Téma: půjčka

Příbuzná témata

Expres půjčka za zvýhodněných podmínek a navíc bez poplatků

25. 03. 2013  11:17  |   GE Money Bank nabízí všem klientům až do 14. dubna zvýhodněnou Expres půjčku. Úvěry ve výši 100 000 Kč, 150 000 Kč nebo 200 000 Kč s dobou splatnosti 84 měsíců, získají s garantovanou výší splátek se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Zájemci si mohou Expres půjčku sjednat na jakékoliv pobočce GE Money Bank, přes Internet Banku nebo zažádat prostřednictvím webových stránek www.gemoney.cz. Expres půjčku banka poskytuje bez poplatku za poskytnutí, vedení úvěrového účtu i za předčasné splacení. více »

RePůjčka od Equa bank ušetřila klientům již více než 22 milionů korun

08. 02. 2013  10:49  |   Díky refinancování úvěrů – RePůjčce, ušetřili její klienti za tři měsíce více než 22 miliónů korun. Průměrná výše úspory se přitom pohybuje přes 20 tisíc korun na úvěru. Díky RePůjčce si klienti na původním úvěru snížili celkové roční náklady (RPSN) v průměru o čtvrtinu. více »

Klienti Citibank mají dva měsíce úrokových prázdnin

05. 02. 2013  13:16  |   Citibank Europe plc spustila na začátku února letošního roku speciální kampaň, díky níž ušetří její klienti na úrocích u produktů CitiPůjčka a Konsolidace se CitiPůjčkou. Při splnění podmínek akce totiž v období od 4. února do 31. března 2013 neplatí za část své půjčky žádné úroky. To vše bez nutnosti otevření běžného účtu u Citibank a bez ručitele. více »

CitiPůjčka od Citibank byla vyhlášena třetím nejlepším úvěrovým produktem na českém trhu v roce 2012

04. 02. 2013  15:00  |   CitiPůjčka se v rámci soutěže Finanční produkt roku 2012, organizované analytickou společností Scott & Rose, umístila v kategorii Půjčky na třetí příčce. Ve zmíněné kategorii jsou porovnávány RPSN, poplatky, nutnost vedení běžného účtu, dostupnost (pobočky) a nabídka volitelného pojištění k půjčce. Dobře hodnoceny byly především speciální akční nabídky CitiPůjčky v průběhu loňského roku, které klientům Citibank Europe plc umožnily například získat slevu ze standardní úrokové sazby, bezplatné zpracování úvěru a možnost předčasného splacení úvěru zdarma. více »

U GE Money Bank se půjčuje bez poplatků

31. 01. 2013  14:00  |   Expres půjčka i Konsolidace půjček od GE Money Bank jsou od 1. února bez poplatků. Banka u nových spotřebitelských půjček ruší poplatky za poskytnutí úvěru, za vedení úvěrového účtu i za předčasné splacení. Nabídka platí bez časového omezení a vztahuje se i na stávající klienty, kteří budou mít možnost svoje staré úvěry refinancovat např. pomocí Konsolidace půjček. Od února i tyto refinancované úvěry budou klienti splácet bez poplatků. V druhé polovině února navíc GE Money Bank zruší poplatek za vedení úvěrového účtu také u nově sjednaných hypoték. více »

Equa bank nově nabízí konsolidaci půjček

24. 01. 2013  15:00  |   S novinkou v oblasti spotřebitelského financování přichází na trh v těchto dnech Equa bank. Po úspěšném startu refinancování úvěrů (RePůjčka) nabízí nyní i zajištěnou konsolidaci půjček. Se zajištěnou konsolidací lze spojit stávající půjčky klienta (spotřebitelské úvěry, neúčelové hypotéky, kontokorenty, kreditní karty, úvěry ze stavebního spoření) do jednoho úvěru, a výrazným snížením měsíční splátky tak ulevit rodinnému rozpočtu, a to o více než polovinu. Každý, kdo si zajištěnou konsolidaci sjedná do 31. března, získá navíc bonus 5 000 korun. více »

Výsledky GE Money Bank potvrzují, že trendem v půjčkách je konsolidace

24. 01. 2013  15:00  |   GE Money Bank poskytla v roce 2012 nové spotřebitelské úvěry za 15,6 miliardy korun. To je o 13 % více než v předchozím roce, přitom celkový objem spotřebitelských úvěrů v ČR mírně klesá. GE Money Bank posílila svou pozici druhého největšího poskytovatele nezajištěných úvěrů v České republice hlavně díky Konsolidaci půjček. více »

Výsledky GE Money Bank potvrzují, že trendem v půjčkách je konsolidace

24. 01. 2013  15:00  |   GE Money Bank poskytla v roce 2012 nové spotřebitelské úvěry za 15,6 miliardy korun. To je o 13 % více než v předchozím roce, přitom celkový objem spotřebitelských úvěrů v ČR mírně klesá. GE Money Bank posílila svou pozici druhého největšího poskytovatele nezajištěných úvěrů v České republice hlavně díky Konsolidaci půjček. více »

Rozumíme penězům: Vzájemé půjčky

23. 01. 2013  19:00  |   Přinášíme vám další díl seriálu Rozumíme penězům - tentokráte o vzájemných půjčkách. Přečetěte si i další díly v této sekci... více »

Hledáte na internetu půjčku na dárky? Dejte pozor

22. 11. 2012  11:15  |   Nakupování dárků z půjček se stalo již téměř koloritem českých Vánoc. Právě v předvánoční době, kdy lidé chtějí dárky potěšit své blízké, skokově roste zájem o spotřebitelské půjčky. Že se lidé začínají v předvánočním období shánět po půjčkách, to potvrzuje i Seznam.cz. V jeho statistikách vyhledávání se půjčky před Vánoci pravidelně dostávají mezi největší Skokany. více »

NOVÁ KAMPAŇ ZUNO –PŮJČKA ZA 0 KČ

09. 11. 2012  15:02  |   Online banka ZUNO spustila během podzimních měsíců kampaň, ve které ukazuje nesmyslnost některých bankovních poplatků. Banka se opírá nejen o svou bezpoplatkovou filozofii, ale i o výsledkyposledního průzkumu. Češi v něm potvrdili, že právě jednoduché produkty a nízké poplatky jsou to hlavní, co od své banky požadují. více »

NABÍDKU PODNIKATELSKÝCH ÚVĚRŮ OD RAIFFEISENBANK ROZŠIŘUJE ÚČELOVÁ PŮJČKA

22. 10. 2012  14:25  |   Raiffeisenbank spouští nabídku nové Podnikatelské účelové půjčky. Nový úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou je určený na koupi nemovitosti či strojů a zařízení. více »

Equa bank sníží splátky půjčky až o čtvrtinu

19. 10. 2012  16:01  |   Equa bank vyplňuje mezeru na trhu spotřebitelských úvěrů a spouští produkt RePůjčka - refinancování spotřebitelských úvěrů za podmínek srovnatelných se západními standardy. Klienti tak mohou nově snížit svou měsíční splátku až o 25 % při zachování stejné doby splácení. více »

Revoluce v půjčkách: Air Bank jako první odmění klienty za včasné splácení

17. 10. 2012  14:17  |   Air Bank začne v první polovině listopadu poskytovat bezúčelové spotřebitelské půjčky, u kterých bude jako první banka v Česku odměňovat klienty za včasné splácení. Všem dobře splácejícím klientům odpustí několik splátek, o které jim půjčku zkrátí. Úplně každý klient bez výjimky se díky tomu může dostat na bonusovou úrokovou sazbu 8,9 procenta a RPSN 9,28 procenta. Jak Air Bank uvedla již na začátku října, nebude u svých půjček účtovat ani žádné poplatky. více »

Krátkodobé půjčky: lichva s RSPN v milionech, nebo užtečný produkt?

09. 08. 2012  16:52  |   V minulých týdnech jsme vám přinesli informace o krátkodobých půjčkách, u kterých není problém dostat se na RPSN v řádech milionů procent ročně. Shodou okolností jsme následně obdrželi analýzu o dosavadním fungování jednoho takového portálu. Se zájmem jsme si ji přečetli a rozholi se ji zveřejnit. Níže naleznete komentář redakce, odkaz na původní článek a samozřejmě i zaslanou analýzu společnosti Kouzelná půjčka. více »

Banky a reklama: Co se nám bankovní domy snaží prodat nejvíce?

18. 06. 2012  02:18  |   Inzerce, Televize, Banka, Půjčka, Hypotéka, Spoření, Účet, Úrok, KartaSpolečnost Scott & Rose provedla analýzu prezentace českých bank v médiích. Zabývala se jejich reklamou v televizi, tisku, na internetu a formou přímého marketingu, tj. dopisy, informacemi na výpisech apod. Z analýzy vyplynulo, co se nám banky snaží nejvíce nabízet. Na prvním místě skončily hypotéky, stříbrnou medaili získaly spotřebitelské půjčky a na třetím místě pak skončily spořící a vkladové účty. Bramborová medaile s velkým odstupem patří běžným účtům a kartám. Vzhledem k dlouhodobému vztahu s klientem při poskytnutí hypotéky je tento produkt pro banku zřejmě velmi důležitý a výnosný, samozřejmě, pokud hypotéky poskytuje. více »

Nový Splátkomat.cz prozradí, která půjčka je opravdu nejvýhodnější

24. 05. 2012  12:42  |   Internetová aplikace Splátkomat.cz v novém designu rozšiřuje své služby o možnost porovnání všech poskytovaných půjček na trhu. V detailní kalkulačce je nyní možné zadat zahájení čerpání původních úvěrů, které klient má zájem sloučit a příslušnou banku nebo finanční společnost jako poskytovatele. Nový Splátkomat.cz vypočítá, kolik klient ušetří, pokud své závazky sloučí do jednoho závazku, pomocí výhodné Presto půjčky. Klienti získají sloučením v průměru až o 40 % nižší úrokovou sazbu než u stávajících závazků. více »

Lidé nejvíce žádají o půjčky v červnu a listopadu – chtějí jimi financovat věci trvalejší hodnoty

17. 05. 2012  10:12  |   Z dat Era půjček shromažďovaných od roku 2007 plyne, že lidé stále nejvíce žádají o úvěrové produkty na jaře, dále před letními prázdninami a v předvánočním čase. Podle ročního období se ale mění jejich účelovost. Klienti půjčkami financují častěji než dříve věci trvalejší hodnoty, tedy potřeby spojené s pořízením nebo zvyšováním standardu jejich bydlení, ale také věci důležité pro chod domácností nebo rekreačních objektů. více »

Jak spotřebitelské úvěry ovlivňují život?

01. 05. 2012  12:39  |   Spotřebitelský úvěr může být vítaným pomocníkem v případě, kdy se člověku nedostává vlastních finančních zdrojů. V životě se ale občas objeví situace, kdy půjčka může zamotat hlavu nejen samotnému věřiteli, ale i jeho okolí. Není však nutné propadat panice, Era zná řešení. více »

ZUNO ZAČÍNÁ PŮJČOVAT

29. 03. 2012  11:43  |   Online banka ZUNO přichází po více než půlročním působení na českém trhu s novými produkty. K běžnému účtu, spořicímu účtu a termínovaným vkladům nově přibyl spotřební úvěr s názvem PŮJČKA a povolené přečerpání účtu REZERVA. Oba produkty lze vyřídit jednoduše online a ZUNO je nabízí za 0 Kč. více »

ČSOB podporuje Půjčku na lepší bydlení a Kreditní karty

14. 02. 2012  17:50  |   V polovině února v ČSOB startují kampaně ke Kreditním kartám a Půjčce na lepší bydlení. Kampaň na Kreditní karty bude zaměřena na cestování a novým klientům nabídne výhody, jako je poukázka na cestovní služby. Půjčka na lepší bydlení zase klientům nabídne předčasné splácení zdarma. Kampaně poběží do konce března a budou podpořeny nejrůznějšími marketingovými nástroji. více »

UniCredit Bank ruší během slevového období poplatek u spotřebitelského úvěru

18. 01. 2012  13:30  |   UniCredit Bank zahajuje nový rok s další inovativní nabídkou na českém trhu a nabízí zvýhodněný úvěr PRESTO Půjčka s atraktivní kreditní kartou Visa Classic. Nabídka platí do konce února pro stávající i nové klienty, a dává jim příležitost nakupovat během „výprodejové sezóny“ se zvýhodněným úvěrem PRESTO Půjčka bez poplatků za zpracování a k tomu bezplatné vedení karty Visa Classic do konce tohoto roku. více »

Singer: ČR nehrozí krize jako v roce 2008, půjčka MMF je absurdní

09. 01. 2012  11:23  |   Ekonomika v Česku sice letos příliš neporoste, ale krize podobné té v roce 2008 nehrozí. Řekl to guvernér České národní banky Miroslav Singer pro Hospodářské noviny. Česká půjčka Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF) na záchranu eurozóny je podle guvernéra absurdní, napsal server iHNed.cz. více »

Singer: Půjčka MMF by byla bezprecedentní koncentrací rezerv ČNB

20. 12. 2011  13:03  |   Účast České republiky na půjčce Mezinárodnímu měnovému fondu (MMF) by byla bezprecedentní koncentrací rezerv České národní banky (ČNB) v jedné instituci. Hospodářským novinám (HN) to řekl guvernér ČNB Miroslav Singer. Podle něj hrozí také to, že se MMF zadluží příliš. Singer již dříve v rozhovoru pro ČTK uvedl, že ČNB bude poskytnutí části devizových rezerv na půjčku MMF velmi zvažovat. více »

S Půjčkou bez rizika od Komerční banky proměníte své sny ve skutečnost

18. 11. 2011  11:01  |   Půjčka Bez rizika od Komerční banky nabízí možnost získat hotovostní neúčelový úvěr bez zajištění v rozmezí od 30 000 do 2 500 000 Kč. Klienti, kteří si sjednají Půjčku bez rizika se splatností 6 let, mají nárok na úvěr bez poplatku za zpracování. Navíc prvních 500 klientů získá automaticky bonus 2 000 Kč. Akční nabídka platí do 15. prosince 2011. více »

Zaujalo nás - Malé věci dělají velký rozdíl: Pravda o půjčkách

17. 10. 2011  16:21  |   Jedna společnost, která půjčuje lidem peníze, v sadě svých televizních reklam hlásá, že malé věci dělají velký rozdíl. Nejsou ty reklamy vlastně klamavé? Zjistili jsme, že nikoliv. více »

Zasmějte se při neděli - vražedná půjčka

21. 08. 2011  11:54  |   O tom, že půjčka může být vražedná, ví každý. A ví to i hlavní hrdina z tohoto kresleného vtipu, který byl vytvořeny ve spolupráci se společností Partners pomocí webové aplikace Comics Creator.... více »

KB připravila klientům levnější cestu k automobilu s půjčkou MojeAuto

29. 06. 2011  17:31  |   S půjčkou MojeAuto mohou klienti Komerční banky financovat nákup automobilu pohodlně a výhodně. Půjčka, kterou mohou klienti získat v pobočkové síti Komerční banky i Modré pyramidy stavební spořitelny, nabízí výhodné úrokové sazby i levnější pojištění po celou dobu splácení. více »

Era půjčka je nyní i s Kačabou

31. 05. 2011  18:51  |   „Když se známe, jednoduše vám půjčíme“ – tak zní motto nové kampaně na Era půjčku, která právě startuje. Kromě výhodných produktů kampaň nabízí také zajímavou soutěž o spoustu atraktivních cen. Pokud klient v období kampaně od 30. 5. do 30. 6. 2011 uzavře smlouvu o půjčce, může vyhrát například dovolenou s karavanem u moře nebo stylový iPad2. více »

Každý čtvrtý by neváhal půjčit si na nadstandardní lékařský či kosmetický zákrok

27. 04. 2011  10:31  |   Průzkum GE Money Bank ukázal, že na zákroky nad rámec základní péče hrazené zdravotními pojišťovnami by si půjčilo 26 % Čechů. V případě mužů je to dokonce 29 %. K nejčastěji vyhledávaným lékařským a kosmetickým úpravám patří korekce očních vad, liposukce nebo transplantace vlasů. Cena těchto zákroků přitom v tuzemsku běžně dosahuje i několika desítek tisíc korun. Z výsledků průzkumu vyplývá, že více než polovina lidí by si půjčku na zákroky vzala od banky (54 %). Expres půjčka od GE Money Bank jim nyní nabízí výběr ze tří benefitů. více »

Školné na vysokých školách? Půjčce na studium se nebrání 3 z 10 Čechů

19. 04. 2011  14:36  |   Až 20 000 korun za rok studia na vysoké škole by mohli platit studenti podle plánů na reformu tuzemského školství. Potřebné prostředky si přitom část studentů bude muset půjčit. Podle výsledků průzkumu GE Money Bank se k půjčkám na studium kladně staví 28 % respondentů. Většina oslovených (85 %) pak vnímá případnou půjčku na studium, jazykové či rekvalifikační kurzy jako investici do své budoucnosti. více »

Era bydlení proměňuje sny ve skutečnost

11. 04. 2011  13:16  |   Svůj domov si jednoduše vybavíte, jak chcete. S tímto mottem přichází nová kampaň Poštovní spořitelny nazvaná Era bydlení. Hlavní myšlenkou je ukázat klientům, že díky produktům, jakými jsou Era půjčka na bydlení a Era hypotéka, mohou snadno dosáhnout na nové či lepší bydlení. Každý klient, který si v období od 11. 4. do 8. 5. 2011 zažádá o jeden ze zmíněných produktů, získá navíc poukázku do obchodního domu IKEA. více »

Era půjčka na bydlení a Era hypotéka

11. 04. 2011  10:04  |   Svůj domov si jednoduše vybavíte, jak chcete. S tímto mottem přichází nová kampaň Poštovní spořitelny nazvaná Era bydlení. Hlavní myšlenkou je ukázat klientům, že díky produktům, jakými jsou Era půjčka na bydlení a Era hypotéka, mohou snadno dosáhnout na nové či lepší bydlení. Každý klient, který si v období od 11. 4. do 8. 5. 2011 zažádá o jeden ze zmíněných produktů, získá navíc poukázku do obchodního domu IKEA. více »

LBBW Bank nabízí klientům dva výhodné spotřebitelské úvěry

06. 04. 2011  13:37  |   LBBW půjčka a LBBW MULTI půjčka – okamžité řešení finančních potřeb. více »

Expres půjčka: Mimořádné benefity pouze do konce roku

22. 12. 2010  10:41  |   Klienti GE Money Bank, kteří uzavřou smlouvu o Expres půjčce do konce roku 2010, získávají bezplatnou možnost libovolného počtu mimořádných splátek či předčasného splacení úvěru po celou dobu trvání smlouvy. Zvýhodněné nabídky, kterou GE Money Bank představila začátkem října, již využilo 19 000 tisíc klientů. Úroková sazba Expres půjčky začíná na 5,7 % p. a. více »

UniCredit Bank představuje nový moderní spotřebitelský úvěr PRESTO

02. 12. 2010  16:37  |   Půjčka PRESTO představuje nový způsob úvěrování pro potřeby klientů v rozmezí od 30 000 Kč do 500 000 Kč. Vyznačuje se jednoduchým a plně automatizovaným zpracováním, díky čemuž může klient dostat peníze již za pouhou hodinu. Kromě toho je PRESTO půjčka neúčelová, takže ji klienti mohou využít na cokoliv bez dokládání účelu. Klienti mohou navíc půjčku zcela či zčásti splatit předčasně bez poplatků. více »

Home Credit začal nabízet online půjčku

01. 12. 2010  17:50  |   Online půjčka je nový úvěrový produkt, který na trh uvádí Home Credit, jeden z lídrů spotřebitelského financování v ČR. Na webových stránkách společnosti mohou zájemci požádat o hotovostní úvěr do výše 150 tisíc korun se splatností až 84 měsíců. Vyplnění údajů k posouzení žádosti zabere zhruba deset minut a žadatel se ihned po odeslání údajů dozví, zda mu půjčka byla předběžně schválena. Internet zažívá v posledních letech raketový vzestup a i jeho význam jako prodejního kanálu se výrazně zvyšuje. více »

Bankrot států musí bolet i soukromé věřitele, zní unisono z Berlína a Paříže

29. 11. 2010  15:00  |   Špičky zemí Evropské unie schválily pomoc Irsku, údajně se chystá i půjčka pro Portugalsko. Systém půjček se má změnit. Dluhová nákaza se rychle šíří i do dalších zemí s více »

KB Půjčka umožní proměnit sny ve skutečnost

25. 11. 2010  16:39  |   KB Půjčka Komerční banky nabízí možnost získat hotovostní neúčelový úvěr bez zajištění v rozmezí od 30.000 do 2,500.000 Kč, navíc s atraktivní úrokovou sazbou od 8,9 % p.a. KB Půjčku je možné navíc kdykoliv předčasně splatit bez sankcí. více »

Citi představuje CitiPůjčku - novinku v osobních půjčkách

22. 11. 2010  19:14  |   CitiPůjčka je nový nezajištěný úvěr od Citibank, který zákazníkům nabízí konkurenceschopný úrok a možnost jednoduše a pohodlně získat půjčku. Klienti tak mohou realizovat své sny a přání rychleji, bez zbytečného papírování a nutnosti opustit svůj dům či kancelář. více »

ČSOB Půjčka na lepší bydlení v listopadu s nulovým poplatkem za zpracování úvěru

01. 11. 2010  14:46  |   Podzim bude v ČSOB patřit zvýhodněným úvěrům na rekonstrukci nebo modernizaci bydlení. Klienti mohou získat až 600 tisíc korun bez ručitele či zajištění a navíc, pokud zažádají o ČSOB Půjčku na lepší bydlení od 1. listopadu do 10. prosince, obdrží 100% slevu z poplatku za vyřízení půjčky. více »

Byla to půjčka, hájí se politička, která si na videu hází do kabelky balík bankovek

30. 10. 2010  15:00  |   Podnikatel, který peníze místostarostce Tůmové předal, odmítl podezření komentovat. Jeho právní zástupce potvrdil, že byl již podat vysvětlení na protikorupční policii. více »

Sazka balancuje nad propastí. Nedaří se jí domluvit s bankami na financování

01. 09. 2010  15:00  |   Budoucnost loterijní jedničky na trhu závisí na krátkodobých půjčkách, varuje auditor. Úvěrující banky stále jednají o klubu, který poskytne nový úvěr. více »

Premium půjčka od KB: až 2 500 000 Kč bez zajištění

18. 08. 2010  10:09  |   Komerční banka rozšířila nabídku spotřebitelských úvěrů o Premium půjčku. Nový produkt nabízí klientům Komerční banky možnost získat hotovostní neúčelový úvěr bez zajištění až do výše 2,5 mil. Kč, navíc s atraktivní úrokovou sazbou v rozpětí 8,9 % až 11,9 %. více »

Očima banky: Češi pomalu začínají víc přemýšlet o tom, jak se zadluží

22. 06. 2010  01:51  |   V minulém týdnu zveřejnila jedna z nejvýznamnějších bank na tuzemském trhu, ČSOB, výzkum mapující postoje Čechů k půjčkám. Z průzkumu vyplývají zajímavé skutečnosti, například to, že někteří Češi mnohem více přemýšlejí nad tím, komu se zadluží. více »

Zvýhodněná nabídka Optimální půjčky od KB platí do konce června

17. 06. 2010  18:51  |   Pouze do konce června je možné využít akční nabídku Komerční banky a získat Optimální půjčku s atraktivním úrokem od 8 % p. a. Půjčka, která je určena ke konsolidaci úvěrů, je v rámci nabídky navíc zcela bez poplatků. Klienti tak mohou uspořit až 6 000 Kč ročně. více »

Kreditní karta je pro třetinu Čechů běžným platebním prostředkem

16. 06. 2010  10:25  |   Protože má většina Čechů již nějaké zkušenosti s úvěry, zajímala se ČSOB ve svém výzkumu, jaké jsou postoje Čechů k půjčkám. více »

Školné by mělo přijít rok po půjčkách, říká spoluautor reformy financování

09. 06. 2010  15:00  |   Po vystudování vysoké školy by mohl mít v budoucnu mladý člověk dluh u banky až 300 tisíc. Do toho se ovšem nepočítají výdaje na školné. Tak by mohla vypadat realita, pok více »

České banky půjčily ohroženým zemím necelých 30 miliard

02. 05. 2010  15:00  |   Půjčka měnovému fondu 1,03 miliardy eur státní rozpočet nezatíží. Půjde z rezerv centrální banky. více »

Řecko se bankrotu nevyhne, tvrdí renomovaný ekonom Meltzer

02. 05. 2010  15:00  |   Případná půjčka Athénám podle ekonoma Allana Meltzera neodstraní fundamentální problémy, s nimiž se země potýká, tedy příliš vysoké mzdy ve veřejném sektoru, a vysoký roz více »

Sekce obsahuje celkem 66 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti