vypadá nové internetového bankovnictví ČS, KB a dalších bank?

24. 09. 2012  13:30  |   Před rokem v srpnu jsme Vám přinesli podrobné srovnání internetového bankovnictví všech českých bank. Nyní na toto srovnání navazujeme s přiblížením nových aplikací internetového bankovnictví, které se od té doby objevily. S novinkami v této oblasti přišla Komerční banka, Česká spořitelna, UniCredit Bank a Fio banka. Ukážeme Vám, jak nové verze internetového bankovnictví vypadají, a porovnáme je navzájem. Do srovnání přidáme i internetbanking od ČSOB, abychom získali přehled o převážné části trhu, vzhledem k tomu, že budeme porovnávat čtyři největší banky (bez Fio Banky). více »

Přečtěte si: Co nového chystají banky pro podzimní sezónu?

10. 09. 2012  01:49  |   Přinášíme vám informace o chystaných novinkách v nabídce bank, které by se měly objevit na podzim, případně i o akcích, které již běží, ale budou pokračovat v průběhu podzimu. více »

ZUNO přitvrzuje: Výběr z bankomatu zdarma

30. 07. 2012  16:11  |   Internetová Zuno Bank, která na český trh vstoupila před rokem, mění od 6. srpna ceník. A jde o samé změny k lepšímu. První výběr v kalendářním měsíci z bankomatů sesterské Raiffeisenbank bude nově zdarma. Novinka se týká základní varianty konta, nazvané jednoduše Účet, za kterou banka nevybírá žádný měsíční paušál. více »

Letní investiční novinka Duo Profit: kombinace investice a spořicího účtu

03. 07. 2012  14:21  |   ČSOB si pro své klienty na letní měsíce připravila řadu nových investičních příležitostí vhodných nejen pro konzervativní klienty. V červenci se představuje zajištěný fond Global Partners ČSOB Click s pamětí 5, investiční životní pojištění s ochranou vložené investice Maximal Invest ČSOB Úrokových sazeb 1 a speciální letní nabídku Duo Profit, což je kombinace investice a zvýhodněného spořicího účtu. více »

ZUNO SBÍRÁ OCENĚNÍ VE ZLATÉ KORUNĚ

08. 06. 2012  13:47  |   – I přes velice krátkou existenci na trhu, online banka ZUNO zabodovala a získala dvě prestižní ocenění v anketě Zlatá koruna 2012. V 10. ročníku ankety o nejlepší finanční produkty roku ZUNO uspělo především v hodnocení odborné finanční akademie. V kategorii Novinka roku získal pomyslnou stříbrnou medaili produkt SPOŘENÍ a aby toho nebylo málo, bronzovou medaili v téže kategorii si odnáší ÚČET PLUS. více »

Víme první: Citibank uvede na trh nový produkt konsolidace úvěrů

29. 04. 2012  14:37  |   Jak jsme vás v úvodu týdne informovali, na trh konsolidace půjček, který se v poslední době začíná celkem živě rozvíjet, vstupuje nový hráč – Citibank. Novinka nabídne několik atributů, jež jsou pro sloučení úvěrů, na kterém klient nebude bit, naprosto podstatné. Nabízíme exkluzivní informace… více »

Příští Kalouskovy dluhopisy? I novinka uložení peněz „za inflaci“

25. 04. 2012  01:33  |   Minulý úpis tzv. Kalouskových dluhopisů vyvolal mezi lidmi téměř šílenství. I proto se Ministerstvo financí České republiky rozhodlo vydat další tranše, tentokráte s jednou novinkou ta nabídne zhodnocení „pouze“ o inflaci, tedy jakýsi produkt na ochranu úspor. více »

Novinka v internetovém bankovnictví LBBW Bank CZ

27. 03. 2012  21:04  |   LBBW Bank CZ rozšiřuje služby internetového bankovnictví a od dubna 2012 zavádí službu „LBBW Business Direct“. Novinku využijí zejména podnikatelské subjekty provádějící větší množství plateb či používající vícestupňové podepisování. Umožní jim export a import dat nebo využití kombinovaného vícestupňového podepisování platebních příkazů. více »

Novinka: ČSOB SmartBanking – internetové bankovnictví ve vašem chytrém telefonu

01. 01. 2012  03:09  |   Nainstalujte si aplikaci ČSOB SmartBanking pro chytré telefony a tablety, kterou nyní pohodlně obsloužíte své účty stejně jako z ostatních služeb ČSOB Elektronického bankovnictví. V aplikaci najdete také další služby k usnadnění života ve světě financí. více »

Novinka na Finančních centrech: Samoobslužný Era Point

07. 12. 2011  11:48  |   Era zavádí na svých Finančních centrech samoobslužnou zónu - tzv. Era Point. Jde o speciální místo s připojením na internet, které bude sloužit klientům i neklientům k vyřízení jejich potřeb v elektronickém bankovnictví nebo například k získání informací o produktech. Era Point bude umístěn na 58 z celkových 62 Finančních center, u nově budovaných bude již samozřejmostí. více »

Novinka: Vodafone začně nabízet bankovní služby Raiffeisenbank

30. 11. 2011  13:11  |   Vodafone začne na čtyřech svých pobočkách nabízet kromě telekomunikačních také bankovní služby Raiffeisenbank pod názvem „Vodafone Banka od Raiffeisenbank“, součástí bude i stavební spoření od Raiffeisen stavební spořitelny. Zákazníci díky tomu získají nonstop kontrolu nad svým bankovním účtem přes SMS, možnost využití vkladových bankomatů a služby navíc zdarma. více »

Novinka ČSOB a Poštovní spořitelny podpoří růst internetových transakcí

06. 10. 2011  14:23  |   Počet nákupů přes internet v České republice každým rokem stoupá. Aktuální podíl internetových transakcí na celkovém objemu plateb kartou je 1,9 %. Může se zdát, že jde o nepatrné množství, ovšem v meziročním srovnání let 2008 a 2011 se počet internetových transakcí téměř ztrojnásobil. Z důvodu rostoucích objemů plateb na internetu a kvůli zvyšujícímu se riziku zneužití se ČSOB a Poštovní spořitelna rozhodly pro zabezpečení karet službou 3D Secure. více »

UniCredit Bank garantuje u nového produktu Program DUET PLUS výnos 5 % p.a.

09. 09. 2011  10:17  |   Garantovaný výnos 5 % p.a. nabízí UniCredit Bank klientům, kteří si sjednají nový produkt Program DUET PLUS. Novinka kombinuje jednorázový tříměsíční termínovaný vklad vedený v českých korunách s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu a investici do vybraných podílových fondů Pioneer. Klienti vyžadují bezpečnou formu zhodnocení volných finančních prostředků se zajímavým výnosem a jako reakci na tuto poptávku přišla UniCredit Bank již v říjnu minulého roku s Programem DUET kombinujícím vysoko úročený termínovaný vklad a investici. Tato novinka se od svého uvedení na trh setkávala s velkým zájmem stávajících i nových klientů. více »

UniCredit Bank garantuje u nového produktu Program DUET PLUS výnos 5 % p.a.

01. 09. 2011  23:23  |   Garantovaný výnos 5 % p.a. nabízí UniCredit Bank klientům, kteří si sjednají nový produkt Program DUET PLUS. Novinka kombinuje jednorázový tříměsíční termínovaný vklad vedený v českých korunách s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu a investici do vybraných podílových fondů Pioneer. Klienti vyžadují bezpečnou formu zhodnocení volných finančních prostředků se zajímavým výnosem a jako reakci na tuto poptávku přišla UniCredit Bank již v říjnu minulého roku s Programem DUET kombinujícím vysoko úročený termínovaný vklad a investici. Tato novinka se od svého uvedení na trh setkávala s velkým zájmem stávajících i nových klientů. více »

Era přichází s novinkami v účtech pro podnikatele

25. 08. 2011  09:34  |   Era představuje novinky v podnikatelských účtech a účtech pro právnické osoby a další organizace. Po zavedení Era účtu k podnikání v červnu loňského roku tak pokračuje v trendu zjednodušování produktů. Změny budou platné od 24. října 2011. více »

UniCredit Bank představila nové designy platebních karet

15. 08. 2011  14:19  |   UniCredit Bank zahájila letos v létě distribuci svých platebních karet v novém designu. Nová podoba karet reprezentuje příslušnost banky k mezinárodní skupině UniCredit, stejný vzhled karet zavedly i ostatní banky ve skupině. Současný design sází na jednoduchost a střídmost, používá logo UniCredit Bank v kombinaci se jménem banky. Novinka se týká jak debetních, tak kreditních karet. více »

UniCredit Bank garantuje u spořícího produktu Program DUET PLUS výnos 5 % p.a.

08. 08. 2011  14:36  |   Spořicí novinka kombinuje jednorázový tříměsíční termínovaný vklad vedený v českých korunách s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu a investici do vybraných podílových fondů Pioneer. více »

Doporučujeme: Na trh karet přijde novinka – Eurokarta

18. 07. 2011  01:35  |   Jako konkurenci společnostem MasterCard a Visa chystají západoevropské karty svou vlastní platební kartu – multifunkční karta má klientům umožnit výběry z bankomatů a placení u obchodníků v Eurozóně, a to vždy dle podmínek konkrétní země. Tato služba tak bude jakáýmsi doplňkem k platbě SEPA. více »

Novinka v ČR: Citibank zrychluje platby díky bezkontaktním kartám

01. 07. 2011  02:13  |   Citibank vstupuje na neznámou půdu a přináší do Č eské republiky finanční novinku. Stala se totiž první bankou, která v České republice začala vydávat takzvané bezkontaktní platební karty. Karta Shell Mastercard je totiž porvní českou kartou svého druhu, jež je vybavena technologií PayPass. více »

Vyhlášení výsledků 9. ročníku soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku

03. 06. 2011  00:30  |   Dnes večer budou v TOP HOTELu Praha slavnostně vyhlášeny výsledky letošního ročníku soutěže Zlatá koruna. V rámci soutěže budou tradičně uděleny tři hlavní ceny – Novinka roku, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů – a předána ocenění nejlepším produktům celkem v 15 kategoriích. Nebývalý zájem o hlasování v soutěži Zlatá koruna letos projevila veřejnost. Devátý ročník tak překonal počtem 144 101 hlasujících všechny předcházející ročníky. více »

Fondová novinka ČSOB v dubnu – investice do sportovních akcí

18. 04. 2011  17:46  |   ČSOB chce pokrýt celou poptávku po možnostech investic ve světě zajištěných fondů, proto nyní přichází s fondem investujícím do společností, které těží z velkých sportovních akcí. Rozšiřují se tak investiční možnosti a každý si nyní může najít takovou strukturu, která mu nejvíce vyhovuje. více »

Průměrný klient: Koncept MojeOdměny od Komerční banky se vyplatí

14. 04. 2011  01:27  |   Koncept MojeOdměny Komerční banky je novinkou na tuzemském bankovním trhu a je ho všude plno. Má poutavá reklamní kampaň pro klienty i jiný přínos než zviditelnění mateřské banky? Zkusili jsme poměřit MojeOdměny se starším, hojně rozšířeným balíčkem Extra konto. Na příkladu hypotetického průměrného klienta se ukázalo, že cenu za spotřebu bankovních služeb novinka může zlevnit. více »

UniCredit Bank přichází s novinkou - internetové bankovnictví v mobilu

07. 03. 2011  14:41  |   Od začátku března spouští UniCredit Bank jako první banka na českém trhu internetové bankovnictví v mobilním telefonu. Vychází tak vstříc stále rostoucí oblibě tzv. chytrých mobilů - „smartphonů“ u svých klientů. Hlavními výhodami jsou vyšší rychlost a jednoduchost ovládání přizpůsobená mobilním telefonům. Tato novinka nabízí stejně vysoký bezpečnostní standard jako klasická verze internetového bankovnictví pro počítače a notebooky. více »

Byl zahájen 9. ročník soutěže Zlatá Koruna

01. 03. 2011  12:39  |   Od začátku března mohou finanční společnosti přihlašovat své produkty do soutěže o Zlatou korunu a získat tak toto prestižní ocenění, které se nejlepším finančním produktům uděluje již devátým rokem. Soutěž probíhá v celkem 15 kategoriích. Kromě toho budou již tradičně uděleny i tři hlavní ceny – Novinka roku, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů. Výsledky devátého ročníku budou vyhlášeny 2. června v TOP HOTELu Praha. více »

Nové EXPRESNÍ Konto od UniCredit Bank - bez poplatku

13. 12. 2010  13:32  |   UniCredit Bank uvádí na český trh další atraktivní produkt – EXPRESNÍ Konto. Novinka s nulovým měsíčním poplatkem je určena pro klienty, kteří nechtějí platit měsíční paušál za nejužívanější bankovní služby (vedení účtu, elektronickou debetní kartu, výběry z bankomatů, internetové bankovnictví, trvalé příkazy, inkasa a kontokorentní úvěr) a očekávají rychlou a jednoduchou administraci včetně převedení konta z jiné banky. Klienti okamžitě získají také novou Kartu EXPRES, která bude ihned aktivována bez nutnosti opět navštívit pobočku a vyzvednout si PIN kód ke kartě. více »

Lidé si oblíbili vkladové bankomaty

08. 12. 2010  16:16  |   Rozvíjející se novinka – vkladové bankomaty – se u lidí těší stále větší oblibě. Potvrzuje to i fakt, že se každý měsíc zvyšuje počet vkladů na bankomatech ČSOB a Poštovní spořitelny o více jak 30 %. více »

Lidé stále více využívají vkladové bankomaty ČSOB a PS

08. 12. 2010  11:42  |   Rozvíjející se novinka – vkladové bankomaty – se u lidí těší stále větší oblibě. Potvrzuje to i fakt, že se každý měsíc zvyšuje počet vkladů na bankomatech ČSOB a Poštovní spořitelny o více jak 30 %. více »

Era nabídne klientům jednoduché, přehledné a férové půjčky

06. 10. 2010  17:57  |   Na český trh přichází novinka v oblasti úvěrů: Era půjčky. Nově upravené produkty se přizpůsobí potřebám klientů, ať už budou chtít financovat své bydlení nebo si krátkodobě půjčit na cokoli. Era půjčky tak rozšiřují řadu maximálně přehledných a férových Era produktů. více »

První český „mobilní bankomat“ vyjíždí do ulic

20. 09. 2010  10:17  |   Na český trh přichází další jedinečná novinka – Era mobilní bankomat. Speciálně upravená dodávka s vyškolenými pracovníky bude jezdit do míst, kde jinak lidé nemají možnost bankomaty využít. Jedná se o první „bankomat na kolech“ na českém trhu, který nabídne všechny klasické funkce a navíc také prodej vybraných Era produktů. více »

Bomba: Víte, kolik odvedete na poplatcích denně svojí bance?

06. 07. 2010  09:37  |   To, že se české banky ve financování svého hospodaření rády spoléhají na příspěvek příjmů z poplatků a provizí, není novinka. Ale víte, kolik v průměru dělal denní poplatek jednoho klienta u vaší banky v roce 2009? více »

OVB Vstřícná banka: Co přinesly banky ve II. čtvrtletí svým klientům

23. 06. 2010  01:18  |   Banky i ve II. čtvrtletí roku 2010 přicházely s novinkami a změnami, které mají v době končící krize podpořit chuť klientů po nových úvěrech. U všech bank je společné, že zatraktivňují a opět více zpřístupňují hypoteční úvěry více »

Produkty UniCredit získaly dvě Zlaté koruny a dvě Stříbrné

04. 06. 2010  11:05  |   Hned dvě významná ocenění vynesla UniCredit Bank aktuální produktová novinka – Převratná hypotéka s variabilní úrokovou sazbou, která se umístila na druhém místě v hlavní kategorii Novinka roku a zvítězila v kategorii Hypotéky. více »

Vyhlášení výsledků 8. ročníku soutěže Zlatá koruna

04. 06. 2010  00:41  |   V rámci soutěže budou tradičně uděleny tři hlavní ceny – Novinka roku, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů – a předána ocenění nejlepším produktům celkem v 15 kategoriích. více »

Nová éra v bankovnictví: Era jednoduchosti

01. 04. 2010  00:36  |   Žijeme v době, kdy je slovo „novinka“ synonymem pro komplikaci. Nemusí tomu ale tak být vždycky. Od 1. dubna proto Poštovní spořitelna uvádí novou produktovou řadu Era. více »

GE Money Bank nově komunikuje se zákazníky přes Facebook a Twitter

24. 02. 2010  14:44  |   GE Money Bank se svými zákazníky od začátku února aktivně komunikuje prostřednictvím komunitních webových stránek Facebook a Twitter. Hlavním záměrem banky je být tam, kde jsou její klienti, pravidelně je informovat o novinkách v GE Money Bank a efektivní cestou s nimi vést interaktivní dialog. Během necelých dvou týdnů od chvíle, kdy banka zpřístupnila svůj profil na Facebooku veřejnosti, získala již přes 7000 fanoušků. více »

Klienti ČS se o bance dozví i na Facebooku či Twitteru

30. 12. 2009  07:38  |   Česká spořitelna chce být tam, kde jsou její klienti, a proto je aktivní i na tzv. sociálních sítí jako je například Facebook nebo Twitter. Lidé se tak mohou na profilech banky dozvědět o aktuálních novinkách, akcích, něco z historie či si zasoutěžit. Česká spořitelna podporuje také Wikipedii a využívá technologii RSS. Nejaktivněji nyní komunikuje hlavně na Facebooku, kde se k profilu České spořitelny přihlásilo už přes 1100 fanoušků. více »

eKonto přichází s novinkami: upravený spořicí účet a nové služby internetového bankovnictví

04. 11. 2009  07:47  |   Účet eKonto od Raiffeisenbank, pravidelně vyhlašovaný za nejlepší účet v České republice, nově umožňuje náhled hypoték v internetovém bankovnictví. eKonto zároveň nově nabízí spořicí účet s výpovědní lhůtou, díky které klient získá vyšší úrokovou sazbu. eKonto již využívá téměř 145 tisíc klientů z řad fyzických osob i podnikatelů. více »

GE Money Bank představuje Nadační konto a Transparentní účet

23. 09. 2009  16:55  |   GE Money Bank vždy klade důraz na společensky zodpovědný přístup ke komunitám, ve kterých se pohybuje. Proto také od září přichází s produktovými novinkami - Nadačním kontem a Transparentním účtem, které jsou určeny primárně jako zvýhodněná nabídka pro nadace a nadační fondy. více »

KB přijde 1. listopadu 2009 s novinkami v sazebníku

02. 09. 2009  16:27  |   Komerční banka přijde od 1. listopadu se speciální vánoční nabídkou pro klienty. Cílem bude především maximálně zvýhodnit používání platebních karet pro platby za vánoční nákupy. více »

Novinka na trhu hypoték: Hypotéka od Lišky

01. 04. 2009  11:04  |   Od 1. dubna 2009 nabízí úvěry Hypoteční banky i jednička v oblasti stavebního spoření Českomoravská stavební spořitelna. více »

Novinka LBBW Bank: IQ Hypotéka Multi

23. 11. 2008  19:02  |   IQ Hypotéka Multi je zcela nový typ hypotečního úvěru, který umožní klientům spojit úvěry a půjčky se stejným účelem do jednoho nového hypotečního úvěru a tím výrazně ušetřit na poplatcích za správu úvěrů. více »

Výsledky 6. ročníku soutěže Zlatá koruna

06. 06. 2008  10:53  |   Do letošního ročníku soutěže přihlásilo 63 finančních společností celkem 182 produktů. V hlavní kategorii Novinka roku zvítězil účet mKonto mBank. Druhé místo obsadil další produkt mBank, spořící účet eMAX. Provozovatel portálu BP.com P. Nacher byl letos členem Finanční akademie. více »

Další novinka mBank: notifikační služby SMS a E-mail Push

30. 04. 2008  14:20  |   Díky notifikačním službám klient může rychleji a jednodušeji kontrolovat své finance. Zároveň tyto notifikace dále zvyšují bezpečnost při zvýšeném komfortu užívání služeb mBank. více »

Novinka u banky: časopis k výpisu (Marketing a Media)

25. 03. 2008  16:39  |   Většina bank zasílá informace o novinkách v insertu u výpisů. GE Money povýšila tento komunikační nástroj na časopisovou verzi. více »

Soutěž Zlatá koruna byla rozšířena o „Cenu podnikatelů“

03. 03. 2008  08:03  |   Novinkou letošního 6. ročníku soutěže Zlatá koruna je rozšíření dosud udělovaných hlavních cen „Novinka roku“ a „Cena veřejnosti“ o „Cenu podnikatelů“. více »

Sekce obsahuje celkem 60 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti