Téma: pikora

Příbuzná témata

Důchodové reformě lidé nerozumí proto, že ji vysvětlují politici, kteří mají sami rezervy, myslí si ekonom Pikora

08. 04. 2012  12:43  |   Ekonom a analytik Vladímír Pikora ze společnosti Next Finance se v čekých médiích proti penzijní reformě už několikrát vymezil. Nám přijdou jeho názory velmi konzistentní, proto jsme jej vyzpovídali v krátkém interview. Jak jinak než právě na téma penze... více »

Šichtářová a Pikora proti důchodovému tunelu

10. 02. 2011  13:09  |   Přístup k důchodové reformě je tendenční, říkají ekonomové Šichtařová a Pikora. Nad důchodovou reformou se přestalo seriózně přemýšlet a rozpracovávají se už pouze scénáře vycházející z předpokladu POVINNÉHO pojištění do soukromých penzijních fondů. Že mi další tunel? více »

Velké změny v jednání českých bankovních klientů neočekávám, říká Vladimír Pikora z Next Finance

14. 10. 2010  02:20  |   S Vladimírem Pikorou, hlavním ekonomem a analytikem společnosti Next Finance, jsme si povídali o krizi, situaci v bankovním sektoru, ale i rostoucích přesunech finančního zprostředkování do nebankovních institucí. více »

Banky čeká tlak na jejich racionalizaci

06. 03. 2009  09:34  |   Banky čeká tlak na jejich racionalizaci, říká Vladimír Pikora, majitel společnosti Next Finance v rozhovoru pro server www.bankovnipoplatky.com. více »
1

Sekce obsahuje celkem 4 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti