Téma: vkladomat

Příbuzná témata

Vkladomaty - u jakých bank je můžete využít?

19. 03. 2012  02:43  |   Vkládání hotovosti zdarma, bez nutnosti čekání na přepážce, dostupnost 24 hodin denně a další výhody jsou pro mnoho klientů spojeny s vkladovými bankomaty. Tyto bankomaty využívá např. u ČSOB již více než 40 000 klientů, kteří v loňském roce provedli přes 210 tisíc vkladů. Dle průzkumu je 98 % respondentů, kteří vkladové bankomaty využívají, s nimi naprosto spokojeno. více »

Počet vkladomatů poroste tak, jak poroste počet poboček, říká Rostislav Kocman z Air Bank

04. 11. 2011  03:31  |   Zatím poslední bankou, která se na českém trhu chystá zprovoznit vkladové bankomaty, je nováček z Air Bank. Proto jsme se na otázky vztahující se k tomuto výdobytku moderní technologie zeptali i tiskového mluvčího této banky, Rostislava Kocmana. více »

Vkladomaty umožňují vložit statisíce Kč bez jediného slova

08. 10. 2011  11:44  |   S vkladomaty se na ulicích, v nákupních centrech ale i na pobočkách budeme setkávat čím dál častěji. Tyto výběrům i vkladům uzpůsobené bankomaty jsou budoucností hotovostního platebního styku, neboť jsou pohodlné pro klienty (nemusíte spoléhat pouze na otevírací dobu poboček) i pro banky (mohou snížit počet úkonů na pobočkách a tím snížit náklady na jejich provoz). Jaká jsou specifika spojená s těmito transakcemi? více »

Vkladomaty – bankomaty, které umí nejen dávat, ale i brát…

29. 09. 2011  00:19  |   Stále častěji se u tuzemských bank můžeme setkat s užitečnými speciálními bankomaty, které nejen že peníze vydávají, ale také je od nás vezmou, ověří jejich pravost, přepočítají je a zapíšou na vámi zvolený účet. Tyto speciální stroje – vkladomaty – představují budoucnost bankovnictví. Pojďme se s nimi proto seznámit o něco více… více »
1

Sekce obsahuje celkem 4 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti