Téma: zlata koruna

Příbuzná témata

OVB Vstřícná banka a Zlatá koruna: Výsledky se opět shodují

16. 06. 2012  12:17  |   Čtyři nejúspěšnější banky, které se umístily se svými produkty na nejlepších místech v projektu Zlatá koruna, tedy Fio banka, mBank, GE Money Bank a UniCredit Bank se staly nezávisle na těchto výsledcích i nejúspěšnějšími bankami projektu hodnocení klientského ratingu OVB Vstřícná banka. Je důvodem této shody objektivnost a kvalita obou hodnocení nebo náhoda? více »

Stříbro ve Zlaté koruně? Příjemné překvapení, říká Rostislav Kocman z Air Bank

14. 06. 2012  16:30  |   V letošním ročníku soutěže Zlatá koruna získala Air Bank za svůj bankovní účet stříbro. Pro mnohé to bylo překvapení, a to i ze samotné Air Bank. Rostislav Kocman, tiskový mluvčí banky, to v rozhovoru vysvětluje tak, že ne že by snad zaměstnanci banky nevěřili vlastnímu produktu, ale soutěže se kvůli krátké době existence na trhu neplánovali zúčastnit. Přesto byla banka nominována odbornou porotou a v podstatě "proti své vůli" získala cenu v klíčové kategorii. Co dalšího se v Air Bank děje? Přečtěte si následující rozhovor! více »

Komentář: Co ukázaly výsledky Zlaté koruny?

11. 06. 2012  14:40  |   Letošní výsledky soutěže Zlatá koruna někoho překvapily, někoho ne, každopádně opět potvrdily nastartovaný trend, který nelze ignorovat: V podobných soutěžích čím dál častěji bodují menší banky a finanční nováčci. více »

Čtyřnásobný úspěch mBank ve Zlaté koruně 2012

08. 06. 2012  13:55  |   Po úspěchu v hlasování veřejnosti i podnikatelů získala mBank další dvě ocenění v prestižní anketě Zlatá koruna. Finanční akademie udělila běžnému účtu mKONTO třetí místo v kategorii Účty a v kategorii Podnikatelské účty se mBUSINESS KONTO umístilo na druhém místě. Celkově si tedy mBank z jubilejního desátého ročníku Zlaté koruny odnáší čtyři ocenění. Navíc člen Finanční akademie za mBank Marek Sabaka získal titul Akademik roku. více »

Vyhlášení výsledků 10. jubilejního ročníku soutěže Zlatá koruna

08. 06. 2012  13:50  |   Dnes večer budou v TOP HOTELu Praha slavnostně vyhlášeny výsledky jubilejního 10. ročníku soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku. Vedle ocenění za letošní rok budou předány Výroční ceny Zlaté koruny nejúspěšnějším produktům uplynulého desetiletí. Titul Produkt desetiletí si odnášejí SERVIS 24 České spořitelny a pojištění podnikatelů TREND pojišťovny Kooperativa. více »

ZUNO SBÍRÁ OCENĚNÍ VE ZLATÉ KORUNĚ

08. 06. 2012  13:47  |   – I přes velice krátkou existenci na trhu, online banka ZUNO zabodovala a získala dvě prestižní ocenění v anketě Zlatá koruna 2012. V 10. ročníku ankety o nejlepší finanční produkty roku ZUNO uspělo především v hodnocení odborné finanční akademie. V kategorii Novinka roku získal pomyslnou stříbrnou medaili produkt SPOŘENÍ a aby toho nebylo málo, bronzovou medaili v téže kategorii si odnáší ÚČET PLUS. více »

Wüstenrot ovládl kategorii stavebního spoření soutěže Zlatá koruna

08. 06. 2012  13:46  |   Wüstenrot zcela ovládl kategorii Stavební spoření letošního ročníku soutěže Zlatá koruna. První místo, stejně jako loni, získal produkt Wüstenrot Kamarád+, na druhém se umístilo Stavební spoření Wüstenrot a na třetím Wüstenrot Vychytané spoření. Výsledky byly vyhlášeny včera v TOP Hotelu Praha. více »

Platební karta AXA CLUB již počtvrté oceněna Zlatou korunou

08. 06. 2012  13:45  |   V jubilejním desátém ročníku soutěže Zlatá koruna byla nejlepší platební kartou opět vyhlášena AXA karta. Zlaté ocenění si odnesla již počtvrté v řadě. Porota složená z nezávislých finančních odborníků tradičně ocenila možnost spořit si s kartou při každém nákupu, širokou síť partnerů AXA CLUBU a další výhody. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo ve čtvrtek 7. června pod záštitou ministerstva financí. více »

Fio banka se stala nejúspěšnější bankou Zlaté koruny 2012, získala čtyři prvenství

08. 06. 2012  13:44  |   Fio banka excelovala v soutěži Zlatá koruna 2012. Obsadila první místo ve čtyřech kategoriích – Účty, Podnikatelské účty, Obchodování s cennými papíry a Cena podnikatelů. více »

Cena veřejnosti v soutěži Zlatá koruna počtvrté pro Internet Banku od GE Money Bank

22. 05. 2012  07:54  |   Internet Banka od GE Money Bank již počtvrté v řadě získala prestižní Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna 2012. Oblibu si získala u 780 tisíc klientů banky, kteří ji využívají průměrně 7 x za měsíc. Roste také zájem o mobilní aplikace pro přístup do Internet Banky. Svůj účet nyní ovládá pomocí chytrého telefonu asi 15 tisíc zákazníků GE Money Bank. Další vylepšení funkcí chystá banka pro majitele kreditních karet, kterým nabídne zpřehlednění útrat a splácení. více »

Zlatá koruna 2012: mBank boduje u veřejnosti i u podnikatelů

18. 05. 2012  15:32  |   mBank navázala na úspěchy z minulých let a i tento rok získala dvě ocenění v hlasování veřejnosti i podnikatelů v anketě Zlatá koruna. V kategorii Cena veřejnosti obsadil běžný účet mKONTO výborné 2. místo a v kategorii Cena podnikatelů se umístil podnikatelský účet mBUSINESS KONTO rovněž na druhém místě. více »

ING Konto je již pět let nejčastěji oceňovaným spořicím účtem v soutěži Zlatá koruna

03. 06. 2011  11:46  |   S letošním druhým místem v soutěži Zlatá koruna1 získala ING Bank ocenění již po páté. Dlouhodobě vynikající pozici ING potvrzuje i nezávislý výzkum TNS AISA z března 2011, který naměřil nejvyšší míru spokojenosti a věrnosti klientů právě pro ING Konto. Hodnota indexu spokojenosti (tzv. TRI*M Indexu) pro ING Konto je 80 bodů, což je nejlepší výsledek mezi spořicími účty největších bankovních institucí v České republice. Průměr trhu se pohybuje okolo 65 bodů. více »

mBank získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá koruna 2011

03. 06. 2011  11:45  |   mBank navázala na úspěchy z minulého roku a získala celkem čtyři ocenění v anketě Zlatá Koruna 2011. Dvě ocenění získala mBank v hlavních kategoriích – v hlasování veřejnosti a podnikatelů a dvě ceny udělila Finanční akademie. V kategorii Cena podnikatelů bylo jako nejlepší podnikatelský účet oceněno mBUSINESS KONTO a v kategorii Cena veřejnosti získal běžný účet mKONTO 2. místo. V kategorii Elektronické bankovnictví udělila Finanční akademie internetovému bankovnictví mBank třetí místo a v kategorii Podnikatelské účty získalo mBUSINESS KONTO také třetí místo. více »

AXA karta se již potřetí stala platební kartou roku

03. 06. 2011  11:43  |   V devátém ročníku prestižní soutěže Zlatá koruna 2011 se AXA karta už potřetí umístila na první příčce v kategorii platebních karet. Porota složená z nezávislých finančních odborníků na ní ocenila možnost spořit si při každém nákupu, rozmanitou síť partnerů AXA CLUBU nebo další výhody jako asistenční služby v domácnosti v hodnotě 49 tisíc korun zcela zdarma. více »

Vyhlášení výsledků 9. ročníku soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku

03. 06. 2011  00:30  |   Dnes večer budou v TOP HOTELu Praha slavnostně vyhlášeny výsledky letošního ročníku soutěže Zlatá koruna. V rámci soutěže budou tradičně uděleny tři hlavní ceny – Novinka roku, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů – a předána ocenění nejlepším produktům celkem v 15 kategoriích. Nebývalý zájem o hlasování v soutěži Zlatá koruna letos projevila veřejnost. Devátý ročník tak překonal počtem 144 101 hlasujících všechny předcházející ročníky. více »

Fio banka excelovala v soutěži Zlatá koruna 2011

03. 06. 2011  00:22  |   Fio banka získala tři ocenění v soutěži Zlatá koruna, která hodnotí finanční produkty na českém trhu. K vítězství v anketě Zlatý Měšec 2011 a klientském ratingu OVB Vstřícná banka tak přidává další ocenění. více »

Odborná porota udělila GE tři ocenění v soutěži Zlatá koruna 2011

02. 06. 2011  20:01  |   Druhá zlatá medaile pro Konsolidaci půjček v řadě. více »

Internet Banka od GE získala potřetí v řadě Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna

19. 05. 2011  14:58  |   Internet Banka od GE Money Bank získala již potřetí v řadě prestižní Cenu veřejnosti v soutěži Zlatá koruna 2011, což se ještě žádné finanční instituci nepodařilo. Třetí zlatá medaile v Ceně veřejnosti ukazuje, že unikátní služby a uživatelsky příjemné prostředí zákazníci Internet Banky dlouhodobě oceňují. O vítězích v této kategorii rozhodují hlasováním sami uživatelé, přičemž vybírají z produktů napříč kompletní bankovní nabídkou. Velkým úspěchem je také druhé místo v Ceně podnikatelů pro Spořicí účet pro fyzické osoby podnikatele a právnické osoby. více »

Cenu veřejnosti Zlatá koruna letos získala GE Money Bank

18. 05. 2011  19:37  |   Ankety o nejoblíbenější finanční produkt roku se zúčastnilo 144 tisíc lidí. více »

mBank získala dvě ocenění v anketě Zlatá koruna 2011

18. 05. 2011  14:42  |   mBank navázala na úspěchy z minulého roku a získala dvě ocenění v hlasování veřejnosti a podnikatelů v anketě Zlatá Koruna 2011. V kategorii Cena podnikatelů bylo jako nejlepší podnikatelský účet oceněno mBUSSINES KONTO a v kategorii Cena veřejnosti získal běžný účet mKONTO 2. místo. více »

Kdo letos získá Zlatou korunu?

10. 05. 2011  18:34  |   Zlatá koruna, soutěž o nejlepší finanční produkty roku - v základní části soutěže hodnotí produkty více než tři stovky odborníků. Posuzují se produkty ze všech sfér finančního trhu, takže žádná oblast nezůstává stranou a neuniká odbornému pohledu. více »

Soutěž Zlatá koruna 2011: začíná finálové hlasování

11. 04. 2011  16:09  |   Dnes bylo zahájeno finálové hlasování v Ceně veřejnosti Zlatá koruna, která se každoročně udílí nejoblíbenějším finančním produktům. Současně začíná hodnocení finančních produktů v odborné části soutěže, na kterém se podílejí více než tři stovky odborníků z Finanční akademie. Konečné výsledky letošního 9. ročníku Zlaté koruny budou slavnostně vyhlášeny 2. června v TOP HOTELu Praha. více »

KALOUSEK: Požadavky na finanční poradce se musí zvýšit

08. 03. 2011  10:54  |   Dnešní finanční fórum Zlatá koruna otevřel ministr financí ČR Miroslav Kalousek. Ve svém vystoupení mj. upozornil na to, že požadavky na finanční zprostředkování se musí zpřísnit. Důvěra ve finanční poradce podle něho u nás není valná, někdy i právem. více »

Byl zahájen 9. ročník soutěže Zlatá Koruna

01. 03. 2011  12:39  |   Od začátku března mohou finanční společnosti přihlašovat své produkty do soutěže o Zlatou korunu a získat tak toto prestižní ocenění, které se nejlepším finančním produktům uděluje již devátým rokem. Soutěž probíhá v celkem 15 kategoriích. Kromě toho budou již tradičně uděleny i tři hlavní ceny – Novinka roku, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů. Výsledky devátého ročníku budou vyhlášeny 2. června v TOP HOTELu Praha. více »

Platební karta AXA mění svůj design

19. 01. 2011  11:40  |   Platební karta AXA, nejlepší platební karta na českém trhu dle výsledků ocenění Zlatá koruna, mění svou vizuální podobu. Zlatý vizuál nahradí kombinace bílé a modré barvy doplněná typickým červeným lomítkem z loga finanční skupiny AXA. Díky AXA kartě ušetřili její držitelé již přes 37 milionů korun. více »

Startují nominace na Zlatou korunu 2011

01. 11. 2010  18:36  |   Od pondělí 1. listopadu má veřejnost možnost nominovat nejoblíbenější finanční produkty na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění 9. ročníku soutěže Zlatá koruna. Do finále, které se uskuteční v příštím roce, postoupí 20 produktů s největším počtem nominací a z nich pak opět veřejnost svým hlasováním vybere konečné vítěze. Současně s nominacemi na Cenu veřejnosti začíná i hlasování v Ceně podnikatelů o nejlepší finanční produkty pro malé a střední podnikatele. Konečné výsledky obou anket budou známy v červnu 2011. více »

Zlatá koruna - více než 80% Čechů pokládá penzijní reformu za nevyhnutelnou

04. 10. 2010  13:01  |   Podle exkluzivního výzkumu zpracovaného společností Ipsos Tambor pro VIII. Mezinárodní fórum Zlaté koruny, které se sejde zítra v Praze pod názvem Penzijní reforma – „Budem chudí důchodci?“, je většina obyvatel přesvědčena o nezbytnosti penzijní reformy, jejíž zavedení se dlouhá léta odsouvalo. Výzkum současně ukázal, že mezi lidmi je jen malá ochota převzít větší odpovědnost za finanční zajištění ve stáří, než tomu bylo dosud. více »

OVB Vstřícná banka a Zlatá koruna: Výsledky se shodují

22. 08. 2010  07:05  |   Dvě nejúspěšnější banky v projektu Zlatá koruna GE Money Banka a Raiffeisenbank se staly nezávisle na těchto výsledcích i nejúspěšnějšími bankami projektu hodnocení klientského ratingu OVB Vstřícná banka. Je důvodem této shody objektivnost a kvalita obou hodnocení nebo náhoda? více »

Novinkou roku v soutěži Zlatá koruna se stal spořicí účet od AXA Bank

04. 06. 2010  15:00  |   Osmý ročník soutěže Zlatá koruna zná své výherce. Novinkou roku se stal spořicí účet od AXA Bank a cenu veřejnosti obhájila GE Money Bank se svou Internet bankou. O ceně více »

GE - Zlatá medaile pro Konsolidaci půjček

04. 06. 2010  11:12  |   Odborníci udělili GE Money Bank čtyři ocenění v soutěži Zlatá koruna 2010. více »

Vyhlášení výsledků 8. ročníku soutěže Zlatá koruna

04. 06. 2010  00:41  |   V rámci soutěže budou tradičně uděleny tři hlavní ceny – Novinka roku, Cena veřejnosti a Cena podnikatelů – a předána ocenění nejlepším produktům celkem v 15 kategoriích. více »

Cena veřejnosti Zlatá koruna 2010 podruhé pro Internet Banku od GE Money Bank

27. 05. 2010  00:01  |   Konto pro podnikatele Genius Business Active má bronzovou od podnikatelské veřejnosti. více »

Nejvíce lidé hlasovali pro produkty GE Money Bank a mBank

23. 05. 2010  13:51  |   Cena veřejnosti a Cena podnikatelů soutěže Zlatá koruna znají své vítěze. více »

Rozhodněte o nejlepším bankovním produktu v Ceně veřejnosti Zlaté koruny

21. 04. 2010  15:00  |   Nominaci na Cenu veřejnosti Zlatá koruna si letos vysloužilo celkem 695 finančních produktů. Vy máte teď na výběr z 21 z nich, které postoupily do finále. V soutěži spoje více »

Soutěž Zlatá koruna vstoupila do finále, v němž se rozhodne o vítězích

07. 04. 2010  16:00  |   Dnes bylo zahájeno finálové hlasování v Ceně veřejnosti Zlatá koruna, která se každoročně udílí nejoblíbenějším finančním produktům. více »

Zlatá Koruna poosmé prověří trh finančních produktů

07. 03. 2010  16:07  |   8. ročník soutěže Zlatá koruna byl zahájen. Stejně jako v minulých letech budou také letos odborníci zastoupení ve Finanční akademii vybírat v 15 kategoriích nejlepší finanční produkty z těch, které jsou v současné době na trhu a vyhlásí Novinku roku. Vedle hodnocení, kterého se letos zúčastní na 300 odborníků, členů Finanční akademie, proběhne rovněž hlasování veřejnosti a podnikatelů o nejoblíbenější produkty tohoto roku. Vítězové 15 kategorií a držitelé tří hlavních cen budou vyhlášeni 3. června. více »

Padne letošní rekord v hlasování veřejnosti?

06. 11. 2009  17:29  |   Zlatá koruna 2010 - v příštím roce budou už poosmé vyhlášeny nejoblíbenější finanční produkty roku v Ceně veřejnosti, která patří do kategorie hlavních cen soutěže Zlatá koruna. více »

Uživatelé se do Internet Banky GE nejčastěji dívají po výplatě

03. 08. 2009  13:51  |   Internet Banku od GE Money Bank, která získala Cenu veřejnosti Zlatá koruna 2009, aktivně využívá téměř čtvrt milionu klientů. Ve srovnání s loňským rokem je to téměř 30% nárůst počtu uživatelů. Internet Banka je součástí kanálů přímého bankovnictví GE Money Bank, které aktivně využívá téměř 315 tisíc klientů. Na popularitě Internet Banky se také podílí její unikátní nadstavba, tedy GE Money Manager, kde meziroční nárůst počtu uživatelů dosahuje 310 %. Průměrný aktivní klient* se do Internet Banky přihlásí 8 krát za měsíc, přičemž nejsilnějším dnem v týdnu je pondělí mezi 8 a 10 hodinou ranní. Standardně se lidé přihlašují nejčastěji v období kolem 12 dne v měsíci, tedy po výplatě. více »

GE Money Bank zabodovala v soutěži

24. 06. 2009  16:57  |   GE Money Bank zaznamenala v soutěži Zlatá koruna hned čtyřnásobný úspěch. Stala se absolutním vítězem v kategorii „Podnikatelské úvěry“, kde její úvěr na podporu obnovitelných zdrojů energie ECO-Energy vyhodnotila odborná porota jako nejlepší. Druhou příčku v téže kategorii obsadila GE Money Bank s produktem Renovace Plus. Na stupně vítězů vystoupala i s produktem Konsolidace půjček – jedinečná nabídka na českém bankovním trhu, který v kategorii „Úvěry“ dosáhl na třetí pozici. Skvělým výsledkem GE Money Bank byla i Cena veřejnosti Zlatá koruna 2009 za Internet Banku. více »

LBBW spořicí účet je bronzový

24. 06. 2009  16:54  |   Bronzovou medaili v soutěži Zlatá koruna 2009 získal spořicí účet od LBBW Bank. více »

Výsledky 7. ročníku soutěže Zlatá koruna

24. 06. 2009  00:22  |   Letošní ročník byl nejlépe obsazeným ročníkem v celé dosavadní historii. Soutěže se zúčastnilo 213 produktů od 67 poskytovatelů. Loni to bylo 182 produktů. více »

Internet Banka GE získala Cenu veřejnosti Zlatá koruna 2009

10. 06. 2009  07:22  |   GE Money Bank získala v letošním roce Cenu veřejnosti Zlatá koruna 2009. Veřejnost zvolila za nejlepší produkt roku 2009 její Internet Banku a ocenila tak její unikátní vlastnosti, jako například aplikaci GE Money Manager, určenou pro řízení osobních financí. Internet Banka tak u české veřejnosti obstála v dvoukolovém soutěžním klání a v konkurenci dalších 651 produktů. O popularitě internetového bankovnictví GE Money Bank svědčí také téměř 240 000 aktivních klientů Internet Banky. více »

Výsledky soutěže Zlatá koruna

09. 06. 2009  12:15  |   Více než 126 000 hlasujících rozhodlo o letošní Ceně veřejnosti a Ceně podnikatelů v soutěži Zlatá koruna. více »

Nominační kolo Ceny veřejnosti Zlaté koruny

20. 04. 2009  17:28  |   Nominační kolo Ceny veřejnosti soutěže Zlatá koruna proběhlo s rekordní účastí téměř 60 000 hlasujících. více »

Startují nominace na Zlatou korunu 2009

02. 10. 2008  00:34  |   Od 1. října má veřejnost možnost nominovat nejoblíbenější finanční produkty na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění 7. ročníku soutěže Zlatá koruna. více »

Klienti se inspirují výsledky soutěže Zlatá koruna

13. 07. 2008  12:21  |   Výsledky soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku jsou podle výzkumu, který provedla společnost Ipsos Tambor, jedním z důvodů, proč si polovina lidí z nabídky na trhu zvolí určitý produkt. více »

Výsledky soutěže Zlatá koruna mohou být vodítkem pro klienty

18. 06. 2008  01:27  |   Na soutěži Zlatá koruna jsou přitažlivé zejména dvě skutečnosti. Nejde o hodnocení institucí, ale konkrétních produktů. A porota je skutečně porotou odbornou, kde každý hodnotí jen ty kategorie, kterým opravdu rozumí a nikoliv porotou známých tváří či VIP osobností. více »

Výsledky 6. ročníku soutěže Zlatá koruna

06. 06. 2008  10:53  |   Do letošního ročníku soutěže přihlásilo 63 finančních společností celkem 182 produktů. V hlavní kategorii Novinka roku zvítězil účet mKonto mBank. Druhé místo obsadil další produkt mBank, spořící účet eMAX. Provozovatel portálu BP.com P. Nacher byl letos členem Finanční akademie. více »

Cena veřejnosti - mKonto od mBank

28. 05. 2008  07:33  |   Výsledky hlasování o Cenu veřejnosti a Cenu podnikatelů soutěže Zlatá koruna 2008. V obou anketách byl letos odevzdán rekordní počet 43 293 hlasů. více »

Tisková zpráva k 6. ročníku soutěže ZLATÁ KORUNA

07. 04. 2008  19:26  |   V soutěži Zlatá koruna se nehodnotí banky, pojišťovny nebo jiné finanční ústavy, ale jejich produkty, které nabízejí zákazníkům. více »

Sekce obsahuje celkem 53 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti