Téma: termínovaný vklad

Příbuzná témata

WPB Capital nabízí termínovaný vklad s neomezeným počtem bezplatných výběrů

02. 07. 2012  12:50  |   WPB Capital, spořitelní družstvo, zavádí nový produkt: Termínovaný vklad s možností bezplatných výběrů. Roční zhodnocení až 4 % je kombinováno s libovolným počtem výběrů hotovosti až do výše 30 % z celkového vkladu, maximálně ale do výše 300 tisíc Kč. více »

Pokud jde o reklamu finančních institucí: Důvěřuj, ale prověřuj!

12. 03. 2012  13:20  |   Dostal se nám do ruky zajímavý reklamní leták – dopis od firmy WPB, ve kterém tato družstevní záložna srovnává svůj termínovaný vklad s výpovědní lhůtou 12 měsíců s vybranými produkty konkurence. Ne že by termínovaný vklad společnosti WPB Capital nebyl na trhu konkurenční, naopak, ale přesto nám volba konkurenčních produktů do srovnání nějak neseděla... více »

Nejvyšší úrok na trhu termínovaných vkladů má stále Equa bank

02. 12. 2011  11:04  |   Equa bank se podařilo udržet i v prosinci první místo na pomyslném žebříčku nejlépe úročených termínovaných vkladů. Stejně jako v listopadu nabízí banka půlroční termínovaný vklad úročený 3 % p. a., a to je nejvyšší úroková sazba u tohoto typu termínovaných vkladů na českém trhu. více »

Založení termínovaných vkladů u Volksbank CZ nyní i on-line

25. 10. 2011  14:49  |   Od října si mohou klienti Volksbank CZ nově založit termínovaný vklad on-line prostřednictvím internetového bankovnictví, nyní navíc s atraktivním bonusem. Volné finanční prostředky, které zájemce uloží na termínovaný vklad od Volksbank CZ, jsou úročeny do konce roku zvýhodněnými sazbami. Pro dvouletý termínovaný vklad činí úroková sazba 2,93 % p.a. více »

UniCredit Bank garantuje u nového produktu Program DUET PLUS výnos 5 % p.a.

09. 09. 2011  10:17  |   Garantovaný výnos 5 % p.a. nabízí UniCredit Bank klientům, kteří si sjednají nový produkt Program DUET PLUS. Novinka kombinuje jednorázový tříměsíční termínovaný vklad vedený v českých korunách s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu a investici do vybraných podílových fondů Pioneer. Klienti vyžadují bezpečnou formu zhodnocení volných finančních prostředků se zajímavým výnosem a jako reakci na tuto poptávku přišla UniCredit Bank již v říjnu minulého roku s Programem DUET kombinujícím vysoko úročený termínovaný vklad a investici. Tato novinka se od svého uvedení na trh setkávala s velkým zájmem stávajících i nových klientů. více »

UniCredit Bank garantuje u nového produktu Program DUET PLUS výnos 5 % p.a.

01. 09. 2011  23:23  |   Garantovaný výnos 5 % p.a. nabízí UniCredit Bank klientům, kteří si sjednají nový produkt Program DUET PLUS. Novinka kombinuje jednorázový tříměsíční termínovaný vklad vedený v českých korunách s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu a investici do vybraných podílových fondů Pioneer. Klienti vyžadují bezpečnou formu zhodnocení volných finančních prostředků se zajímavým výnosem a jako reakci na tuto poptávku přišla UniCredit Bank již v říjnu minulého roku s Programem DUET kombinujícím vysoko úročený termínovaný vklad a investici. Tato novinka se od svého uvedení na trh setkávala s velkým zájmem stávajících i nových klientů. více »

AKCENTA s novými termínovanými vklady

01. 09. 2011  11:44  |   Družstevní záložna AKCENTA velmi výrazně rozvířila vody vkladových produktů, když představila nový termínovaný vklad Áčko, díky kterému mohou klienti výhodně zhodnotit své úspory. Například uložením na jeden rok získají úrokovou sazbu 3,5 % p.a. nebo na tříletém vkladu 4,5 % p.a. Takové úročení převyšuje většinu konkurenčních nabídek. více »

UniCredit Bank garantuje u spořícího produktu Program DUET PLUS výnos 5 % p.a.

08. 08. 2011  14:36  |   Spořicí novinka kombinuje jednorázový tříměsíční termínovaný vklad vedený v českých korunách s nejvyšší úrokovou sazbou na trhu a investici do vybraných podílových fondů Pioneer. více »

Porovnání spořicích a termínovaných účtů k 19. červenci 2011

22. 07. 2011  17:00  |   Zdá se, že začátek tohoto měsíce, který přinesl několik změn, které jsme publikovali v našem předchozím Porovnání, vyčerpal naše banky tak, že za posledních čtrnáct dní neprovedly žádnou změnu na poli spořicích účtů a termínovaných vkladů (nezmiňujeme klasickou nepatrnou změnu u Citibank). Jedinou novinkou tak je vtsup nové banky ZUNO, která nabízí jak spořicí účet (2 %), tak termínovaný vklad (2,2 %). více »

Výhodná investice s Programem 50:50 od GE Money Bank

20. 06. 2011  15:31  |   Nový Program 50:50 kombinuje vysoce úročený termínovaný vklad s investicí do konzervativního podílového fondu. Klienti, kteří vloží 50 % svých finančních prostředků do podílového fondu GE Money Chráněný, získají automaticky možnost zhodnotit druhých 50 % na jednoletém Revolvingovém termínovaném vkladu s úrokem 2,5 % p.a. Mimořádný úrok je přitom bankou garantován po celou dobu 12 měsíců. Nabídka platí pro vklady provedené od 1. června do 30. září 2011 a v minimální výši 80 000 Kč. více »

Klienti Volksbank CZ sklízejí bonusy již na jaře

01. 04. 2011  18:12  |   Od dubna do konce června 2011 Volksbank CZ svým stávajícím i novým klientům nabízí bonus až 10 000 korun. Tato nabídka platí při uložení nových finančních prostředků na dvouletý termínovaný vklad s úrokovou sazbou 2,73 % p. a. k Běžnému spořicímu účtu vedenému v českých korunách. více »

Porovnání spořicích a termínovaných účtů k 14. únoru 2011

19. 02. 2011  11:31  |   V tomto našem Porovnání uprostřed února opět zaznamenáváme určité změny. Jako první zmíníme již tradiční kosmetické úpravy u Citibank, On-line termínovaný vklad, které se víceméně opakují v pravidelných cyklech s pravidelnými nepatrnými hodnotami. Podstatnější změnu zaznamenáváme u České spořitelny, která snížila své úrokové sazby o 0,15 resp. 0,2 procentního bodu u svého Nového vkladového účtu. více »

AKCENTA zprovoznila on-line systém uzavírání depozitních produktů

11. 01. 2011  15:37  |   Společnost AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo dnes oznámila zprovoznění on-line systému pro uzavírání depozitních produktů. Klienti si tak od dnešního dne mohou založit termínovaný vklad, spořicí účet a nebo revolvingový termínovaný vklad přes internet. Odpadá tedy nutnost návštěvy pobočky společnosti nebo obchodního zástupce a tyto finanční produkty lze uzavřít z pohodlí domova. více »

UniCredit Bank hlásí rekordní zájem o Program DUET

22. 11. 2010  19:16  |   Po dvou měsících od uvedení této novinky na trh vložili klienti do Programu DUET (dříve DUO) více než půl miliardy korun. Program DUET unikátním způsobem kombinuje termínovaný vklad a pečlivě vybranou investici. Klient získá termínovaný vklad s garantovaným výnosem 2,5 % pro první šestiměsíční období a potenciál vyššího výnosu díky zvoleným investičním produktům z široké nabídky fondů Pioneer (s výjimkou fondů peněžního trhu) nebo strukturovaných dluhopisů UniCredit Bank. více »

Volksbank CZ nabízí prémii navíc

08. 11. 2010  11:47  |   Volksbank CZ od listopadu nabízí svým klientům finanční bonus v rámci kampaně s mottem „Nezaspěte výhodnou nabídku“. Prémii až 10 000 korun obdrží zájemce, který si založí termínovaný vklad k Běžnému spořicímu účtu. více »

Projekt bankbook.cz – první výsledky

30. 09. 2010  17:01  |   První týden provozu internetové služby bankbook.cz vyvolal velký zájem veřejnosti a přinesl první zajímavé výsledky. Klienti nabídli bankám do aukce 200 miliónů korun! Nejčastěji poptávaným produktem byl termínovaný vklad na jeden rok. více »

Pravidelné spoření banky odměňují, dosáhnete až na tři procenta

22. 09. 2010  15:00  |   Ke spoření nemusíte využívat jen termínovaný vklad nebo spořicí účet. Banky nabízejí i pravidelná spoření se zvýhodněným zhodnocením, které se pohybuje kolem tří procent. více »

WPB Capital nabízí alternativu k nízce úročeným spořicím účtům bank

20. 09. 2010  10:11  |   WPB Termínovaný vklad s možností předčasného výběru představuje nový koncept v oblasti termínovaných vkladů. Roční úrok dosahuje až 5,65 % a z účtu lze kdykoli jednorázově vybrat až 20 % prostředků. více »

Program DUO od UniCredit Bank poprvé kombinuje termínovaný vklad a investice

09. 09. 2010  15:36  |   UniCredit Bank začala nově nabízet spořící produkt Program DUO, který v sobě unikátním způsobem kombinuje termínovaný vklad a pečlivě vybranou investici. více »

Pravidelné spoření banky odměňují, dosáhnete až na tři procenta

30. 08. 2010  15:00  |   Ke spoření nemusíte využívat jen termínovaný vklad nebo spořicí účet. Banky nabízejí i pravidelná spoření se zvýhodněným zhodnocením, které se pohybuje kolem tří procent. více »

ČSOB výrazně zatraktivňuje spoření a termínované vklady

12. 01. 2010  11:20  |   ČSOB přichází od ledna s inovacemi svých spořicích produktů. Změny přivítají především majitelé ČSOB Spořicího účtů s prémií, kterým bude za věrnost připisována úroková prémie 2 x ročně. Úplnou novinkou je pak ČSOB Termínovaný vklad Plus, jenž klientům umožní bezplatný výběr až pětiny vkladu bez sankce. Spolu s uvedením novinek ČSOB zatraktivnila depozitní produkty i zajímavou výší úrokových sazeb. více »

Speciální nabídka LBBW Bank: termínovaný vklad na tři měsíce s úrokem 3 % p.a.

11. 01. 2010  17:32  |   LBBW Bank přichází v těchto dnech s časově omezenou speciální nabídkou. IQ MAXI vklad umožňuje zhodnotit nové vklady po dobu třech měsíců vysokým úrokem 3 % p.a. Jako bonus k vkladu nabízí banka zdarma služby privátního bankovnictví včetně VIP Konta, zlaté platební karty a zvýhodněného domácího platebního styku, to vše po dobu trvání vkladu. více »

Nový termínovaný vklad Raiffeisenbank umožňuje předčasný výběr peněz zdarma

01. 09. 2009  10:20  |   Raiffeisenbank na trh uvádí nový produkt, který v sobě kombinuje výhody termínovaného a spořicího účtu. Klient má jistotu neměnné úrokové sazby, navíc ale získává možnost kdykoli část vkladu vybrat bez jakéhokoli poplatku. více »

IQ MAXI vklad – zhodnocení úspor až o 3,8 % p.a.

04. 05. 2009  12:40  |   IQ MAXI vklad je nový termínovaný vklad od LBBW Bank bez poplatků za zřízení a vedení se zhodnocením až 3,8 % p.a. po dobu od jednoho roku do pěti let. více »

Termínované vklady versus spořící účty

11. 03. 2009  07:35  |   Termínovaný vklad má pevně danou úrokovou míru pro celou dobu fixace (týden, měsíc, rok atd.). Spořící účet má proměnlivou úrokovou sazbu, většinou vyšší než na termínovaném, nicméně vždy je odvislá od aktuální úrokové sazby ČNB. více »

HSBC: S termínovaným vkladem jdeme do finále!

09. 01. 2009  19:32  |   Banka HSBC nabízí poslední šanci získat 6ti měsíční termínovaný vklad s exkluzivním úročením 4% p.a. více »

ČSOB nabízí roční termínovaný vklad s garantovanou sazbou 3,1 %

08. 01. 2009  19:32  |   ČSOB připravila zajímavou a časově omezenou akční nabídku pro všechny, kdo preferují bezpečí a jistotu při uložení svých peněz. více »

UniCredit Bank nabízí termínovaný vklad s výnosem až 4,0 % p.a.

20. 11. 2008  10:06  |   UniCredit Bank začala klientům nabízet zcela nový depozitní produkt - Garantovaný vklad MAXIM na 6 měsíců. více »

Nenechte odjet svoje peníze na dovolenou!

02. 07. 2008  10:34  |   Každý klient, který převede nejpozději do 31. srpna 2008 na termínovaný vklad u Volksbank minimálně 500 tisíc Kč získá na dobu tří měsíců zvýhodněnou úrokovou sazbu 5,5 % p.a. více »

Sekce obsahuje celkem 54 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti