Téma: tank

Příbuzná témata

Tankovací karta zmizela už vloni, nechal si ji bývalý zaměstnanec - denik.cz

29. 01. 2013  17:11  |   denik.cz Tankovací karta zmizela už vloni, nechal si ji bývalý zaměstnanec denik.cz Jak policisté zjistili, karta měla ale zcela jiný osud. Pachatelem uskutečněných nákupů byl dvaapadesátiletý bývalý zaměstnanec firmy. Ten si již koncem října tankovací kartu při ukončení pracovního poměru ponechal a nevrátil. Na stopu pachatele ... a další » více »

Češi loni zaplatili kartou za cestování v zahraničí více než 1,3 mld. korun

25. 07. 2012  15:21  |   Nejvyšší platby kartou v zahraničí se vztahují k cestování. Za pohonné hmoty, silniční mýto a ubytování Češi v loňském roce za hranicemi republiky zaplatili 1,33 miliardy korun. Natankovat palivo jezdili nejčastěji do Polska. Nejoblíbenějšími místy pro přenocování bylo Německo, Slovensko a Rakousko. Vyplývá to z dat Ery a ČSOB. více »

Analýza MPO: Porovnání českých bank s mateřskými bankami

11. 07. 2012  16:10  |   Přinášíme vám další díl analýzy o bankovních poplatcích, které si nechalo vypracovat Ministerstvo průmyslu a obchodu od firmy Datank. Cílem bylo porovnat vzorek šesti bank působících na českém trhu s jejich mateřskými bankami v zahraničí. více »

Studie CERGE-EI: „Státní důchody čeká strmý propad, vstup do II. pilíře se vyplatí téměř polovině populace“

26. 06. 2012  14:33  |   Ze současných 46 % na 26 % v roce 2050 – takový propad čeká náhradový poměr průměrného nástupního důchodu k průměrné mzdě v následujících letech. Pokud tedy dnes lidé s průměrnou mzdou 25 tisíc korun vstupují do penze s částkou 11 240 korun, dnešní třicátníci by od státu dostali jen 6 500 korun. Propad životní úrovně přitom musí očekávat i ti, kteří do důchodu právě vstoupili. Během následujících dvaceti let totiž budou od státu dostávat důchody nižší cca o 10 %. Vyplývá to ze studie, kterou pro ČSOB Penzijní fond Stabilita zpracoval think tank IDEA při akademickém pracovišti CERGE-EI. více »

Analýza bankovních poplatků pro MPO - jaké jsou hlavní závěry?

14. 06. 2012  00:37  |   Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR si na sklonku minulého roku nechalo vypracovat analýzu problematiky bankovních poplatků. Výsledkem práce firmy Datank s.r.o.¨je studie "Výše a struktura bankovních poplatků v České republice a její vliv na podnikatelské prostředí". Jaké jsou její závěry? Přečtěte si zde! více »

Speciální nabídka GE Money Bank pro MSV v Brně: Konto se zvýhodněnými europlatbami na 6 měsíců zdarma

03. 10. 2011  11:43  |   Ve dnech 3. až 7. října proběhne Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, kde představí speciální produktovou nabídku pro podnikatele a firmy GE Money Bank. Zájemci si budou moci sjednat zvolený podnikatelský účet na šest měsíců zdarma a vyzkoušet si například oblíbené konto Genius Business Export/Import s europlatbami za cenu domácích plateb. Od zavedení revolučních sazeb vzrostl počet uživatelů konta o více než 400 %. Do speciální veletržní nabídky GE Money Bank zahrnula také zvýhodněné provozní financování a kreditní linku nebo bezplatné konzultace v rámci služby EU Servis. Na stánku GE Money Bank v pavilonu Z klienti kromě této nabídky naleznou celou škálu produktů vhodných pro podnikání. více »

Prošli jsme farmářské trhy, ryzích farmářů je na nich menšina

01. 07. 2011  15:00  |   Farmářské trhy si užívají skvělé období. Lidé je milují a s gustem na nich utrácejí. Ochotu vydávat peníze za nákupy u stánků v nich vzbuzuje důvěra ve zdravé potraviny a více »

České firmy by mohly získat miliardy korun z EU fondů, ale bojí se pro ně jít

07. 06. 2011  21:05  |   Při výběru externího poradce nejsou pro firmy překvapivě nejdůležitějšími faktory procentuální úspěšnost podaných žádostí ani cena, ale „neměřitelná veličina“ – jejich obeznámenost s dotační problematikou. 43% firem, které o dotace dosud nežádaly, pak uvažuje o tom, že tak v blízké době učiní. Vyplývá to z průzkumu ČSOB, který realizovala agentura Datank. více »

Raiffeisenbank a Vodafone propojí bankovní a mobilní služby

14. 04. 2011  12:57  |   Mobilní operátor Vodafone a skupina Raiffeisen dnešním dnem zahajují spolupráci v propojování mobilních a finančních služeb. V první fázi Raiffeisenbank a Vodafone nabídnou partnerskou kreditní kartu, zároveň se na vybraných pobočkách Raiffeisenbank objeví prodejní stánky Vodafone. Oba partneři budou dále spolupracovat na výraznějším propojování mobilních a bankovních služeb. více »

Tankování u Agipu o 6 % výhodnější

28. 07. 2009  20:39  |   Na dvojnásobné odměny se mohou těšit všichni řidiči, kteří si pořídí kartu bene+ u Agipu. Platební kartu bene+ od GE Money si mohou zájemci zřídit od srpna nově i na vybraných čerpacích stanicích Agip. Klienti, kteří o kartu zažádají právě zde, získají po dobu tří měsíců za všechny transakce realizované v síti Agip dvojnásobnou odměnu. více »

Klienti Poštovní spořitelny tankují se slevou

20. 11. 2008  10:04  |   Od září tohoto roku mají všichni klienti Poštovní spořitelny jedinečnou možnost tankovat pohonné hmoty u čerpacích stanic EuroOil se slevou 0,40 Kč na každý litr. více »

Pro pumpaře znamená natural pod 30 korun minimální zisk

28. 04. 2008  03:47  |   Natankovat litr naturalu za méně než 30 korun je stále snadnější. V Česku prolomily tuto magickou hranici už des& více »

Českého vojáka zabila protitanková mina

17. 02. 2008  04:48  |   V Afghánistánu ve středu zahynul další český voják. Terénní vůz české hlídky z více »

Úvěry pro podnikatele od GE Money Bank nově v prodejnách IKEA

31. 10. 2007  07:22  |   O vyřízení žádosti se přímo v prodejnách sítě IKEA postarají na stánku sesterské společnosti GE Money Multiservis. více »

HVB Bank začne v září nabízet službu tankautomat

30. 08. 2007  20:12  |   HVB Bank ve spolupráci se společnostmi UNICODE SYSTEMS a SoNet uvádí v ČR do života službu tankautomat. Ta umožní držitelům platebních karet hradit čerpání pohonných hmot, aniž by museli nutně navštívit pokladnu čerpací stanice. více »

Cena naturalu klesla nejvíce v Olomouckém kraji

13. 12. 1901  21:45  |   Nejlevnější benzin si mohou řidiči natankovat u čerpacích stanic v Jihočeském kraji. Nafta je nejlevnějš& více »

Britská armáda údajně dokáže zneviditelnit tanky

13. 12. 1901  21:45  |   Armáda Velké Británie údajně testuje tajnou technologii, která učiní tanky a pěchotu neviditelnými. Minist více »
1

Sekce obsahuje celkem 27 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti