Téma: Souboj log

Příbuzná témata

Poslední změna loga je stará 4 roky, říká Tomáš Siegler ze společnosti Cetelem

16. 11. 2012  01:53  |   Soutěž "Souboj log finančních institucí" sice skončila v minulém týdnu, ale zajímavá loga českých bank, spořitelen a dalších subjektů vám budeme představovat i nadále.Co víte o logu společnosti Cetelem? Pár zajímavostí vám představí Tomáš Siegler, ředitel marketingu a komunikace CETELEM ČR, a.s. více »

Našemu logu dominuje logicky modrá barva, směje se Zdeněk Dobeš z Modré pyramidy

09. 11. 2012  01:02  |   Soutěž "Souboj log finančních institucí" sice skončila v minulém týdnu, ale zajímavá loga českých bank, spořitelen a dalších subjektů vám budeme představovat i nadále. Nyní vyšla řada na Modrou pyramidu stavební spořitelnu, za kterou odpovídal Zdeněk Doboš, ředitel marketingu. více »

Historicky první SOUBOJ LOG skončil: Vítězem ZUNO Bank

02. 11. 2012  15:14  |   Pravidelní (i nepravidelní) návštěvníci našich stránek mohli v uplynulých týdnech v pravé horní části webu zaznamenat okno, které je vyzývalo v hlasování v SOUBOJI LOG FINANČNÍCH INSTITUCÍ. V něm mohli jedním kliknutím rozhodnout jeden miniduel náhodně vygenerované dvojce log finančních institucí operujících v České republice. více »

Logo nám nakreslil akademický malíř, říká Cyril Křůpala ze společnosti Home Credit

02. 11. 2012  11:42  |   Soutěž "Souboj log finančních institucí" na našem webu již skončila na konci října, ovšem zajímavá loga budeme představovat i nadále. To Home Creditu například nakreslil akademický malíř Pavel Beneš. Věděli jste to? To a ještě více nám prozradil Cyril Křůpala, ředitel marketingové komunikace Home Credit. více »

Metropolitní spořitelní družstvo: Logo používáme od roku 2008

26. 10. 2012  01:12  |   Souboj log finančních intitucí na našem webu obsahuje i loga, která nejsou na první pohled známá. Ale právě záměrem naší soutěže je seznámit s nimi naše klienty. Přesně takový případ je Metropolitní spořitelní družstvo a její logo. O něm jsme si povídali s Michaelou Smrčkovou, vedoucí marketingu a PR. více »

Souboj log – jaké logo vás dokáže nejvíce okouzlit?

23. 10. 2012  02:50  |   V soutěžích krásy, sympatie nebo elegance dnes soutěží kde kdo a kde co. Světem serveru bankovnipoplatky.com jsou banky a finanční instituce. Proto jsme si řekli – proč nenechat čtenáře rozhodnout, jaké logo spojené se světem financí je na první pohled nejzajímavější, nejdůvěryhodnější a nejlíbivější? více »

Tomáš Kofroň z RB: Žlutočerné logo zkřížených koňských hlav používáme od začátku

12. 10. 2012  04:16  |   V soutěži Souboj log finančních institucí, v níž čtenáři dávají své sympatie jednotlivým bankám najevo rozhodováním "duelů log", se Raiffeisenbank prosadila do první desítky. Na českém trhu má tato banka stabilní místo - jak je to s jejím logem? Přečtěte si rozhovor s Tomášem Kofroněm, tiskovým mluvčím banky. více »

Souboj log: Logo AXA vzniklo v roce 1994, prozradila manažerka komunikace Eva Šebestová

21. 09. 2012  14:55  |   V Souboji log finančních institucí, který exkluzivně probíhá na webu www.bankovnipoplatky.com, došlo od startovního výstřelu k vcelku zajímavým rošádám v pořadí. Na třetí pozici se momentálně drží AXA Bank z finanční skupiny AXA. Jak je to s jejím logem? Na to jsme se zeptali manažerky pro vnitřní a vnější komunikaci Evy Šebestové... více »

Exkluzivně: bankovnipoplatky.com uvádějí souboj log finančních institucí!

25. 08. 2012  11:11  |   Server www.bankovnipoplatky.com přináší exkluzivní soutěž na letní měsíce – souboje log finančních institucí! Vystavte vysvědčení té vaší, podpořte ji, nebo ji naopak ukažte, že grafici neodvedli při tvorbě loga dobrou práci! Tento unikátní souboj log finančních institucí bude trvat do 31.10.2012. více »

Souboj log: Co víte o logu Fio banky?

16. 08. 2012  15:29  |   V našem Souboji log finančních institucí se dějí velké věci. Do čela žebříčku s šedesátkou institucí se svižně vyšvihla Fio banka, která se v těchto dnech přetahuje o prvenství s logem ZUNO. Česká banka Fio má na trhu dost spokojených zákazníků na to, aby se mohla ucházet o celkové vítězství. No, uvidíme… Každopádně jsme se zeptali Jiřího Vodičky, ředitele pro strategii a marketing Fio banky, na pár informací o samotném modrobílém logu Fio. více »

Souboj log: Mimo svět financí mě zaujalo logo Apple, Google nebo Audi, říká Tereza Janková z MasterCard

07. 08. 2012  02:37  |   V souboji log společnost MasterCard boduje s korporátním logem, které se od začátku soutěže stabilně udržuje na medailových pozicích. Korporátní symbol kartařského giganta se zkrátka líbí, stejně jako červený a žlutý prolínající se kruh - logo MasterCard Europe, s nímž se klienti setkávají na platebních kartách. O tom, jak tyto symboly MasterCard vznikly a co znamenají, jsme si povídali s Terezou Jankovou, marketingovou manažerkou MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. více »

SOUBOJ LOG: Logo Equa bank vzniklo v Londýně, prozradila mluvčí Kateřina Pospíšilová

31. 07. 2012  08:50  |   Zájem o projekt Souboj log finančních institucí, který probíhá na webu bankovnipoplatky.com, předčil naše očekávání. Proběhlo již téměř devět tisíc duelů! Nejlépe si v nich zatím vede nováček Equa bank, která si jako jediná stále drží úspěšnost přes 70 procent. Proto jsme vyzpovídali mluvčí banky Kateřinu Pospíšilovou a bavili se s ní, jak jinak, především o logu této banky. více »

Souboj log finančních institucí: Prvenství zatím drží Equa bank

23. 07. 2012  15:16  |   Souboj log finančních institucí si po necelých dvou týdnech existence získal přízeň čtenářů serveru BankovniPopaltky.com. Ti totiž svým rozhodnutím rozsoudili již přes čtyři tisíce duelů mezi logy šedesátky finančních institucí působících v České republice. Byť jsme teprve na začátku – souboj log poběží do konce října – pojďme se podívat, jak si jednotlivé instituce zatím vedou. První tři příčky okupují Equa bank, UNIQA a Citibank. více »
1

Sekce obsahuje celkem 13 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti