Téma: převratná hypotéka

Příbuzná témata

UniCredit Bank: Potřetí zlatá Převratná hypotéka

10. 06. 2012  21:31  |   Zlatou korunu 2012 si potřetí v řadě odnáší UniCredit Bank za Převratnou hypotéku s úrokovou sazbou 2,5 % p. a. K ocenění přibyla také stříbrná příčka za internetovou aplikaci Splátkomat.cz a bronzová medaile pro Hypotéku Flexi. V letošním roce je to již čtvrté velmi významné ocenění pro UniCredit Bank, která tím potvrzuje pozici lídra v hypotečních produktech a to, že dobře zvolené inovace jsou správnou obchodní strategií. více »

Převratná hypotéka od UniCredit Bank dále sbírá vavříny

10. 11. 2011  11:28  |   Převratná hypotéka od UniCredit Bank, která se již téměř sedm měsíců drží s úrokovou sazbou 2,5 % p.a. na historicky nejnižší hodnotě v ČR, získala další ocenění. Ve středu byla tato nejžádanější hypotéka v rámci ankety Banka roku vyhlášena nejlepším hypotečním úvěrem České republiky. Vedle toho UniCredit Bank získala další tři ocenění, a to druhé místo v kategorii Nejdynamičtější banka roku a dvě třetí místa - v celkovém pořadí a v kategorii Privátní banka. více »

UniCredit Bank - Nejlepší banka roku 2011

23. 06. 2011  14:32  |   Nejlepší bankou roku 2011 se v České republice stala UniCredit Bank. V soutěži, kterou pravidelně od roku 2009 vyhlašují Hospodářské noviny, získala první místo podruhé v historii. Oceněním v této soutěži UniCredit Bank potvrdila silnou pozici, a to zejména díky inovativním produktům, jako je například Převratná hypotéka, úrovni svých služeb, dynamicky expandující pobočkové síti a příznivým hospodářským výsledkům. Srovnáním jednotlivých kritérií a ukazatelů se stala jednoznačně Nejlepší bankou 2011. více »

Zlatá Převratná hypotéka stále s variabilní sazbou od 2,5 %

02. 06. 2011  12:38  |   UniCredit Bank ponechává nadále u Převratné hypotéky, která byla dnes oceněna Zlatou korunou za nejlepší hypoteční úvěr v ČR, historicky nejnižší variabilní sazbu od 2,5 % p.a. UniCredit Bank se rozhodla díky mimořádnému úspěchu této hypotéky u klientů prodloužit zatím do odvolání akci, která měla původně trvat do konce května. Od 1. června 2011 navíc platí sazba od 2,5 % p.a. nově také na nerezidenční nemovitosti (chaty, chalupy, nemovitosti k pronájmu). více »

UniCredit Bank v roce 2010 navýšila o polovinu počet nově uzavřených hypoték

13. 01. 2011  12:11  |   Mezi nejúspěšnější produkty v oblasti retailového bankovnictví UniCredit Bank patřily v minulém roce hypoteční úvěry. V porovnání s rokem 2009 došlo k více než 48% nárůstu počtu nově uzavřených smluv o hypotečním financování a UniCredit Bank tak dosáhla hranice 3000 nových kontraktů. Ve finančním vyjádření poskytla UniCredit Bank úvěry na bydlení fyzickým osobám v rekordním objemu překračujícím šest miliard korun, což představuje nárůst o 40 %. Základem mimořádně úspěšného roku banky v oblasti hypotečních úvěru byly inovace, především pak Převratná hypotéka s variabilní úrokovou sazbou, kterou banka uvedla na český trh v dubnu 2010. více »

Produkty UniCredit získaly dvě Zlaté koruny a dvě Stříbrné

04. 06. 2010  11:05  |   Hned dvě významná ocenění vynesla UniCredit Bank aktuální produktová novinka – Převratná hypotéka s variabilní úrokovou sazbou, která se umístila na druhém místě v hlavní kategorii Novinka roku a zvítězila v kategorii Hypotéky. více »
1

Sekce obsahuje celkem 12 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti