Tým ING Bank naběhal pro znevýhodněné děti téměř 100 tisíc korun


20. 09. 2016  10:53   |     |   komentářů (0)

Zaměstnanci ING Bank podpořili svými sportovními výkony charitativní akci Teribear hýbe Prahou. Na konto Nadace Terezy Maxové dětem (NTMd), kterou banka už celou dekádu podporuje, naběhali či nachodili 1 871 kilometrů, což znamená příspěvek 94 tisíc korun. Do akce se aktivně zapojila téměř polovina všech zaměstnanců banky, včetně generálního ředitele Isolda Heemstry. 

01

Pozvání přijaly také čtyři desítky dětí z dětských domovů, které si společně se zaměstnanci užily zábavné zaměstnanecké odpoledne. Každý běžec přispěl na projekty pomáhající znevýhodněným dětem z dětských domovů a pěstounských rodin v průměru bezmála tisíci korunami. 

Partnerství ING Bank a NTMd se datuje od roku 2005. Bylo proto přirozené, že se banka stala oficiálním partnerem i tohoto projektu nadace a podnítila k aktivní účasti i své zaměstnance, kteří si startovné na akci platili sami. Společně za dobu trvání akce naběhali a nachodili celkem 1 871 kilometrů, což je pro představu vzdálenost z Prahy až do Barcelony. 

Všichni zapojení sportovci pak na Letné pomyslně čtyřikrát oběhli zeměkouli (naběhali téměř 160 tisíc kilometrů) a  na pomoc dětem tak darovali téměř 8 milionů korun. Tým ING Bank se se svým pěkným sportovním výkonem umístil v první desítce registrovaných týmů. Celkové výsledky sportovně-charitativní akce Teribear hýbe Prahou najdete na internetové stránce www.teribear.cz

02
Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98349 / Celkový počet hodnoceni 545
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti