Téma: poštovní sporitelna

Příbuzná témata

Průzkum SANEP: Nejlépe hodnocenou bankou je Poštovní spořitelna - ERA

20. 02. 2013  02:07  |   Jak ukázal exkluzivní průzkum společnosti SANEP, který hodnotil osm největších tuzemských bankovních ústavů podle devíti parametrů, nejlépe hodnocenou bankou se stala Poštovní spořitelna – ERA. Tu respondenti nejlépe ohodnotili v oblasti dostatečného počtu poboček, dostupnosti pro hendikepované klienty, nabídky účtů pro široké spektrum obyvatel a zlepšení služeb. Druhé nejlepší celkové skóre získala Česká spořitelna, která byla nejlépe hodnocena v oblasti úrovně komunikace s klienty na pobočkách. Mezi zajímavosti patří nejlepší hodnocení v oblasti spokojenosti se službami a cenové úrovně služeb. Bankovní ústav Raiffeisen BANK je pak respondenty nejlépe vnímán v oblasti nabídky služeb - elektronické služby - obsluha přes internet, mobil a smartbanking. více »

Vstřícná banka z pohledu poplatků - 4. čtvrtletí 2012

30. 01. 2013  01:00  |   Aktuální IV. čtvrtletí bylo na konec roku celkem živé. Bohužel pro klienty došlo k více změnám směrem ke zvyšování poplatků. Jedinými výjimkami byly mBank a Equa bank. Ostatní banky vesměs zdražovaly. Nejvíce změn přinesla ČSOB/Poštovní spořitelna, Raiffeisenbank a Volksbank. UniCredit Bank navíc přišla se zcela novým konceptem osobních kont. Každopádně ani v tomto kvartále jsme se nenudili. více »

Nejvstřícnější bankou k handicapovaným zatím Česká spořitelna a Poštovní spořitelna

08. 01. 2013  16:47  |   V rámci prvního klientského ratingu bank OVB Vstřícná banka na základě provedeného průzkumu mezi bankami porovnal organizátor hodnocení banky z hlediska jejich pohledu a přístupu ke skupině osob se zdravotním postižením. Která banka vyšla z průzkumu nejlépe? více »

Pohodlí a soukromí budou mít klienti Poštovní spořitelny i na poště

14. 12. 2012  12:17  |   Už žádné stání ve frontách, žádné podepisování dokladů ve stoje a za zády několik lidí, kteří vás sledují. Poštovní spořitelna zve klienty do zbrusu nových specializovaných bankovních přepážek v síti České pošty, které nabídnou vyšší soukromí a komfort. Klienti budou obsluhování zásadně vsedě. více »

Hvězdami finančního trhu jsou Komerční banka a ING Životní pojišťovna

11. 09. 2012  13:09  |   Čtvrtý ročník výzkumu Nejlepší banka 2012 ovládla Komerční banka. Na základě porovnání více než 280 kritérií předběhla 20 konkurenčních bankovních domů. Klientsky nejpřívětivější bankou 2012 je, stejně jako loni, Poštovní spořitelna. Nejlepší pojišťovnou 2012 a zároveň Klientsky nejpřívětivější pojišťovnou 2012 se letos stala ING Životní pojišťovna. Ta vyhrála v konkurenci 25 pojišťoven, u nichž se sledovalo více než 130 kritérií. více »

Vstřícná banka v 1. čtvrtletí 2012 z pohledu poplatků - mBank v čele, konkurence je dravá!

23. 04. 2012  03:10  |   Aktuální I. čtvrtletí bylo opět plné poplatkových změn a nových nabídek bank. Naše hodnocení se navíc rozrostlo o tři banky, které vstoupily na trh na konci loňského roku – Air Bank, Equa Bank a ZUNO. A z pohledu bankovních poplatků hned zamíchaly pořadím. Z původních bank asi největší změny sazebníků připravily pro svoje klienty ČSOB, Poštovní spořitelna, Komerční banka a GE Money Bank. více »

Banky čeká dobrý rok, budou expandovat

30. 01. 2012  01:57  |   Domácí banky chystají v letošním roce otevřít desítky nových poboček. Největší nárůst, o více než 50 poboček, letos chystá UniCredit Bank. Česká spořitelna jich chce otevřít 14, Poštovní spořitelna ze skupiny ČSOB 13. Naopak například Komerční banka a Raiffeisenbank oznámily, že hlavní expanzi své pobočkové sítě dokončily loni. Vyplývá to z ankety ČTK mezi bankami. Ke konci loňského roku měly banky po celé ČR přes 2000 poboček. více »

Era / Poštovní spořitelna poskytuje klientům slevu 0,40 Kč na pohonné hmoty v síti čerpacích stanic Čepro EuroOil

26. 01. 2012  20:39  |   Z rostoucích cen benzinu a nafty se v poslední době nejednomu řidiči několikanásobně zvýšil tlak. Slabá korunu a vysoké daně ženou ceny pohonných hmot do astronomických sfér. Era / Poštovní spořitelna podává svým klientům pomocnou ruku a v síti čerpacích stanic Čepro EuroOil nabízí slevu 0,40 Kč na litr pohonných hmot. více »

Era / Poštovní spořitelna platinovým partnerem Retail Summitu 2012

23. 01. 2012  15:23  |   Znovu po roce je Era / Poštovní spořitelna platinovým partnerem největší obchodní konference ve Střední Evropě Retail Summitu 2012. Podtitulem 18. ročníku, který se v Praze uskuteční 31. ledna a 1. února, je Obchod na prahu dospělosti. více »

ČSOB a ČSOB Pojišťovna vybrala své dodavatele v oblasti PR

23. 01. 2012  10:16  |   ČSOB ukončila výběrové řízení na služby public relations pro banku (značky ČSOB a Poštovní spořitelna) a ČSOB Pojišťovnu, které vyhlásila v září loňského roku. Spolupráce začala probíhat se čtyřmi agenturami, a to Bison & Rose, Botticelli PR (stávající agentury) a nově Pleon Impact a Loosers. více »

Služby Poštovní spořitelny jsou k dispozici i během svátků

13. 12. 2011  14:06  |   Poštovní spořitelna nabízí své služby v nejširší obchodní síti na českém trhu. Stejně jako v předešlých letech bude část této široké distribuční sítě zpřístupněna i o vánočních svátcích. Ve speciální otevírací době obslouží zákazníky vybrané pobočky České pošty. více »

Průzkum: Jak se v ČR bankuje na vesnici a ve městě?

23. 11. 2011  12:38  |   Výsledky zajímavého průzkumu o tom, jak jednají spotřebitelé bankovních služeb v České republice na vesnici a ve městě, zveřejnila v minulém týdnu ERA Poštovní spořitelna. Výsledky napovídají, že spotřebitelé v menších sídlech za bankovními klienty z větších měst – možná poněkud překvapivě – nijak nezaostávají. více »

Téměř polovina českých živnostníků si nevytváří žádné finanční plány

22. 11. 2011  22:17  |   Téměř polovina živnostníků vede své hospodaření stylem „co bude zítra, nebudu řešit dnes“. Důvod? Podle svých slov je za tím důvěra v opakující se činnost a věrnost stálých zákazníků. Zbytek živnostníků plánuje, ale spíše v krátkodobém (22 %) a střednědobém (18 %) horizontu. Vyplývá to z průzkumu více než 600 respondentů, který si nechala zpracovat Era / Poštovní spořitelna. více »

Porovnání spořicích a termínovaných účtů k 7. listopadu 2011

09. 11. 2011  12:04  |   Od minulého Porovnání k dnešnímu datu nedošlo s výjimkou Era Červeného konta Poštovní spořitelny k žádným změnám. Poštovní spořitelna u zmiňovaného Červeného konta snížila minulý týden výnos o jednu desetinu procentního bodu, tedy z 1,70% na 1,60%. Opět nezmiňujeme Citibank, která tentokrát snížila sazbu u svého On-line termínovaného vkladu o celé 2 setiny procentního bodu (běžně to bývá ± 1 setina procentního bodu). Tímto jsou tedy všechny změny v tomto našem Porovnání vyčerpány a další nové údaje přineseme opět za 14 dní. více »

Informace k výběrovému řízení na určení dodavatele v oblasti propagačních předmětů

09. 11. 2011  09:53  |   Finanční skupina ČSOB vybírá dodavatele propagačních předmětů pro značky ČSOB, Poštovní spořitelna (Era), ČSOB Pojišťovna, Hypoteční banka a ČMSS. K těmto společnostem se v rámci tendrované problematiky připojila i slovenská ČSOB. více »

Novou službu zabezpečení internetových plateb kartou si aktivovalo přes 36 tisíc klientů

19. 10. 2011  14:01  |   Řada Čechů vnímala platby na internetu jako rizikové a hledali jiné možnosti, jak za zboží na internetu zaplatit. Spuštěním služby 3D Secure, která zabezpečuje internetové transakce na certifikovaných obchodech, ČSOB a Poštovní spořitelna přinesly i těmto obezřetným klientům možnost, jak platit na internetu a přitom se nebát zneužití karetních informací. Zájem o službu 3D Secure je znatelný i z dat za prvních pět týdnů od uvedení služby, kdy ji začalo využívat více než 36 tisíc klientů ČSOB a Poštovní spořitelny. více »

Síť vkladových bankomatů budeme dále rozšiřovat, říká mluvčí ČSOB Pavla Hávová

14. 10. 2011  01:55  |   V minulém týdnu jsme psali o budoucnosti hotovostního platebního styku, která usnadní klientům mnoho práce – vkladové bankomaty. Na našem trhu je zatím jen několik bank, jež vklady prostřednictvím bankomatů umožňují. Československá obchodní banka (a její marketingová značka Era Poštovní spořitelna) je jednou z nich. Na naše otázky odpovídala Pavla Hávová, tisková mluvčí ČSOB. více »

Novinka ČSOB a Poštovní spořitelny podpoří růst internetových transakcí

06. 10. 2011  14:23  |   Počet nákupů přes internet v České republice každým rokem stoupá. Aktuální podíl internetových transakcí na celkovém objemu plateb kartou je 1,9 %. Může se zdát, že jde o nepatrné množství, ovšem v meziročním srovnání let 2008 a 2011 se počet internetových transakcí téměř ztrojnásobil. Z důvodu rostoucích objemů plateb na internetu a kvůli zvyšujícímu se riziku zneužití se ČSOB a Poštovní spořitelna rozhodly pro zabezpečení karet službou 3D Secure. více »

Titulem Era Starosta roku se chce pyšnit přes 200 obcí

19. 09. 2011  10:05  |   Také třetí ročník soutěže Era Starosta roku přilákal spoustu uchazečů. Do uzávěrky 5. září bylo přihlášeno 222 starostů malých obcí, z nichž do konce listopadu vybere odborná komise celkového vítěze. Ten získá čtvrt milionu korun do obecního rozpočtu a také Rychtářské právo. Soutěž společně organizují Poštovní spořitelna a Nadace VIA, mediálním partnerem je Deník. více »

Placení na internetu je díky ČSOB a Poštovní spořitelně ještě bezpečnější

13. 09. 2011  10:49  |   ČSOB a Poštovní spořitelna uvádějí pro své klienty významnou inovaci v oblasti internetových plateb. Od září 2011 zavádí novou službu zabezpečení internetových plateb kartou (3D Secure), která ještě lépe ochrání platební kartu nejen při placení na internetu. Celý proces ověřování platby bude nyní rozšířen o jednorázové heslo zaslané přímo na mobilní telefon klienta. ČSOB a Poštovní spořitelna nabízí toto chytré řešení zcela zdarma. více »

Komunikace Poštovky s klienty: Modernizujeme, vylepšujeme, zjednodušujeme... a, ehm, zdražujeme

03. 09. 2011  11:27  |   Na zajímavý styl marketingové komunikace banky ke klientům nás upozornil klient Poštovní spořitelny, čtenář Ivo Padrta. Poštovní spořitelna přichystala pro podnikatele a neziskovky zjednodušení sazebníku, které v dopisu těmto klientům náležitě vysvětlila, a co je důležité, vyzdvihla všechny jeho plusy. Až v závěru dopisu pak potěšením klientům sdělila to nejdůležitější – zdražení za služby z nuly na 50 Kč. více »

Změny v Era poštovní spořitelně - zjednodušený sazebník a nové produkty pro podnikatele

02. 09. 2011  13:40  |   Změny v tuzemském bankovním sektoru nutí i stávající banky reagovat. K několika změnám se rozhodla i Era Poštovní spořitelna, která zjednodušuje svůj sazebník a chystá změny pro klienty z řad podnikatelů, právnických osob a dalších organizací... více »

Poštovní spořitelna ještě více zjednoduší sazebník

24. 08. 2011  12:23  |   Poštovní spořitelna jde cestou dalšího zjednodušování. I přesto, že klienti hodnotí její sazebník jako jeden z nejvíce přívětivých na trhu, se tento dokument dočká dalšího zestručnění a v nové verzi i maximální přehlednosti. „Každý tak obratem zjistí, kolik za co zaplatí,“ říká Aleš Pospíšil, ředitel Řízení segmentů Poštovní spořitelny. Nový sazebník bude platný od 24. října 2011. více »

Půjčkový program Nadace rozvoje občanské společnosti a Poštovní spořitelny už mezi české neziskovky rozdělil 16,5 milionu korun

17. 08. 2011  17:30  |   Program překlenovací pomoci (3P) umožňuje nestátním neziskovým organizacím dosáhnout na výhodné překlenovací úvěry. Poštovní spořitelna zároveň eviduje nárůst zájmu o ostatní produkty pro neziskovky. více »

Bankovní poplatky - II. čtvrtletí 2011

25. 07. 2011  00:40  |   Aktuální II. čtvrtletí navázalo na předchozí kvartál a bylo v oblasti bankovních poplatků plné změn. Banky tak byly i v dalších měsících velmi aktivní. A šlo nejen o celkem zásadní změny poplatků (Poštovní spořitelna, Raiffeisenbank), ale i o změnu filosofie v konstrukci bankovních poplatků (KB). více »

Jedničkami na finančním trhu jsou UniCredit Bank a Pojišťovna České spořitelny

23. 06. 2011  15:05  |   Vítězem soutěže Nejlepší banka 2011 se stala UniCredit Bank. Na základě porovnání více než 280 kritérií předběhla 17 konkurenčních bankovních domů. Klientsky nejpřívětivější bankou 2011 je Poštovní spořitelna. Nejlepší pojišťovnou 2011 a zároveň Klientsky nejpřívětivější pojišťovnou 2011 se letos stala Pojišťovna České spořitelny. Ta vyhrála v konkurenci 27 pojišťoven, u nichž se sledovalo více než 130 kritérií. více »

Era hypotéka vychází vstříc potřebám klientů

21. 06. 2011  12:12  |   Poštovní spořitelna reaguje na zvýšený zájem klientů o koupi a stavbu nemovitostí, a proto snižuje úrokové sazby Era hypotéky, která je nejvhodnější k financování těchto účelů. Klienti tak mohou získat zvýhodněnou úrokovou sazbu již od 3,89 % p.a. více »

ČSOB a Poštovní spořitelna k právě probíhající stávce

16. 06. 2011  15:28  |   V centrále ČSOB v Radlicích je dnes přibližně 40 % zaměstnanců. Na základě tzv. business continuity plánu byla zajištěna přítomnost klíčových osob, které jsou nutné pro řádný chod banky. Kolegům, kterým to jejich pracovní agenda dovoluje, bylo umožněno zůstat na home office. Někteří zaměstnanci si vzali dovolenou. více »

PaySec Cup posílá své vítěze do Disneylandu

07. 06. 2011  10:22  |   Je za námi druhý ročník vědomostní soutěže pro základní školy a víceletá gymnázia – PaySec Cup. Po dlouhých sedmi měsících plných otázek, úkolů a tipování obhájila prvenství z loňského roku 8. třída ze základní školy ve Všerubech v Plzeňském kraji. Vítězný kolektiv pojede na čtyřdenní zájezd do Paříže a nedalekého Disneylandu. Soutěž funguje v rámci webu Bezpečně-online.cz, který spustila Poštovní spořitelna ve spolupráci s Národním centrem bezpečnějšího internetu. více »

Startuje třetí ročník soutěže Era Starosta roku

31. 05. 2011  18:36  |   Po necelém roce se 1. června rozbíhá další ročník atraktivní soutěže Era Starosta roku. Obyvatelé malých obcí budou moci až do 5. září nominovat svou starostku či starostu, kteří se dle jejich názoru výrazně zasazují o rozvoj spravované obce. Vítěz získá 250 000 korun do obecního rozpočtu a navíc tradiční Rychtářské právo, symbol dobrého vedení obce. Soutěž společně organizují Poštovní spořitelna a Nadace VIA, mediálním partnerem je již tradičně Deník. více »

V Rokycanech se otevírá další Finanční centrum

04. 05. 2011  11:35  |   Poštovní spořitelna pokračuje v rozšiřování své obchodní sítě a pro své zákazníky otevírá již 60. Finanční centrum. Nová pobočka se nachází ve městě Rokycany v ulici Palackého a svůj provoz zahajuje ve čtvrtek 5. května. V letošním roce jde již o sedmé nově otevřené Finanční centrum. více »

Web Poštovní spořitelny přináší nové komunikační cesty – call back a chat

12. 04. 2011  11:59  |   Poštovní spořitelna spouští nové informační kanály, jejichž cílem je maximální usnadnění komunikace se zákazníky. Nedávný průzkum Poštovní spořitelny ukázal, že klienti preferují rychlou a co možná nejsnadnější komunikaci s odborníkem. Díky novým webovým službám „Zavoláme vám zpět“ a „Chat“ si můžou zákazníci vybrat takový způsob komunikace, jaký jim vyhovuje. Novinku již úspěšně vyzkoušely desítky zákazníků. více »

Era pomáhá začínajícím umělcům

07. 04. 2011  16:45  |   Era se stala generálním partnerem projektu Artbanka, který podporuje mladé umělce. Cílem neziskového projektu je podpořit mladé české umění a zároveň zpřístupnit kvalitní umělecká díla veřejnosti. Poštovní spořitelna v rámci partnerství realizovala pronájem kolekce výtvarných děl, která byla instalována v hlavním sídle ČSOB v Praze Radlicích. Tato výstava zde potrvá po dobu tří měsíců a následně díla poputují do vybraných regionů ČR. více »

ČSOB a PS nabízí obchodníkům řešení pro dobíjení kreditu přes terminály

06. 04. 2011  13:46  |   ČSOB a Poštovní spořitelna přichází s vlastními terminály, které znovu umožní dobíjení mobilních telefonů na pokladnách u obchodníků. Jde o reakci na nedávné změny na trhu, kdy nebylo možné dobíjení předplacených karet na terminálech Sazky. Všichni obchodníci, kteří využívali původní terminály, mohou nyní přejít na obdobný systém nabízený ČSOB a PS. více »

Era kreditka prodlužuje bezúročné období

31. 03. 2011  10:58  |   Poštovní spořitelna vylepšuje podmínky užívání Era kreditky. Od 1. dubna dochází k prodloužení bezúročného období ze stávajících 45 dnů až na 55 dnů. Klient tak bude mít o celých 10 dní déle na splacení vyčerpané částky. Bezúročné období i nadále platí nejen pro platby kartou, ale také pro výběry z bankomatů, což na českém trhu není zcela obvyklé. více »

Poštovní spořitelna zesiluje lov klientů. Chce je lákat na nová finanční centra

03. 03. 2011  15:00  |   Zcela nový design připravuila pro své klienty Poštovní spořitelna. V pražském Ládví vytvořila prostředí, které je vybavena speciálně navrženým nábytkem, včetně nněkolika více »

Poštovní spořitelna otevírá Finanční centrum ve zcela novém kabátu

01. 03. 2011  12:19  |   Poštovní spořitelna v krátké době uvádí do provozu další Finanční centrum, tentokrát v Praze - Ládví. Nová pobočka je oproti ostatním ve všech ohledech jedinečná. Klienti se mohou těšit na zcela nový design, který se nese ve znamení produktové řady Era. Součástí centra je i několik novinek, které zákazníkům usnadní život. Finanční centrum bude slavnostně uvedeno do provozu 1. března v ulici Střelničná. více »

Poštovní spořitelna otevírá Finanční centrum v Pelhřimově

28. 02. 2011  11:08  |   Poštovní spořitelna v krátké době uvádí do provozu další Finanční centrum, tentokrát v Pelhřimově. V celkovém počtu se jedná již o 56. Finanční centrum, ve kterém mohou klienti využít služeb Poštovní spořitelny. více »

Startuje zcela nově pojatá kampaň na Era spoření

22. 02. 2011  13:02  |   Poštovní spořitelna pokračuje v propagaci svých spořících produktů, které jsou souhrnně známy jako Era spoření. Nyní startuje další vlna kampaně, rozvinutá o nové prvky, jejichž cílem je působit na klienty v osobnější rovině. Hlavní myšlenkou je poukázat na vysokou dostupnost nabízených produktů. Součástí kampaně je soutěž o hodnotné ceny spočívající ve sbírání samolepek se symbolem jahod. více »

Výhodné hypotéky od Poštovní spořitelny

14. 02. 2011  12:48  |   Poštovní spořitelna nyní nabízí svým klientům lákavé benefity spojené s hypotečními úvěry. Zákazníci, kteří si zažádají o hypotéku, nyní nebudou muset platit poplatek za zpracování úvěru. Tento bonus může ušetřit zájemcům až 18 tisíc korun, které se jim budou jistě hodit při dalším financování nového bydlení. Nabídka je platná do odvolání. více »

Ideální banka 21. století odměnila nejlepší práce

09. 02. 2011  13:35  |   Již čtvrtý ročník soutěže Ideální banka 21. století, který organizuje Poštovní spořitelna a server bankovnipoplatky.com, dospěl do finále. Z celkově došlých 143 studentských prací a video projektů byli odbornou porotou vybráni koneční vítězové v jednotlivých kategoriích, kteří získali ceny v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Studenti si svá ocenění převzali 8. února na slavnostním vyhlášení v pražském hotelu Rott. více »

Ideální banka 21. století odměnila nejlepší práce

08. 02. 2011  14:01  |   Již čtvrtý ročník soutěže Ideální banka 21. století, který organizuje Poštovní spořitelna a server bankovnipoplatky.com, dospěl do finále. Z celkově došlých 143 studentských prací a video projektů byli odbornou porotou vybráni koneční vítězové v jednotlivých kategoriích, kteří získali ceny v celkové hodnotě 100 tisíc korun. Studenti si svá ocenění převzali 8. února na slavnostním vyhlášení v pražském hotelu Rott. více »

Poštovní spořitelna otevírá nové Finanční centrum

19. 01. 2011  09:08  |   Poštovní spořitelna opět potvrzuje, že nabízí nejdostupnější bankovní služby na českém trhu. Od pondělí 17. ledna rozšiřuje svou obchodní síť o další pobočku. Nové Finanční centrum s pořadovým číslem 54 otevírá ve Strakonicích v ulici U Svaté Markéty. Pro klienty jsou připraveny dárky i občerstvení. více »

OVB Nejvstřícnější bankou za rok 2010 se stala GE Money Bank

18. 01. 2011  11:00  |   Nejvstřícnější bankou klientského ratingu bank OVB Vstřícná banka za celý rok 2010 se stala GE Money Bank. Druhé nejvyšší hodnocení za celý rok 2010 zaznamenala Poštovní spořitelna. Na třetím místě se umístila Raiffeisenbank. více »

Na Štědrý den budou mít některé banky otevřeno. Na Silvestra všechny

06. 01. 2011  15:00  |   Někdo na Štědrý den shání dárky, jiný vyřizuje záležitosti v bance. Letos bude 24. prosince otevřena Poštovní spořitelna, Raiffeisenbank a UniCredit Bank. Na Silvestra mů více »

OVB Vstřícná banka: Jak si vedly banky v roce 2010

21. 12. 2010  14:02  |   První klientský rating tuzemských bank má za sebou již tři čtvrtletí. Jak se vyvíjí vstřícnost bank zobrazená v hodnocení v průběhu tohoto roku? Růst zaznamenala Nejvstřícnější banka za II.čtvrtletí GE Money Bank či Poštovní spořitelna nebo UniCredit, naopak pokles zaznamenaly mBank a Raiffeisenbank. více »

Banky, Vánoce a otvírací doba? Informace zde!

17. 12. 2010  00:33  |   Banky o Vánocích zažívají nápor klientů. Otevírací doba poboček se však mezi Štědrým dnem a Silvestrem různí. Proto jsme pro vás připravili souhrn otevíracích hodin v bankách, které o změnách informovaly – Česká spořitelna, Komerční Banka, ČSOB, LBBW, Poštovní spořitelna, GE Money a Hypoteční banka. více »

Čtvrtý ročník soutěže Ideální banka je v plném proudu

14. 12. 2010  00:57  |   Probíhající čtvrtý ročník soutěže Ideální banka 21. století, který organizuje Poštovní spořitelna a server bankovnipoplatky.com, již obdržel první práce na téma „péče o klienty a vstřícný přístup k zákazníkovi“. Z došlých prací je patrné, že hlavním faktorem spokojenosti či nespokojenosti mladých lidí je přístup bankovních úředníků. Studenti také volají po větší dostupnosti bankovních ústavů a přehlednosti bankovních produktů. více »

Na Štědrý den budou mít některé banky otevřeno. Na Silvestra všechny

13. 12. 2010  15:00  |   Někdo na Štědrý den shání dárky, jiný vyřizuje záležitosti v bance. Letos bude 24. prosince otevřena Poštovní spořitelna, Raiffeisenbank a UniCredit Bank. Na Silvestra mů více »

Čtvrtý ročník soutěže Ideální banka je v plném proudu

13. 12. 2010  13:29  |   Probíhající čtvrtý ročník soutěže Ideální banka 21. století, který organizuje Poštovní spořitelna a server bankovnipoplatky.com, již obdržel první práce na téma „péče o klienty a vstřícný přístup k zákazníkovi“. Z došlých prací je patrné, že hlavním faktorem spokojenosti či nespokojenosti mladých lidí je přístup bankovních úředníků. Studenti také volají po větší dostupnosti bankovních ústavů a přehlednosti bankovních produktů. více »

ČSOB přispěla částkou 900 tisíc korun na projekty obnovy krajiny v regionech

07. 12. 2010  23:23  |   ČSOB ve spolupráci s Nadací VIA představila veřejnosti tři úspěšné projekty, které na svou realizaci získají shodně částku 300 tisíc korun. Vítězné projekty patří do druhého kola grantového programu „ČSOB a Poštovní spořitelna pro podporu regionů – velké komunitní granty“, které se orientovalo na péči o přírodní a kulturní dědictví na místní úrovni. Z osmifinálových podporu nakonec získávají projekty „Obec Poustka chrání přírodu“ (Karlovarský kraj), „Alej dětí, II. Etapa“ (Nová Ves nad Nisou, Liberecký kraj) a „Motýlí ráj ve Ždánicích rozkvétá“ (Ždánice, Jihomoravský kraj). více »

Sekce obsahuje celkem 204 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti