Téma: podnikatelský účet

Příbuzná témata

Podnikatelé! Víte, proč si platíte podnikatelský účet?

21. 03. 2013  11:55  |   Máte v bance otevřený podnikatelský účet? Myslíte si, že je to nutnost? Možná vás vyvedeme z omylu. A v takovém případě jeho zrušením můžete ušetřit až několik tisíc Kč ročně. více »

Účet Genius Business Complete propojuje firemní a rodinné finance

11. 02. 2013  13:29  |   Nový podnikatelský účet Genius Business Complete od GE Money Bank nabízí neomezené tuzemské elektronické transakce, okamžitě dostupnou finanční rezervu a až tři osobní běžné účty Genius Complete. Podnikatelé tak získávají konto, které přehledně propojuje firemní a osobní finance. Účet Genius Business Complete je mezi podnikateli oblíbený, od října 2012 si jej sjednalo již téměř tři tisíce klientů. více »

Zlatá koruna 2012: mBank boduje u veřejnosti i u podnikatelů

18. 05. 2012  15:32  |   mBank navázala na úspěchy z minulých let a i tento rok získala dvě ocenění v hlasování veřejnosti i podnikatelů v anketě Zlatá koruna. V kategorii Cena veřejnosti obsadil běžný účet mKONTO výborné 2. místo a v kategorii Cena podnikatelů se umístil podnikatelský účet mBUSINESS KONTO rovněž na druhém místě. více »

Speciální nabídka GE Money Bank pro MSV v Brně: Konto se zvýhodněnými europlatbami na 6 měsíců zdarma

03. 10. 2011  11:43  |   Ve dnech 3. až 7. října proběhne Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, kde představí speciální produktovou nabídku pro podnikatele a firmy GE Money Bank. Zájemci si budou moci sjednat zvolený podnikatelský účet na šest měsíců zdarma a vyzkoušet si například oblíbené konto Genius Business Export/Import s europlatbami za cenu domácích plateb. Od zavedení revolučních sazeb vzrostl počet uživatelů konta o více než 400 %. Do speciální veletržní nabídky GE Money Bank zahrnula také zvýhodněné provozní financování a kreditní linku nebo bezplatné konzultace v rámci služby EU Servis. Na stánku GE Money Bank v pavilonu Z klienti kromě této nabídky naleznou celou škálu produktů vhodných pro podnikání. více »

mBank získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá koruna 2011

03. 06. 2011  11:45  |   mBank navázala na úspěchy z minulého roku a získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá Koruna 2011. Dvě ocenění získala mBank v hlavních kategoriích – v hlasování veřejnosti a podnikatelů a dvě ceny udělila Finanční akademie. V kategorii Cena podnikatelů bylo jako nejlepší podnikatelský účet oceněno mBUSINESS KONTO a v kategorii Cena veřejnosti získal běžný účet mKONTO 2. místo. V kategorii Elektronické bankovnictví udělila Finanční akademie internetovému bankovnictví mBank třetí místo a v kategorii Podnikatelské účty získalo mBUSINESS KONTO také třetí místo. více »

mBank získala dvě ocenění v anketě Zlatá koruna 2011

18. 05. 2011  14:42  |   mBank navázala na úspěchy z minulého roku a získala dvě ocenění v hlasování veřejnosti a podnikatelů v anketě Zlatá Koruna 2011. V kategorii Cena podnikatelů bylo jako nejlepší podnikatelský účet oceněno mBUSSINES KONTO a v kategorii Cena veřejnosti získal běžný účet mKONTO 2. místo. více »

GE Money Bank usnadňuje start podnikatelům v zemědělství

10. 11. 2009  15:29  |   GE Money Bank, jednička ve financování potřeb zemědělců v ČR, od října 2009 nabízí „Balíček pro mladé začínající zemědělce“ zahrnující podnikatelský účet zdarma a možnost získání úvěru na investice. Fyzické osoby podnikatelé a právnické osoby z řad zemědělců, kteří poprvé zahajují zemědělskou činnost, mají možnost zdarma na 12 měsíců získat konto Genius Busines Active a Genius Busines Active 10. V rámci balíčku mají také přístup k úvěrům na pořízení zemědělské půdy a techniky, ale i k provozním úvěrům. Balíček je výhodný rovněž pro zemědělce, kteří zároveň žádají o dotace z „Programu rozvoje venkova“ v rámci opatření „Zahájení činnosti mladých zemědělců“. Ti si totiž po schválení dotace musí založit podnikatelský účet a případně zažádat o úvěr na část investice, což za ně balíček od GE Money Bank vyřeší. více »

LBBW Bank nabízí IQ Podnikatelský účet

15. 07. 2009  17:10  |   LBBW Bank rozšiřuje svou produktovou nabídku pro malé a střední podnikatele – představuje IQ Podnikatelský účet. více »

mBUSINESS KONTO – první podnikatelský účet v ČR bez podmínek

30. 10. 2008  04:25  |   Ani podnikatelé už nemusejí nesmyslně tratit na bankovních poplatcích. U mBank dostanou jak nejvýhodnější účet na trhu, tak výjimečné zhodnocení vkladů. Bez jakýchkoliv podmínek a povinností. více »

Dobře vybraný podnikatelský účet ušetří tisíce korun

22. 07. 2008  10:23  |   Podnikatelé u většiny finančních domů platí i za příchozí platby, zdarma mají kartu a internetbanking. více »

Podnikatelé: Zrušte bankovní poplatky!

14. 05. 2007  07:01  |   V současné době probíhá anketa pro podnikatelskou veřejnost "Najdi si svou banku!" a nejde jen o poplatky. Podnikatelé - živnostníci a drobné obchodní společnosti - musí ke své činnosti používat podnikatelský účet. Problémem je například rozdílné zdanění úroků z vkladů a zůstatků na účtu. více »
1

Sekce obsahuje celkem 19 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti