Téma: sociální karta

Příbuzná témata

Sociální karta: Výzva účastníků happeningu před MPSV směřovaná Petru Nečasovi, předsedovi vlády

30. 08. 2012  12:58  |   Přetiskujeme výzvu, kterou směřují účastníci happeningu před MPSV ČR do rukou premiéra Petra Nečase. Dokument přetiskujeme v celém znění, redakce BP.com nemusí souhlasit se všemi body uvedenými v dokumentu. více »

Sociální karta – užitečná věc, nebo další nesmysl a tunel?

21. 07. 2012  07:00  |   Tento komentář by mohl být v zásadě stručný. Proč? Protože hlavní dva důvody zavedení karty sociálních systémů (sKarta) – úspora peněz ze státního rozpočtu a boj proti zneužívání sociálních dávek – se buď dají řešit jednodušším způsobem, nebo karta problém prostě neřeší. více »

Sociální karta - vše, co potřebujete vědět

22. 06. 2012  12:02  |   Téma Karta sociálních systémů, které se běžně říká Sociální karta nebo zkráceně Skarta, se pomalu ale jistě začíná drát do popředí všech diskusí o sociálních politikách v ČR. Že o tom systému nic nevíte a chcete být v obraze? Přichystali jsme pro vás nejdůležitější otázky a odpovědi na ně, a to s přispěním pana Jiřího Reichla, tiskového mluvčího generálnho ředitelství Úřadu práce ČR. více »

Sdružení: Sociální karta může ohrozit soukromí uživatelů

26. 08. 2011  17:35  |   Platební karty pro sociální dávky, jejichž zavedení zvažuje ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV), mohou ohrozit soukromí uživatelů. Tvrdí to občanské sdružení Iuridicum Remedium. Karty mají sloužit k identifikaci občanů a zároveň jako platební karty, což zvyšuje riziko jejich zneužití, uvedlo dnes sdružení v tiskové zprávě. více »
1

Sekce obsahuje celkem 8 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti