Téma: partners

Příbuzná témata

Investiční příležitosti v ČSOB pro měsíc březen

01. 03. 2013  13:45  |   Od začátku března se nabídka fondů ČSOB rozšířila o smíšený fond Global Partners ČSOB Portfolio Pro květen 95 s unikátní správou portfolia. Zájemci preferující nižší riziko budou mít rovněž možnost investovat v rámci nového zajištěného fondu Optimum Fund ČSOB Globálního růstu +14 s možností celkového zhodnocení dosahujícího až 60 %. Od minulého měsíce mohou také investoři nakupovat fondy v české měně pohodlně přes své internetové bankovnictví. více »

Nová možnost investic do potravin a nápojů

13. 02. 2013  20:58  |   V únoru mají klienti ČSOB opět příležitost investovat do potravin a nápojů, a to v rámci strukturovaného fondu Optimum Fund ČSOB Potravin a nápojů 3. Pro ty, kteří chtějí investovat do akcií bez zbytečného rizika, zůstává z minulého měsíce v nabídce Global Partners ČSOB Světového růstu +27, popřípadě Global Partners ČSOB Fixovaný click USD 3 pro investici v dolarech. Dalším novým fondem je smíšený fond fondů KBC Master fund ČSOB Portfolio Pro 90 květen. Vedle klasického zadávání pokynů k nákupu podílových listů prostřednictvím klientského poradce mohou klienti ČSOB nakupovat vybrané fondy v české měně rychle a bezpečně prostřednictvím svého internetového bankovnictví. více »

Analýza: Jak se vyvíjely poplatky v ČR různým segmentům klientů ve 4Q 2012?

01. 02. 2013  03:00  |   Náš partnerský server Poplatkozrout.cz čtvrtletně přináší informace o pohybu průměrných nákladů na vedení běžných účtů u českých bank. Jde o součet všech poplatků, které platí různé typy klientů v průměru za rok. Prvním zkoumaným typem klientů jsou běžní (standardní) klienti, dalším pak nároční klienti, kteří provádějí více operací, využívají více služeb a mají větší zůstatky na účtě (top klienti), a posledním typem naopak ti, kteří provádějí jen transakce přes internet, maximálně vybírají hotovost jen v bankomatu vlastní banky (internetoví klienti). více »

Je vstup Partners do penzijní společnosti Allianz „košer“? Ano, ale s povolením ČNB

14. 12. 2012  01:25  |   V předminulém týdnu se médii prohnala zpráva o chystaném kapitálovém vstupu společnosti Partners do společnosti Allianz penzijní společnost. Nezávislá poradenská společnost chce kapitálově participovat na subjektu, jehož produkty (spoření v II. pilíři) se chystá nabízet. Je možné tento fakt považovat za objektivní? A je to vůbec v legislativně v pořádku, když oba subjekty podléhají dozoru České národní banky? Podle společnsoti Partners ano - chystá se totiž získat potřebná povolení. více »

Allianz a Partners: Když mýty nejsou mýty a fakta nejsou fakta

05. 12. 2012  14:49  |   V minulém týdnu pročeřila vody tuzemských redakcí tisková zpráva společnosti Partners, která jednak oznamovala majetkové propojení s Allianz penzijní společností, a.s., a druhak vyvracela údajné mýty o II. penzijním pilíři. Nám se formulace mýtů zdála dosti překroucená až demagogická… Proto jsme jako již tradičně požádali našeho odborníka na penzijní reformu, Bohumila Mácu, aby se probral informacemi z obou společností a podělil se s našimi čtenáři o svůj názor. Tady je: více »

Prosinec ve znamení dobrých investičních příležitostí a zajímavých výsledků otevřených fondů

05. 12. 2012  10:59  |   Ani v posledním měsíci v roce ČSOB své klienty nepřipraví o příležitost kvalitní investice. Pro ty, kteří chtějí těžit z růstu akciových trhů, ČSOB dlouhodobě nabízí smíšený fond KBC Master fund ČSOB Portfolio Pro Únor 95 s unikátní správou portfolia. Do poloviny prosince bude v nabídce životní pojištění Maximal Invest ČSOB Life Světový strom plus 1. Zajištěný fond Global Partners ČSOB Fixovaný click 22 pak bude k dispozici do konce tohoto roku. více »

Partners: Tucet mýtů o druhém pilíři důchodového systému

01. 12. 2012  14:34  |   Allianz penzijní společnost a největší český distributor finančních služeb Partners chtějí spojit síly a společně nabízet produkty v rámci druhého a třetího pilíře penzijní reformy. Allianz a Partners také vážně jednají o prodeji, respektive koupi minoritního podílu v Allianz penzijní společnosti. Očekává se, že smlouva bude podepsána v 1. čtvrtině příštího roku. Další informace naleznete v příloze. Dále Vám zasíláme modelové příklady pro první a druhý pilíř a také 12 mýtů o druhém pilíři. POIZNÁMKA: CO SI O MATERIÁLU MYSLÍ NÁŠ ODBORNÍK NA PENZIJNÍ REFORMU? PODÍVEJTE SE NA KONCI TEXTU... více »

ČSOB představuje nové zajištěné fondy

12. 11. 2012  16:13  |   Pro zajištěné fondy je typický výhodný poměr mezi rizikem a výnosem, což čeští klienti vyhledávají. Skupina ČSOB je významným specialistou na zajištěné fondy a dominuje v této oblasti na českém trhu. Proto i v listopadu připravila nové zajištěné fondy a rozšířila svou nabídku o Global Partners ČSOB Fixovaný click 22 a životní pojištění Maximal Invest ČSOB Life Světový strom plus 1, kde je zajištěný fond podkladovým aktivem. Z předcházejícího měsíce zůstává v nabídce Optimum Fund ČSOB Individuálního růstu 1. více »

MasterCard Europe se stává partnerem Retail Summitu 2013

06. 11. 2012  11:16  |   Společnost MasterCard Europe se stala partnerem Retail Summitu 2013, největšího setkání špiček českého obchodního trhu, které se bude konat na začátku února přístího roku. V rámci propojení tohoto partnerství s dalšími aktivitami MasterCard budou na Retail Summitu vyhlášeny také dvě kategorie ocenění MasterCard Obchodník roku 2012. více »

UniCredit Bank spouští ve spolupráci s Partners unikátní koncept nových obchodních míst

04. 10. 2012  18:33  |   Komplexní služby UniCredit Bank, včetně bankomatu, najdou klienti od začátku července v nových obchodních místech franšízového typu nazvaných Partners market, která jsou součástí společného projektu UniCredit Bank a společnosti Partners. Tento projekt částečně navazuje na úspěch první bankovní franšízové sítě na českém trhu, kterou banka provozuje pod označením UniCredit Bank Expres již od roku 2010 a nadále zvyšuje počet svých vlastních franšízových obchodních míst i tradičních poboček. Cílem nového konceptu franšíz Partners market je poskytnout komplexní finanční služby, včetně těch bankovních od UniCredit Bank, ve městech do 20 tisíc obyvatel. více »

LBBW Bank CZ připravila speciální nabídku pro advokáty

24. 09. 2012  21:26  |   LBBW Bank CZ připravila v rámci partnerství s Českou advokátní komorou speciální nabídku produktů pro advokáty. Příkladem je „Účet úschov“ nabízející zvýhodněnou sazbu 1,1 % p.a. s možností získat jako bonus poukaz na licenci pro autorizovanou konverzi dokumentů z datové schránky. Zároveň banka založila novou sekci „Kompetenční centrum pro svobodná povolání“, jehož specialisté spolupracují s profesními komorami. více »

Nový registr ELIXIR má zprůhlednit trh finančních poradců

24. 09. 2012  02:06  |   Zvýšení transparentnosti trhu finančního poradenství má přinést nový registr poradců ELIXIR. Jeho spuštění oznámila společnost CCB - Czech Credit Bureau, která registr provozuje. Mezi prvních pět členských společností patří Broker Consulting, Broker Expert, Fincentrum, Insia a Partners Financial Services. více »

Trh finančního poradenství bude transparentní

20. 09. 2012  16:49  |   Samoregulaci a zvýšení transparentnosti finančněporadenského trhu přináší nový registr poradců ELIXIR. Jeho spuštění oznámila společnost CCB – Czech Credit Bureau spolu s pěti členskými finančněporadenskými společnostmi. Přínosem registru ELIXIR je mimo jiné posílení důvěryhodnosti směrem k veřejnosti a zvýšení transparentnosti odvětví. Pilotní etapa již prověřila funkčnost a stabilitu celého systému výměny dat a oficiálně registr zahájil provoz v září 2012. Prvními členy registru se staly významné poradenské a finanční instituce (Broker Consulting, a. s., Broker Expert, a. s., Fincentrum, a. s., INSIA, a.s., Partners Financial Services, a. s.). více »

V zajištěných fondech se nejlépe daří investicím do zemí BRIC

20. 09. 2012  14:17  |   I v srpnu se klientům ČSOB, kteří investovali do zajištěných fondů, dostalo dobrého zhodnocení. Mezi nejvýkonnější patří Global Partners ČSOB BRIC šampion 1 nebo Horizon ČSOB Bonusový fond 2 s ročními výnosy 9,30 % p.a. (od založení 7.7. 2011), resp. 7,12 % p.a (od založení 7.10. 2008). více »

Zaujalo nás: Změní Mobito svět?

20. 09. 2012  10:17  |   Dnes v Česku přibyla další možnost, jak platit za zboží a služby. Platební systém se jmenuje Mobito a je postaven na platbách prostřednictvím mobilního telefonu, a to buď chytrého, nebo tzv. hloupého. Společnost MOPET CZ společně s bankami Českou spořitelnou, GE Money Bank, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a všemi mobilními operátory O2, T-Mobilem a Vodafonem dnes spouští tuto novou službu. Mobito může používat každý, nehledě na to, jakou používá banku a mobilního operátora. Mobito funguje ve většině mobilních telefonů a klienti uvedených partnerských bank mohou využívat i přímé propojení s účtem. Placení Mobitem je pro platícího zdarma. více »

LBBW Bank CZ partnerem České advokátní komory

17. 09. 2012  12:36  |   LBBW Bank CZ uzavřela v září tohoto roku partnerství s Českou advokátní komorou (ČAK) a potvrdila tak dlouhodobou strategii intenzivní péče o klienty ze segmentu svobodných povolání. LBBW Bank CZ se zároveň stala hlavním partnerem soutěže Právník roku 2012, kterou pořádají Česká advokátní komora a společnost EPRAVO.CZ více »

Den finanční gramotnosti letos i na Slovensku

12. 09. 2012  15:48  |   Projekt Den finanční gramotnosti, který finančně-poradenská společnost Partners spustila v loňském roce, se letos rozšířil i na Slovensko. Partners Group SK, jež u východních sousedů projekt zaštiťuje, se inspirovala českým projektem a zaměřila se na finanční vzdělávání obyvatelstva SR. Navázala tak na svoje předchozí aktivity a rozšířila je o finančně-vzdělávací web www.denfinancnejgramotnosti.sk a FQ (finanční kvocient) výzkum finanční gramotnosti Slováků. Zároveň podala žádost na slovenské Ministerstvo zahraničních věcí a delegaci SR při UNESCO v Paříži o oficiální ustanovení 8. září jako Dňa finančnej gramotnosti. více »

S finančními institucemi jednají muži, ale „domácí kasu“ drží ženy

12. 09. 2012  15:44  |   Muži jsou všeobecně jistější v tématech týkajících se financí a finančního rozhodování a plánování. V případech, kdy by se měli rozhodovat například o koupi auta na leasing, pořízení hypotéky, výběru banky nebo měli řešit situaci nenadálých finančních výdajů, se budou se cítit daleko jistější než ženy. Vyplynulo to z výzkumu agentury MindBridge, zpracovaného pro Partners. Nižší jistotu mají muži jen v jedné oblasti, a to v přehledu o běžných cenách potravin (viz graf 1). „Výzkum tak potvrdil tradiční rozložení mužů a žen v partnerském soužití, žádná velká emancipační revoluce v Česku neproběhla. Zatímco muži řeší takzvané velké finance, ženy se starají o běžný chod domácnosti,“ dodává k výsledkům Lada Kičmerová, ředitelka marketingu a PR Partners. více »

LBBW Bank CZ na zahájení nového školního roku Německé školy v Praze

10. 09. 2012  13:23  |   Zástupci LBBW Bank CZ se zúčastnili slavnostního zahájení školního roku 2012/2013 v Německé škole v Praze. Banka aktivity školy podporuje již od roku 2009 a v partnerství pokračuje i v tomto školním roce. více »

Společnosti MasterCard a eNett International podepsaly smlouvu o partnerství

29. 08. 2012  16:09  |   Cílem tohoto partnerství je zprostředkovávat v průběhu 5 let rozsáhlé objemy globálních plateb. Pro ty budou přednostně využita virtuální čísla účtů (Virtual Account Number, VAN), které společnost eNett spravuje. Společnost MasterCard se stává exkluzivním platebním partnerem pro všechny VAN společnosti eNett, které jsou vytvořené v Evropě. více »

Červenec byl pro ČSOB fondy velice úspěšný

21. 08. 2012  14:59  |   Deset podílových fondů z nabídky skupiny ČSOB/KBC, kterým běží doba do splatnosti, má výnos od vzniku větší než 5 % ročně. Zajímavých výsledků dosahují zejména ty fondy, které byly upisovány v posledních několika letech. Takovým příkladem může být fond Global Partners ČSOB BRIC šampioni 1, který vznikl zhruba před rokem. Jeho výnos dosáhl od počátku již 8,3 % (7,75 % p. a.) ke konci července. Velice se daří také fondu Horizon ČSOB Bonusový fond 2, který za necelé 4 roky zhodnotil o více jak 28 %, což odpovídá výnosu přes 6,5 % ročně. více »

Česká spořitelna přináší novinky v elektronické fakturaci pro firmy i drobné klienty

01. 08. 2012  13:43  |   Česká spořitelna neustále pracuje na rozvoji služeb elektronické fakturace. Firemním zákazníkům, kteří využívají službu @FAKTURA 24 sloužící k výměně faktur v elektronické strukturované podobě, umožňuje nově od 1. května 2012 zasílat faktury také prostřednictvím partnerské sítě společnosti CCV Informační systémy. Díky tomuto propojení tak mohou výstavci ve službě @FAKTURA 24 distribuovat faktury i klientům, kteří jsou připojeni k partnerské síti společnosti CCV Informační systémy. Drobní klienti pak mohou prostřednictvím služby e-faktura od 1. srpna 2012 platit za vodné a stočné od nového, již osmého výstavce elektronických faktur, firmy ČEVAK. Elektronické faktury lze v současné době přijímat i od společností MARFA, SmVaK Ostrava, od energetických společností ČEZ Prodej, E.ON a RWE a od pojišťoven Kooperativa a Pojišťovna České spořitelny. více »

Letní investiční novinka Duo Profit: kombinace investice a spořicího účtu

03. 07. 2012  14:21  |   ČSOB si pro své klienty na letní měsíce připravila řadu nových investičních příležitostí vhodných nejen pro konzervativní klienty. V červenci se představuje zajištěný fond Global Partners ČSOB Click s pamětí 5, investiční životní pojištění s ochranou vložené investice Maximal Invest ČSOB Úrokových sazeb 1 a speciální letní nabídku Duo Profit, což je kombinace investice a zvýhodněného spořicího účtu. více »

Partners otevře franšízy, kde mohou klienti řešit finance

14. 06. 2012  08:50  |   Finančně poradenská společnost Partners jako první na trhu otevírá v menších městech prodejní a servisní místa formou franšízy. více »

Když banka mění podmínky stávajících smluv, pánbůh s vámi...

21. 05. 2012  15:38  |   S bankami to není jednoduché, neboť partnerství banka-klient není tak jednoznačně rozvnoměrné, jak se nám banky snaží při podpisu smluv namluvit. více »

Volksbank se stala partnerem Asociace malých a středních podniků

21. 05. 2012  13:42  |   Volksbank CZ zahájila spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP). U příležitosti tohoto partnerství nabízí banka členům asociace, kteří si otevřou u Volksbank do konce roku běžný účet, atraktivní nabídku v podobě vedení účtu na sedm měsíců zdarma. více »

Soutěžte s MasterCard a filmem Líbáš jako ďábel o předplacené PayPass karty

11. 05. 2012  11:33  |   Společnost MasterCard se stala hlavním partnerem nového českého filmu Líbáš jako ďábel. V rámci tohoto partnerství připravila pro milovníky filmů ojedinělou soutěž. V období od 10. května do 8. června 2012 mohou soutěžit na facebookových stránkách MasterCard ČR o předplacené karty ve formě samolepky na mobil s MasterCard® PayPass™ v hodnotě 600 Kč. Cílem je přesvědčit zákazníky, aby vyzkoušeli placení s PayPass a jeho výhody – jednoduchost, rychlost a bezpečnost. více »

Konference Finanční gramotnost v praxi poradí, jak se vyhnout dluhové spirále

10. 05. 2012  15:14  |   Druhý ročník konference o finanční gramotnosti se koná dnes v Konferenčním centru City na Pankráci v Praze. Cílem je pomoci široké veřejnosti zorientovat se v nepřehledných nabídkách finančních produktů a upozornit na nástrahy ve smlouvách neseriózních poskytovatelů půjček a úvěrů. V neposlední řadě se na konferenci představí také výsledky průzkumu finanční gramotnosti obyvatel a projekt finančního vzdělávání ve školách. Konferenci organizuje server o osobních financích Měšec.cz za generálního partnerství České spořitelny. více »

Platby nové generace – MasterCard představuje PayPass Wallet Services

09. 05. 2012  13:02  |   Společnost MasterCard Worldwide představila PayPass Wallet Services – nový celosvětový platební program pro banky, obchodníky a partnerské organizace, který díky bezpečným platbám jediným kliknutím myší, dotykem displeje tabletu nebo přiložením chytrého telefonu urychlí a usnadní zákazníkům nákupy v obchodech nebo na síti. více »

ČSOB nabízí nový zajištěný fond: Global Partners Fixovaný click 21

03. 05. 2012  12:06  |   ČSOB začala v květnu nabízet nový zajištěný fond Global Partners ČSOB Fixovaný click 21, který je vhodný pro investory, kteří preferují nízkou míru rizika investice, a přesto by se rádi podíleli na růstu akciových trhů. Klienti mohou u tohoto produktu využít výhod, které jim přináší široce a pestře diverzifikované portfolio s převahou společností zaměřených na farmacii, telekomunikace, energie a služby. více »

Zajímavý průzkum: Penzijní reformě rozumí jen 18 % lidí

25. 04. 2012  14:17  |   Z průzkumu, který pro společnost Partners realizovala agentura Ipsos, vyplývá, že pro více než dvě třetiny Čechů (70 %) je současná penzijní reforma navržená vládou Petra Nečase nesrozumitelná (viz graf 1). Ještě hůře je na tom reforma z pohledu důvěry v její dlouhodobé fungování: 22 % nevěří v její dlouhodobou udržitelnost a celých 49 % si pak myslí, že dokonce nepřežije další parlamentní volby (viz graf 2). Skepse vůči reformě roste s věkem, v regionálním porovnání jsou pak nejvíce nedůvěřiví Moravané. více »

Většina Čechů žijících v partnerství tvrdí, že jejich partner má alespoň přibližnou představu o výši jejich osobních úspor

12. 04. 2012  00:14  |   V partnerství si s protějškem zpravidla vidíme do talířů a o něco méně do svědomí. Ale jak jsme na tom se znalostí jeho „kapsy“? Omnibusový průzkum ING Bank ČR ukazuje, že naše povědomí v této věci není špatné – 85 % lidí žijících v partnerském svazku tvrdí, že jejich protějšek má detailní nebo alespoň přibližný přehled o jejich finančních úsporách. více »

Fondy ČSOB v druhé polovině března posilují svou nabídku

21. 03. 2012  15:58  |   ČSOB do své březnové nabídky přidává další dva fondy. Prvním z nich je zajištěný fond Global Partners ČSOB Světového růstu +26 se začátkem upisování 19. března. Druhým je KBC Master fund ČSOB Portfolio Pro Květen 90, což je fond fondů, který unikátně upravuje svou investiční strategii v závislosti na aktuální situaci. Současně je v nabídce fond Global Partners ČSOB Fixovaný click 20. Všechny fondy jsou spojeny s nižším stupněm rizika, jsou tedy vhodné i pro opatrnější investory. více »

Finanční barometr: Po dvou měsících od zvýšení DPH Češi pociťují zdražení téměř všude

21. 03. 2012  03:00  |   Z průzkumu, který pro společnost Partners realizovala agentura Ipsos, vyplývá, že většina Čechů (přes 87 %) již zvýšení sazby DPH pocítila na svých peněženkách. Mezi lidmi v produktivním věku (35-45 let) dokonce jejich podíl přesahuje 90 %. Již po dvou měsících od zavedení vyšší sazby lidé nejvíce zaznamenali nárůst cen u potravin (86 %), pohonných hmot (56 %), léků a zdravotnických pomůcek (35%). V menší míře pak u vodného a stočného (22 %), tepla (21 %) a u městské dopravy (19 %). O něco málo citlivější na nárůst DPH jsou ženy. více »

Co radí děti z dětských domovů o financích?

13. 03. 2012  13:05  |   Partners ve spolupráci s občanským sdružením Beruška Havlíčkův Brod spustili první ročník soutěže „Co radí děti“. Soutěž je určená pro děti z dětských domovů po celé ČR, které budou každý měsíc až do října 2012 odpovídat na otázky z finančního světa. Nejlepší čtyři si mezi sebe rozdělí částku 450 000 Kč, kterou mohou využít na vzdělávací aktivity, nebo na dovolenou pro děti z dětského domova, či na rekonstrukci a zařízení společných prostor, jako jsou herna či učebna. více »

Březnová nabídka fondů ČSOB

07. 03. 2012  10:57  |   ČSOB svým klientům přináší v březnu řadu nových investičních příležitostí. Fondy jsou dobrým způsobem zhodnocení volných peněžních prostředků a mezi klienty ČSOB jsou poměrně oblíbené. Do nabídky se dostanou dvě nové tranše životního pojištění navázané na fond, resp. investici do státních dluhopisů - Maximal Invest ČSOB Life Invest Úrokový click 1 a Maximal Invest ČSOB Slovenských dluhopisů 1. V nabídce bude rovněž nový samostatný zajištěný fond Global Partners ČSOB Fixovaný click 20. více »

MasterCard míří inovativními mobilními platbami na další miliardu spotřebitelů

29. 02. 2012  15:10  |   Společnost MasterCard, lídr v oblasti mobilních plateb, představila svou vizi, jak dosáhnout na další miliardu spotřebitelů prostřednictvím inovací a partnerství na poli mobilních plateb. více »

Skokový nárůst zájmu o penzijní připojištění loni v Česku

10. 02. 2012  00:49  |   Rok 2011 byl ve znamení skokového nárůstu zájmu o penzijní připojištění. Lidé tak reagovali na chystané změny související s důchodovou reformou. To potvrzují i výsledky Partners, největší finančně poradenské firmy v České republice, která zaznamenala meziročně více než zdvojnásobení ročních plateb svých klientů na penzijní připojištění (viz graf). Příznivé trendy jsou patrné také u hypotečních úvěrů. Podle Partners stoupající poptávku po hypotékách do značné míry stimulovalo zvýšení DPH, kdy si klienti chtěli pořídit nemovitost na poslední chvíli ještě za původních výhodných podmínek. více »

Nadace České spořitelny věnovala za deset let svého působení téměř 150 mil. Kč na prospěšné aktivity

31. 01. 2012  14:40  |   Nadace ČS věnovala za deset let svého působení přes 147 mil. Kč na veřejně prospěšné aktivity, v minulém roce podpořila celkem 33 projektů částkou téměř 15 mil. Kč. K dlouhodobým partnerům Nadace ČS patří Charita ČR, Život 90, Palata – Domov pro zrakově postižené, Nadační fond Klausových, SANANIM, Drop In, Podané ruce, Nadace VIA, Nadace Partnerství a Český svaz ochránců přírody. více »

CZK 9.125 Billion Recapitalization of Falcon Successfully Completed by Mandated Banks

26. 01. 2012  14:36  |   On January 19, 2012, Falcon, an entity controlled by funds managed or advised by Mid Europa Partners (“Mid Europa”), holding a 39.2% stake in T-Mobile Czech Republic (“TMCZ”), concluded a recapitalisation of the Group, raising CZK 9.125 billion (approximately €365 million) of the new senior secured facilities. více »

První „tribrand“ karta vstupuje na trh

24. 01. 2012  15:25  |   Trojice silných společností UniCredit Bank, AXA a Partners představily historicky první „tribrand“ kreditní kartu na českém trhu. Za užívání karty získává klient bonus min. 1 % z útraty formou příspěvku na sjednané pojištění nebo investici. UniCredit Bank představila novinku na trhu kreditních karet, a to ve spojení s finanční skupinou AXA a poradenskou společnosti Partners Financial Services (dříve Partners for Life Planning). Pro klienty Partners je připravena speciální platební karta AXA CLUB Partners s logem obou společností. více »

AXA a Partners prohlubují spolupráci a nabízejí kobrandovanou platební kartu

10. 01. 2012  10:58  |   Nová verze AXA karty, platební karty pro klienty finanční skupiny AXA, nese logo poradenské společnosti Partners. Klienti, kteří si prostřednictvím Partners sjednají produkt skupiny AXA, mají možnost vstoupit do věrnostního programu AXA CLUB a čerpat jeho výhody. více »

Lednové fondy ČSOB

05. 01. 2012  11:09  |   Na začátek ledna si ČSOB pro své klienty připravila několik nových fondů. Fondy jsou již tradičně velmi oblíbenou formou investování a v nabídce ČSOB si každý jistě najde svého favorita, ať se jedná o Global Partners ČSOB Fixovaný click 19 pro konzervativní klienty nebo Global Partners ČSOB Fixovaný click EUR 1 pro zkušenější investory. Klientům, kteří v dnešní turbulentní době dávají přednost jinému druhu zhodnocení svých peněžních prostředků, ČSOB také vychází vstříc a nabízí možnost investice do penzijního připojištění, životního pojištění a stavebního spoření. více »

ČSOB je partnerskou bankou EGAP pro program podpory malých a středních podniků

27. 12. 2011  15:52  |   ČSOB podepsala s představiteli Exportní a garanční pojišťovny (EGAP) dohodu o spolupráci při pojišťování před-exportních úvěrů a exportních záruk pro malé a střední podniky. více »

Prosincové fondy ČSOB

03. 12. 2011  11:50  |   V posledním měsíci roku přichází ČSOB s nabídkou fondů dynamického i konzervativního charakteru. K zajištěným fondům, mezi které patří například Global Partners ČSOB Fixovaný click 18 či Horizon ČSOB Duo Bonus 1, přibude nový fond s podmíněnou ochranou investic Global Partners ČSOB Vitálních firem 1. více »

LBBW Bank i nadále generálním partnerem Divadla Bolka Polívky

25. 10. 2011  14:13  |   LBBW Bank pokračuje v partnerství s brněnským alternativním Divadlem Bolka Polívky. Partnerství na další rok stvrdily obě strany slavnostním podepsáním smlouvy. více »

Hodnocení fondů ČSOB Investiční společnosti

13. 10. 2011  14:33  |   Celkem 24 zajištěných fondů, kterým běží doba do splatnosti, má výnos za poslední rok větší než 3 % a šest fondů vzrostlo o více než 5 %. Dva nejúspěšnější splacené strukturované fondy Optimum fund ČSOB Private Banking Buffer Jumper 1 a Global Partners ČSOB Reverzní click 1 dosáhly ročního výnosu přes 11 %. První jmenovaný fond byl splatný 29. července 2011. více »

Porovnání spořicích a termínovaných účtů k 26. září 2011

30. 09. 2011  12:06  |   Za posledních čtrnáct dní zaznamenáváme největší změny u Equa bank. Je to banka, která vznikla po převzetí Banco Popolare ČR Equa Group Limited vlastněnou fondy, kterým poskytuje poradenství společnost AnaCap Financial Partners LLP (AnaCap Funds) v červnu 2011. V září představila nové produkty. více »

Rodinné finance: Pouze třetina párů hospodaří na jednom společném účtu

29. 09. 2011  10:43  |   Rodinné hospodaření představuje jedno z nejcitlivějších témat a častý zdroj partnerských hádek. Ačkoliv více než třetina (37 %) českých domácností volí formu hospodaření na jediném společném účtu, tak celých 41 % párů upřednostňuje systém: Každý na sebe. Vyplývá to z průzkumu Era Poštovní spořitelny. více »

Zvýhodněná nabídka KB přinese členům Národní klastrové asociace úspory a pomoc při financování

27. 09. 2011  11:51  |   Komerční banka navázala spolupráci s Národní klastrovou asociací. Díky novému partnerství mohou klastry sdružené v asociaci využívat od července zvýhodněnou nabídku služeb Komerční banky. více »

Sekce obsahuje celkem 88 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti