Téma: výbery z bankomatu

Příbuzná témata

S novými kreditními kartami od UniCredit Bank zlevníte pohonné hmoty o dvě koruny za litr

09. 10. 2012  08:21  |   UniCredit Bank ve spolupráci se sítí čerpacích stanic Agip připravila novou co-brandovanou kreditní kartu. Za platby na kterékoliv čerpací stanici Agip v Česku nebo za výběry z bankomatů a platby za zboží kdekoliv u nás či ve světě získají uživatelé nových karet body v rámci věrnostního prémiového programu you&eni. Získané body mohou vyměnit za levnější pohonné hmoty nebo zajímavé dárky. více »

UniCredit Bank představuje nové konto pro děti

03. 10. 2012  09:05  |   UniCredit Bank připravila speciální bankovní konto pro děti do 15 let. Vychází tak vstříc stále rostoucí poptávce po základních bankovních službách i pro menší děti. Dále navazuje nabídkou Konta PRO MLADÉ od 15 do 26 let s neomezenými výběry z bankomatů UniCredit doma i v zahraničí. Pro dospělé má UniCredit Bank nově od října pestrou paletu Osobních kont, která mohou být vedena za 0 Kč při aktivním využívání. více »

Equa bank: Výběry z bankomatů v ČR budou zdarma

13. 09. 2012  10:51  |   Zajímavou informaci nalezli klienti Equa bank ve zprávách v internetovém bankovnictví. Banka je totiž informovala, že se s platností od 13. 9. 2012 rozhodla zrušit poplatky za výběry z bankomatů v ČR. více »

Výběry z bankomatů UniCredit jsou v zahraničí stejně levné jako v ČR

26. 06. 2012  14:31  |   Už pátou sezónu mohou klienti UniCredit Bank vybírat v zahraničí hotovost z bankomatů skupiny UniCredit za stejných podmínek jako v České republice. Další výhody mohou během svých cest využít, pokud si svoji debetní kartu připojí ke dvěma účtům. Výrazně totiž ušetří na případných konverzích a zajistí se tak proti kurzovému riziku. více »

Založení vlastního účtu považují mladí za krok k dospělosti – Era jim ho nyní usnadňuje

19. 01. 2012  11:36  |   Celých 29 % mladých lidí si zřizuje svůj první osobní účet těsně po dosažení plnoletosti. Chtějí se totiž vymanit z finanční závislosti na rodičích a samostatně hospodařit s vlastním výdělkem. Era jim nyní tento krok ještě více usnadňuje – od 1. Února 2012 zlevňuje poplatek za vedení účtu ze současných 8 korun na nulu a navíc ponechává stávající výhody, mezi které patří dva výběry z bankomatů Poštovní spořitelny nebo ČSOB bez poplatku. Toto zvýhodnění se vztahuje na všechny klienty do 26 let, bez ohledu na to, zda se jedná o studenty, pracující či například matky na mateřské dovolené. více »

Využívání platebních karet v předvánočním období se rok od roku zvyšuje

23. 11. 2011  11:05  |   Četnost využívání platebních karet během listopadu a prosince každoročně stoupá. Ať už se jedná o transakce uskutečněné přímo v kamenných obchodech, internetové platby či výběry z bankomatu, ve všech případech používají lidé před Vánoci své karty častěji než v jiných měsících. Vyplývá to z analýzy platebních karet klientů ČSOB a Poštovní spořitelny. více »

K Autoúvěru Cetelem pohonné hmoty zadarmo

10. 08. 2011  17:55  |   Všichni klienti, kteří si prostřednictvím Autoúvěru Cetelem pořídí svůj vysněný vůz, získají jako bonus 2 000 korun na pohonné hmoty. Po financování Autoúvěru klienti obdrží novou Autokartu Cetelem s bonusem 2 000 korun na nákup pohonných hmot na jakékoli čerpací stanici. Autokarta obsahuje rovněž úvěrový rámec 5 000 korun, který mohou klienti využít v případě potřeby jako finanční rezervu například pro výběry z bankomatů, nákupy pohonných hmot nebo platby v prodejnách. více »

Doporučujeme: Na trh karet přijde novinka – Eurokarta

18. 07. 2011  01:35  |   Jako konkurenci společnostem MasterCard a Visa chystají západoevropské karty svou vlastní platební kartu – multifunkční karta má klientům umožnit výběry z bankomatů a placení u obchodníků v Eurozóně, a to vždy dle podmínek konkrétní země. Tato služba tak bude jakáýmsi doplňkem k platbě SEPA. více »

Klienti UniCredit Bank ušetřili na výběrech z ATM v zahraničí statisíce Kč

13. 07. 2011  15:13  |   Od začátku června 2010 do konce června 2011 klienti UniCredit Bank ušetřili na poplatcích za zahraniční výběry z bankomatů (ATM) skupiny UniCredit téměř 1,7 miliónu Kč. Výraznou úsporu nákladů pro klienty banky přineslo sjednocení poplatků za výběry z ATM v tuzemsku a v zahraničí v roce 2008. Celkem v bankomatech celé skupiny bylo v uvedeném období vybráno téměř 77 miliónů Kč a průměrný výběr hotovosti činil 6 080 Kč. Nejčastěji klienti UniCredit Bank využívali zvýhodněných výběrů hotovosti na Slovensku, v Rusku a v Maďarsku. Největší objem výběrů hotovosti byl zaznamenán na Slovensku. více »

Era kreditka prodlužuje bezúročné období

31. 03. 2011  10:58  |   Poštovní spořitelna vylepšuje podmínky užívání Era kreditky. Od 1. dubna dochází k prodloužení bezúročného období ze stávajících 45 dnů až na 55 dnů. Klient tak bude mít o celých 10 dní déle na splacení vyčerpané částky. Bezúročné období i nadále platí nejen pro platby kartou, ale také pro výběry z bankomatů, což na českém trhu není zcela obvyklé. více »

Klienti jsou prý spokojeni s vylepšenými osobními konty ČSOB

09. 02. 2011  12:17  |   V únoru minulého roku ČSOB vylepšila parametry na všech osobních kontech – ČSOB Konto, ČSOB Aktivní konto a ČSOB Exkluzivní konto. Banka dále zavedla nové služby se zaměřením na elektronické transakce a výběry z bankomatů, které klienti preferují nejvíce. Od té doby se stále více klientů ČSOB přiklání k Aktivnímu kontu a v posledním čtvrtletí loňského roku si toto konto zvolilo více než dvě třetiny nových klientů. více »

Lidé reklamují výběry z bankomatu, které provedl příbuzný

17. 01. 2011  10:56  |   Lidé si své kreditní karty nechrání. Nosí PIN napsaný na kartě v peněžence, kartu nechávají bez dozoru nebo s ní platí na rizikových serverech. Úvěrová společnost Home Credit, která kreditní karty vydává, loni odhalila 39 případů zneužití, což je o 11 více než v roce 2009. Jejich celková hodnota byla bezmála 300 tisíc korun. Nejčastěji se prokázalo, že kartu použil někdo z rodiny. více »

Nové EXPRESNÍ Konto od UniCredit Bank - bez poplatku

13. 12. 2010  13:32  |   UniCredit Bank uvádí na český trh další atraktivní produkt – EXPRESNÍ Konto. Novinka s nulovým měsíčním poplatkem je určena pro klienty, kteří nechtějí platit měsíční paušál za nejužívanější bankovní služby (vedení účtu, elektronickou debetní kartu, výběry z bankomatů, internetové bankovnictví, trvalé příkazy, inkasa a kontokorentní úvěr) a očekávají rychlou a jednoduchou administraci včetně převedení konta z jiné banky. Klienti okamžitě získají také novou Kartu EXPRES, která bude ihned aktivována bez nutnosti opět navštívit pobočku a vyzvednout si PIN kód ke kartě. více »

2. díl: Vrací se do bankomatů zapomenutá hotovost? Jak kde…

19. 09. 2010  15:43  |   Výběry z bankomatů jsou každodenní, běžná záležitost. Často se však stane, že se tento úkon promění v nepříjemný zážitek. Co se stane, když z bankomatu určité banky zapomenete odebrat hotovost? více »

Výběry z bankomatů na festivalech předčily očekávání

04. 09. 2010  17:09  |   Výběry z mobilních bankomatů na festivalech jsou stále oblíbenější, lze očekávat, že jich v příštím roce přibude. více »

Výzkum ČSOB: Nejčastěji využívané služby u studentského konta by měly být automaticky zdarma

01. 09. 2010  15:07  |   Podle nedávného výzkumu ČSOB je pro studenty hlavním důvodem otevření studentského konta automatické zahrnutí nejčastěji využívaných služeb v rámci konta bez dalších skrytých poplatků. Jsou jimi kvalitní a bezpečné elektronické bankovnictví, mezinárodní embosovaná platební karta a výběry z bankomatů. více »

Studenti oceňují v zahraničí embosované karty

14. 07. 2010  12:57  |   Čeští vysokoškoláci při výběru bankovního konta považují za nejdůležitější možnost zřízení a vedení účtu zdarma. Jak vyplývá z průzkumu ČSOB, jsou pro ně rozhodující také na druhém místě bezplatné výběry z bankomatu a na třetím poskytnutí mezinárodní platební karty ke kontu. Tu oceňují především ti studenti, kteří odjíždějí na prázdniny nebo na brigádu do zahraničí. více »

UniCredit Bank otvírá pobočky pro cizince

10. 07. 2010  15:00  |   Ve svém mezinárodním centru nabídne "expatům" zvýhodněné výběry z bankomatů, možnost otevření účtů a sjednávání bankovních produktů v jiné zemi a jiné měně a další indivi více »

ČSOB rozšiřuje „balíčky“ o služby zdarma

18. 01. 2010  11:33  |   ČSOB přichází v únoru s řadou novinek pro majitele osobních kont. Změny se týkají všech kont - ČSOB Konta, ČSOB Aktivního Konta, ČSOB Exkluzivního konta, které banka rozšířila o řadu nových služeb. Novinkou je také volitelný Transakční balíček k Aktivnímu kontu. Díky němu mohou klienti získat všechny tuzemské příchozí a odchozí elektronické transakce a výběry z bankomatů ČSOB v ČR zdarma. více »

Konto Genius Student od GE Money Bank s módní taškou zdarma

14. 10. 2009  08:59  |   Studenti, kteří si u GE Money Bank od 12. 10. 2009 založí účet Genius Student, dostanou jako bonus vychytanou módní tašku přes rameno. Konto Genius Student je určeno všem studentům ve věku 15 až 27 let. Za jeho vedení studenti nic neplatí a přitom bezplatně získávají například všechny výběry z bankomatů GE Money Bank, přímé bankovnictví a unikátní odměny za platby kartou ve výši až 0,5 procenta z hodnoty nákupu v obchodech nebo na internetu. Akční nabídka módní tašky platí až do vyčerpání zásob. více »

Dovolená 2. díl – výběr z bankomatu v zahraničí

08. 07. 2009  02:22  |   V tomto díle se zaměříme na výběry z bankomatu v zahraničí (debetní kartou). Jak již bylo mnohokrát řečeno, nejlevnější variantou je platit v zahraniční kartou. více »

S HSBC výběry z bankomatů zdarma kdekoliv na světě

03. 07. 2009  11:20  |   Mezinárodní bankovní skupina HSBC, která má pobočku i v České republice, neúčtuje při splnění kvalifikačních kritérií svým klientům poplatky za výběr z bankomatů po celém světě. více »

Klienti UniCredit ušetřili na výběrech v zahraničí statisíce

20. 05. 2009  12:19  |   Sjednocením poplatků za výběry z ATM v tuzemsku a v zahraničí ušetřili klienti UniCredit Bank od července 2008 do dubna 2009 na poplatcích za výběry z bankomatů skupiny UniCredit Group v zahraničí téměř 1,5 milionu Kč. Celkem ve „skupinových“ bankomatech vybrali přes 62 milionů Kč, průměrný výběr činil 6 093 Kč. Co do počtu se nejvíce zvýhodněných výběrů uskutečnilo na Slovensku, v Itálii, Rusku a v Německu. Z pohledu celkového objemu výběru jasně dominovalo Německo před Slovenskem a Itálií. více »

Zahraniční výběry z bankomatů za stejnou cenu jako v ČR

25. 06. 2008  13:27  |   Pro většinu klientů to znamená, že za výběr nebudou platit žádný poplatek. Jde o klienty, kteří využívají některé z Osobních kont (vyjma konta Pohoda = 9 Kč) či Business kont. více »

UniCredit Bank vzala lidem kvůli Vise několikrát peníze

16. 01. 2008  17:18  |   UniCredit Bank naúčtovala držitelům karet Visa výběry z bankomatů několikrát po sobě. Lidé se tak dostali až do statisícových dluhů. více »

Raiffeisenbank a eBanka částečně sjednotí sazebníky

29. 06. 2007  15:45  |   Pokračující integrace Raiffeisenbank a eBanky se odrazí v částečném sjednocení poplatků obou bank. Klienti eBanky tak mj. získají dva výběry z bankomatu měsíčně zdarma v síti bankomatů eBanky i Raiffeisenbank, změny budou platné od 1. srpna. více »

Raiffeisenbank a eBanka částečně sjednotí sazebníky

29. 06. 2007  15:42  |   Pokračující integrace Raiffeisenbank a eBanky se odrazí v částečném sjednocení poplatků obou bank. Klienti eBanky tak mj. získají dva výběry z bankomatu měsíčně zdarma v síti bankomatů eBanky i Raiffeisenbank, změny budou platné od 1. srpna. více »

ČSOB představila nové balíčky k účtům

04. 05. 2007  06:54  |   Banka přidala transakce a výběry z bankomatům zdarma více »

Jak je to tedy s poplatky u GE Money Bank?

11. 02. 2007  09:06  |   GE Money Bank má v televizi reklamu, že nevybírá bankovní poplatky za kontokorenty, příchozí platby ,výběry z bankomatu atd. více »

Banky z nás sdírají kůži (Šíp)

09. 12. 2006  19:23  |   Máme jedny z nejvyšších poplatků ve světě! Zatímco v některých státech bankovní poplatky neexistují nebo jsou minimální, u nás se platí úplně za všechno - za jakýkoli pohyb na účtu, za vedení účtu, za výběry z bankomatů, za předčasné splacení úvěru... více »

Jak to chodí ve Velké Británii

01. 01. 2005  01:00  |   Za vedení účtu, zasílaní výpisů, výběry z bankomatu, vydání základní platební karty, internetové bankovnictví, telefonické bankovnictví, převody v rámci banky mezi účty či z banky do banky, ukládání či výběr z účtu, placení účtů, trvalé příkazy – neplatím vůbec žádné poplatky. více »

Raiffeisenbank do září zvýšila zisk na 493 mil. Kč (Bankovnictví-newsletter, 13.11.2006)

01. 01. 2005  01:00  |   Výnosy z poplatků rostly výrazně pomalejším tempem, když přidaly 13 % na 546 mil. Kč. Banka navíc letos v září zrušila či snížila další poplatky, mj. umožnila majitelům balíčků příchozí platby zdarma či měsíčně dva výběry z bankomatu Raiffeisenbank či eBanky zdarma. více »

Raiffeisenbank ruší poplatek za příchozí platby (26.7.2006)

01. 01. 1970  01:00  |   Raiffeisenbank ruší s účinností od 1. září poplatek za příchozí platby. Zdarma budou rovněž první dva výběry z bankomatů Raiffeisenbank v kalendářním měsíci. Vedení účtu bez poplatku ke každé nové hypotéce. více »

Banky pošlou domů na dividendách 24 miliard (MfD, 27.4.2006)

01. 01. 1970  01:00  |   Banky však čelí kritice, že velkou část svých zisků tvoří bankovní poplatky za výběry z bankomatů, za převod plateb či za platbu kartou u obchodníků. více »

Sekce obsahuje celkem 59 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti