Téma: vrba

Příbuzná témata

Vrba: Někdy se dobrá vůle banky obrátí proti ní

08. 03. 2013  16:23  |   Někdy se stane, že banka v rímci své dobré vůle nabízí služby, které mohou být považovány za zjednodušující, ale obrátí se na ni hněv klientů tak jako tak. My však dlouhodobě nesdílíme názor, že klienti mají nárok na vše zdarma, naopak zejména u služeb s významnou přidanou hodnotou  jsou příplatky (poplatky, provize) opodstatněné. Tak jako žádáme od bank fér přístup, měli by být fér i kritici...To se týká i tohoto případu - čtenář sám píše, že má možnost olby a že je vše podstatné uvedeno (to, že čtenáři nesedí uvedené údaje matematicky, je banalita). více »

Bitva s bankou stojí nervy, ale vyplatí se

01. 03. 2013  17:11  |   Pokud se vám něco nelíbí, je dobré se ozvat. Podobně již začalo několik příběhů v naší sekci Vrba. Ten následující to dokazuje... Text zveřejňujeme celý. více »

Zajímavé: Stížnost na úvěrové praktiky

11. 12. 2012  13:27  |   Dostala se k nám zajímavá vrba, v níž si čtenář stěžuje na úvěrové praktiky České spořitelny. A svou stížnost podložil skutečně zajímavými informacemi a vyčerpávajícími podklady... více »

Kauza: Je možné, aby se miliony z účtu rozkutálely bez vědomí majitele?

27. 07. 2012  14:58  |   Na naší Vrbu se obvykle obracejí klienti, kteří jsou nespokojeni z jednání banky, nebo které – z jejich pohledu – banka „natáhla“ o pár desítek korun, o pár stovek korun, maximálně o pár tisíc korun. Následující Vrba je proto velmi unikátní – jedná se v ní o 5 milionů Kč. Příběh nakonec dospěl až k trestnímu oznámení… více »

Banka pošle třetí straně peníze z vašeho účtu bez vašeho vědomí? Proč by ne?

30. 05. 2012  14:29  |   Někdy se zdá, že příběhy bankovních klientů jsou až neuvěřitelné. Naše Vrba snese hodně, ale občas i nás leccos překvapí. Jedním takovým případem je zkušenost firmy Accey s.r.o. Česká spořitelna totiž bez vědomí této společnosti poslala peníze svému váženému klientovi, prostě proto, že s ním chtěla mít dobré vztahy. Nevěříte? více »

Poplatek za platbu kartou pro obchodníka? Nehoráznost!

08. 03. 2012  14:15  |   V minulém týdnu jsme s velkou pompou vyhlásili nejabsurdnější bankovní poplatek roku 2011, kterým se stal poplatek za předčasně splacený úvěr. Do redakce nám následně přišlo hned několik nominačních tipů do dalšího ročníku - na poplatek za akceptaci platbní karty, který není účtován majitelům karet, ale obchodníkům, jež je ve svém obchodě akceptují... V úterý jsme na toto téma zveřejnili jeden článek a hle, další Vrba na sebe nenechala dlouho čekat... více »

Absurdní poplatek? Změna PINu!!!

07. 11. 2011  16:23  |   A máme tady další krásný příspěvek do naší sekce Vrba, tentokráte se vážený čtenář Jiří P. rozepsal na téma změna PINu. Máte další náměty na absurdní poplatky? Sem s nimi! více »

Anglická vrba - bankovnictví očima české klientky anglické banky

08. 05. 2011  16:01  |   Již několikrát jste se na našich stránkách mohli dočíst o srovnání zkušeností mezi českými a zahraničními bankami. Čím dál častěji se na nás začínají obracet naši čtenáři... Tak jako klientka Margotka K. více »

Albánská vrba – založení a zrušení účtu během několika minut

07. 05. 2011  13:09  |   Situaci v tuzemském bankovním sektoru jste díky našim stránkám mohli porovnat se zážitky klientů s bankovními domy v Irsku, Anglii nebo Itálii. Dnes se podíváme do poněkud netradiční destinace – Albánie. I v jedné z nejchudších zemí v Evropě by se tuzemské banky měly co učit. více »

Italská Vrba - italské bankovnictví očima české klientky

03. 05. 2011  15:09  |   Klientka Margotka K. má vyjma anglických bank pozitivní zkušenosti i s italskými bankami. Ty české mají skutečně co dohánět... Ostatně, posuďte sami. více »

Vrba: Prostor pro bankovní klienty, kteří nechtějí mlčet

12. 03. 2011  11:59  |   Najít prostor na internetu není těžké. Založit si blog nebo vytvořit svoji internetovou stránku? Trvá to pár minut a poskytne vám to neomezený prostor. Ale co dělat v případě, že máte JEDEN konkrétní problém, v němž nemáte zastání? Pokud se týká financí, jděte přímo na www.bankovnipoplatky.com. Naše VRBA je tu pro vás. více »

Šikovné spoření není z hlediska poplatků tak šikovné, myslí si klient ČS

16. 02. 2011  15:08  |   Klienti se na nás obrací se svými stížnostmi a příběhy stále častěji. Proč? Minimálně proto, že jinde jim podobný prostor vyjádřit se k tématu bankovnictví nedají. Právě od toho je tady naše VRBA. více »

Poplatky za přesčasně splacenou hypotéku? Nelogická zlodějina!

28. 01. 2011  02:03  |   Dopisů, v nichž si klienti stěžují na bankovní poplatky, dostáváme celou řadu. A sekce Vrba našeho webu je místem příhodným pro publikaci těchto připomínek, které chtějí jejich pisatelé - na základě klientských poznatků z bankovní praxe - sdělit světu. Dnes o hypotečních úvěrech... více »

Aktualizováno: KB chce poplatek nespokojeného klienta prošetřit

01. 07. 2010  03:44  |   Do naší rubriky Vrba nám přibyl jeden příspěvek od nespokojeného bankovního klienta. Při vkladu hotovosti na přepážce jej překvapila výše bankovního poplatku, který byl nucen zaplatit. Následná reakce Komerční banky na naši intervenci nás velmi příjemně překvapila. více »

Vrba

18. 04. 2009  10:54  |   více »

Reakce Citibank

11. 04. 2009  05:01  |   V rámci objektivity přinášíme reakci tiskového mluvčí Citibank Pavla Vlčka na příspěvek klienta - https://www.bankovnipoplatky.com/vrba/hovor-je-nahravan-7699/ více »

Vrbata jde do Tampy Bay, Židlický bude hrát v Minessotě

19. 03. 2008  07:36  |   Šikovný útočník se v novém klubu potká s krajany Prospalem a Kubou, Židlický bude hrát se Škoul více »

Vrba: jaké poplatky považujete za absurdní

26. 10. 2007  12:27  |   V rámci nominační části III. ročníku ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek nám posíláte zajímavé tipy. více »

Klient si stěžuje a ombudsman PS zasahuje

14. 09. 2007  19:35  |   V rubrice Vrba většinou píšete o špatných příkladech a neprofesionálním přístupu bankovních úředníků. Je docela potěšitelné, že někdy představitelé bank reagují lidsky a s pochopením. Snad se i v této věci blýská na lepší časy. Koneckonců banky tu jsou pro klienty a nikoliv naopak. A nebo tomu tak není? více »

Vrba: Za své peníze musím bankám draze platit !

18. 06. 2007  09:12  |   Čtenář trefně svým názorem vystihl chování bank v České republice. Za to, že mohou používat naše peníze jim musím zaplatit! více »
1

Sekce obsahuje celkem 20 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti