Téma: smenarna

Příbuzná témata

Finanční arbitr bude řešit spory ohledně směnáren a pojišťoven

05. 06. 2012  11:15  |   Pravomoci finančního arbitra se zřejmě rozšíří o řešení sporů klientů se směnárnami a životními pojišťovnami. Počítá s tím novela zákona o finančním arbitrovi. Tu ministerstvo financí předložilo vládě v souvislosti s novým zákonem o směnárenské činnosti, který by měl nahradit současný devizový zákon. Změny navrhuje MF od dubna 2013. více »

Pozor, směnárna: Zbyly vám peníze z dovolené? Nenechte se okrást!

02. 09. 2010  03:08  |   Období dovolených pro většinu z nás skončilo, a tak se v mnohých domácnostech řeší otázka: Co s neutracenými valutami? Nejčastěji se nabízí vyměnit peníze ve směnárně. Ale pozor – ne všechny směnárny vám nabídnou uspokojivou službu. více »

Výběry peněz vám můžou zkazit dovolenou. Podezřelé bankomaty nepoužívejte

17. 07. 2010  15:00  |   Nechcete-li před odjezdem na dovolenou pobíhat po směnárnách a hledat výhodný kurz pro výměnu peněz, budete muset v cizeně využít svou platební kartu. Dávejte si ale pozo více »

Pozor na výběry peněz v zahraničí. Podezřelé bankomaty nepoužívejte

12. 07. 2010  15:00  |   Nechcete-li před odjezdem na dovolenou pobíhat po směnárnách a hledat výhodný kurz pro výměnu peněz, budete muset v cizeně využít svou platební kartu. Dávejte si ale pozo více »
1

Sekce obsahuje celkem 5 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti