UniCredit Bank Czech Republic a. s.

Najděte si vaši novou banku v seznamu tuzemských bank

UniCredit Bank

Skenuj a zaplať! Nový Smart Banking od UniCredit Bank přináší vychytané funkce

23. 05. 2017  09:39  |   Smart Banking od UniCredit Bank se na jaře převlékl do nového kabátu. S novou funkcí „Skenuj a zaplať“ klienti naskenují QR kód, složenku nebo čárový kód a aplikace se sama postará a vyplnění všech položek nutných k odeslání transakce, díky funkci Fast Check si rychle a bez zdržování zkontrolujete zůstatek na účtu. více »

Zaměstnancům UniCredit Bank záleží na osudu malých dětí

25. 04. 2017  18:54  |   Dokazují to výsledky filantropické iniciativy Gift Matching Program, kterou uspořádala Nadace UniCredit Foundation v roce 2016 již počtrnácté. Gift Matching Program umožňuje zaměstnancům banky podpořit neziskovou organizaci dle vlastního výběru pomocí finančních sbírek, které sami organizují. UniCredit Foundation následně jejich snahu a motivaci podporovat místní komunity odměňuje zdvojnásobením vybrané finanční částky jednotlivých sbírek. více »

Zájem Čechů o hypotéky od začátku roku dál roste. UniCredit snižuje úrokové sazby, začínají od 1,29 % p.a.

06. 04. 2017  15:01  |   UniCredit Bank snižuje sazby u hypotečních úvěrů. Jednoleté fixace nově začínají od 1,29 % p.a., populární pětiletá fixace od 1,69 % p.a. UniCredit Bank reaguje na rostoucí zájem Čechů o financování bydlení. Ten od začátku roku podpořilo i zpřísnění podmínek pro poskytování hypoték, které platí od začátku dubna. více »

Radek Hrdlička novým ředitelem firemní klientely v UniCredit Bank

27. 03. 2017  11:12  |   Novým ředitelem úseku Firemní klientela se stal Radek Hrdlička (46 let). Na nově vytvořené pozici zodpovídá za koordinaci všech obchodních útvarů segmentu Firemní klientela v Česku a na Slovensku. více »

Dvě třetiny Čechů zvažují převedení úvěrů. UniCredit Bank jim nabídne Presto Půjčku – Sloučení úvěrů s bezkonkurenčním úrokem jen od 1,4 % p.a. při řádném splácení.

09. 03. 2017  16:16  |   UniCredit Bank přichází s revoluční nabídkou PRESTO Půjčky – Sloučení úvěrů. Klienti mohou při řádném splácení získat odměnu až 150 000 Kč a dosáhnou tak na bezkonkurenční úrokovou sazbu jen od 1,4 % p. a. Podle aktuálního průzkumu UniCredit Bank o převedení půjček do jiné banky přemýšlí až dvě třetiny lidí s úvěrem. Češi chtějí při sloučení snížit jak měsíční splátku, tak i celkové náklady na splácení.  více »

UniCredit Private Banking Survey: Bohatí chtějí investovat bezpečně, vybírají si fondy a nemovitosti. Se svými bankéři chatují přes mobilní aplikace

07. 03. 2017  11:10  |   Movití Češi se stále více zajímají o nemovitosti a dluhopisy, nejčastěji však investují do fondů renomovaných správců. Naopak dynamika zájmu o cenné kovy a půdu mírně opadá. Do akcií investují opatrně, loni věřili zejména ČEZu a Applu. Privátní bankéři kromě investic stále častěji řeší i problematiku nástupnictví. Jen čtyři z deseti podnikatelů se nakonec rozhodnou předat alespoň částečně svou firmu dětem. Přesto rychle roste počet mladých milionářů do 30 let, mnoho z nich zbohatlo díky vlastním podnikatelským úspěchům. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2017

06. 03. 2017  00:42  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Lednové slevy táhnou, nakupujeme především módu. První měsíc v roce jsme uskutečnili o 11 % více nákupů než loni

21. 02. 2017  08:46  |   Češi si oblíbili lednové výprodeje a nejvíce peněz během nich utráceli za módu a zábavu. Za jeden výhodný nákup v průměru neváhají zaplatit přibližně 2 300 korun. Nejvíce utrácíme ve slevách za elektroniku, až 2 600 korun za každou transakci v obchodech s počítači, tablety či mobily. Ukazuje to analýza dat z lednových nákupů platebními kartami UniCredit Bank. Zdaleka nejčastěji ale během lednových slev vylepšujeme náš šatník. Za oblečení zaplatíme nejvíce peněz i při zahraničních výletech za slevami.   více »

„Nevěřte všemu, co se říká!“ UniCredit Bank v novém projektu vyvrací zažité předsudky o vztahu Čechů k financím a ke své bance

03. 02. 2017  15:01  |   Mladí si peníze posílají jen přes chytré telefony. Bankovní pobočku navštívili naposledy, když si zakládali účet. Jejich prarodiče moderním technologiím naopak nerozumí vůbec a doma mají pod polštářem hotovost.  více »

Ljubiša Tešić novým ředitelem finanční divize a členem představenstva UniCredit Bank

05. 01. 2017  11:43  |   Novým finančním ředitelem a zároveň i členem představenstva UniCredit Bank se stává Ljubiša Tešić (40). Tešić s dvacetiletými zkušenostmi z bankovnictví v několika evropských zemích nahradil Gregora Hofstaetter-Pobsta. Ten se v rámci skupiny UniCredit přesunul na pozici ředitele finanční divize rakouské Bank Austria. více »

Finanční gramotnost Čechů se zlepšuje, na Vánoce neutrácíme nad své možnosti

28. 12. 2016  15:42  |   Mají laxní přístup k financím a nízkou finanční gramotnost. Právě to o Češích již neplatí! Průzkum UniCredit Bank o finančním chování Čechů ukazuje, že pravdou je spíše opak. I když mnoho Čechů stále žije „od výplaty k výplatě“, zároveň o sobě tvrdí, že zásadním finančním rozhodnutím věnují dostatek času, své výdaje lépe plánují a snaží se více spořit i investovat. Data banky navíc ukazují, že už bezhlavě neutrácíme ani na Vánoce. I když objem půjček v předvánočním období roste, půjčujeme si zejména na praktické dárky dlouhodobé spotřeby.  více »

Zaplaťte palcem! UniCredit přichází s platbou otiskem prstu ve Smart Bankingu

21. 12. 2016  11:26  |   Ježíšek nemusí nosit dárky pouze 24. prosince. Červenobílé logo UniCredit není náhoda, tento rok vám totiž banka přináší vánoční nadílku ještě před Štědrým dnem. Že nemáte stromeček? Nevadí, stačí vám chytrý telefon. UniCredit Bank totiž svým klientům jako předčasný dárek přináší možnost rychle, pohodlně a bezpečně platit v mobilní aplikaci Smart Banking pouze otiskem prstu.   více »

Připravte se na EET. Klienti UniCredit Bank mohou snížit náklady za pořízení pokladního systému

16. 12. 2016  16:22  |   UniCredit Bank umožní podnikatelům a živnostníkům výrazně ušetřit náklady na zavedení elektronické evidence tržeb (EET). Banka zájemcům nabídne pokladní systém od společnosti Dotykačka za nejlevnější cenu. Pokladní systém umožňuje i propojení s platebními terminály. Základní balíček, který obsahuje tablet s pokladním systémem a tiskárnou, mohou klienti UniCredit pořídit díky slevě již za 4 242 korun. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2016

16. 12. 2016  00:12  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

UniCredit Bank se znovu zapojí do Black Friday. O 20 % výhodnější půjčky a další slevy připravila na celé dva týdny

28. 11. 2016  16:12  |   UniCredit Bank se jako první česká banka již loni přidala k nákupnímu svátku Black Friday. Výhodné nabídky připravila i letos a to rovnou na dva týdny. Klienti mohou získat spotřebitelskou půjčku s úrokovou sazbou až o 20 % levněji a k tomu chytrý telefon zdarma. A také 50 % slevu ze vstupních poplatků na investičních produktech či telefon Huawei za výhodnou cenu k U kontu. Stačí od 24. listopadu do 9. prosince navštívit kteroukoliv pobočku UniCredit Bank, UniCredit Bank Expres nebo bankovní web. více »

UniCredit Bank spouští nový Online Banking s finančním plánováním

28. 11. 2016  16:02  |   UniCredit Bank spustila zbrusu novou verzi Online Bankingu s moderním designem a celou škálou nových funkcí. Počet uživatelů internetového bankovnictví UniCredit Bank se za poslední dva roky zvýšil o více než 40 procent, a přesáhl tak 400 tisíc. více »

Nižší splátky a telefon zdarma? Převeďte si své půjčky k UniCredit Bank a prodlužte jejich splatnost nově až na 8 let

14. 11. 2016  16:09  |   Platit méně na měsíční splátce a ještě navíc získat zdarma chytrý telefon? Díky výhodné PRESTO Půjčce od UniCredit Bank nezůstane jen u přání. Při převedení jedné nebo sloučení více vašich stávajících spotřebitelských půjček, kontokorentů nebo využívaných kreditních karet do UniCredit Bank můžete výrazně ušetřit. Nově si můžete prodloužit dobu splácení až na 96 měsíců a tím snížit měsíční splátky. Navíc získáte výhodnou úrokovou sazbu od 4,9% p.a. a výkonný telefon Huawei zcela zdarma.  více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016

16. 09. 2016  00:45  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

Giovanni Guidi novým členem představenstva UniCredit Bank

15. 06. 2016  10:37  |   Novým členem představenstva UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia se od června stal Giovanni Guidi (62). V rámci UniCredit Bank nadále zůstává také na pozici ředitele divize retailového a privátního bankovnictví.  více »

Jakub Stárek novým ředitelem úseku malých a středních podniků v UniCredit Bank

09. 06. 2016  12:33  |   Jakub Stárek (44) se stal novým ředitelem úseku SME klientů (malé a střední podniky) v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Doposud v bance ve stejné oblasti působil jako segmentový manažer. Mezi jeho priority na nové pozici patří další rozvoj služeb pro malé a střední firmy i Kompetenčního centra se zaměřením na zemědělství a dotace Evropské unie.  více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - II. čtvrtletí 2016

27. 05. 2016  00:15  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

UniCredit Banka prodala svou centrálu pojišťovně Generali

13. 04. 2016  13:45  |   UniCredit Bank prodala budovu své centrály na pražském náměstí Republiky realitnímu fondu pojišťovny Generali. Informoval o tom dnes server Lidovky.cz. Cena transakce není známá. Banka z budovy ale neodejde, od nového majitele si ji bude nejméně deset let pronajímat. více »

Hospodářský růst vykáží v tomto roce všechny země střední a východní Evropy

07. 04. 2016  13:01  |   Region SVE-EU zopakuje růst z roku 2015, kdy HDP rostl nejrychleji od globální finanční krize Růst posiluje v Turecku, Srbsku a Chorvatsku. Recese v Rusku a na Ukrajině se zmírňuje více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016

02. 04. 2016  00:39  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

UniCredit se letos zapojí do projektu Hodina Země v 11 zemích Evropy

21. 03. 2016  13:08  |   Skupina UniCredit dne 19. března vypne světla v 66 svých budovách v 11 různých evropských zemích v rámci projektu Hodina Země. Bude to už devátý rok po sobě, kdy se UniCredit zapojí do této celosvětové iniciativy organizované Světovým fondem na ochranu přírody (WWF – World Wildlife Fund) s cílem upozornit veřejnost na klimatické změny, které vážně ohrožují naši planetu. více »

Vrba: Poplatek i za nefungující službu? Klient musí problém s bankou řešit

03. 03. 2016  00:29  |   ČTVRTEČNÍ SERIÁL - VRBA: Čtenář se rozhodl udělat "bordel" ve své bance, která mu dle jeho slov spustila nekvalitní a nefunkční služby a navíc uplatňuje poplatky za služby a kartu, kterou mu neposkytla. Co na to říká banka? ČTĚTE DÁLE! více »

Nadělte si k Valentýnu skvělé bankovní služby, UniCredit Bank připravila zvýhodněnou paletu produktů

10. 02. 2016  15:58  |   Měsíc zamilovaných je v UniCredit Bank ve znamení skvělých nabídek – 25% slevy na vstupních poplatcích u jednorázových či pravidelných investic nebo až 20% slevy z úroku na PRESTO Půjčce. Zamilovat se klienti mohou i do U konta s bezplatnými výběry z bankomatů na celém světě. V únoru ho získají na půl roku zcela zdarma bez jakýchkoli podmínek. Stačí do konce měsíce navštívit kteroukoliv pobočku UniCredit Bank nebo bankovní e-shop www.UniCreditShop.cz více »

UniCredit Bank ve spolupráci s Ergo pojišťovnou poskytne cestovní pojištění s vysokými pojistnými limity

09. 02. 2016  12:18  |   UniCredit Bank a ERGO pojišťovna společně připravily exkluzivní nabídku cestovního pojištění. Novinka nabízí vysoké pojistné limity do 10.000.000 Kč, atraktivní cenu od 13 Kč na den a řadu zajímavých krytí, platí pro nové i stávající klienty. Od nového roku si tak mohou zájemci cestovní pojištění sjednat i na stránkách UniCredit Bank. Za příznivé ceny si mohou sjednat nejen klasické pojištění léčebných výloh, ale také si pojistit psa, kočku či jiné domácí zvíře. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - I. čtvrtletí 2016

02. 02. 2016  00:22  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

U-šetřete stovky až tisíce korun měsíčně s platební kartou od UniCredit Bank

18. 01. 2016  11:10  |   UniCredit Bank pro své klienty představuje slevy ušité přímo na míru bez voucherů či poukázek. Díky novému unikátnímu programu U-šetřete stačí aktivovat nabídku v mobilní aplikaci nebo na internetu a zaplatit jakoukoliv kartou od UniCredit Bank. Sleva se načte zcela automaticky bez nutnosti o ni předem požádat. Jednoduše, bez limitů a skrytých podmínek. více »

Novoroční nákupy s půjčkou až o 20 % levněji? Pojďte na to chytře s UniCredit Bank

05. 01. 2016  13:22  |   Nová pračka do domácnosti, notebook do školy, ale i zimní lyžařská výbava. To vše lze nyní v obchodech pořídit s výraznými slevami, které mohou rodinnému rozpočtu hned v úvodu roku zachránit několik tisícikorun. Těm, kteří se takto snaží ušetřit, přichází vstříc i UniCredit Bank, která u své oblíbené neúčelové PRESTO Půjčky poskytuje po dobu měsíce ledna slevu z úroku až 20 %, a to při zachování všech ostatních výhod. Půjčit si lze na cokoliv, snadno a rychle. Splátky je možné nastavit podle potřeb klienta a splatit půjčku či její část je možné kdykoliv.  více »

Pátek třináctého ve znamení začátku vánoční nákupní sezony. K rostoucím útratám přispívají Vánoce i Black Friday

10. 12. 2015  13:08  |   Pro letošní vánoční nákupní sezonu nebyl pátek třináctého vůbec smolným dnem. 13. listopadu společně s dalším pátkem, „nákupním svátkem“ Black Friday, byly totiž z pohledu plateb kartou i výběrů hotovosti nejsilnějšími dny v dosavadní předvánoční sezoně. Přímo v takzvaný černý pátek 27. listopadu Češi oproti dlouhodobému průměru dokonce utratili o 12 % více. Pátky vůbec se navíc ukazují jako nejoblíbenější dny pro předvánoční nákupy a utrácení, Češi na konci pracovního týdne zaplatí a vyberou nejvíce peněz. Ukazují to data UniCredit Bank z bankomatů a karetních transakcí. více »

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení

21. 09. 2015  00:01  |   GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE! více »

GEEN Zelená banka: UniCredit Bank a ekologická nenápadnost

10. 07. 2015  00:26  |   Společně s naším partnerem společností GEEN - General Energy, a.s. jsme spustili hodnocení bank ve vztahu k jejich ekologické odpovědnosti. Jak je v ekologii, úsporách energií a podpoře zelených zdrojů aktivní UniCredit Bank?  více »

GEEN Nejvstřícnější banka - Petr Plocek: U konto je nejlepší účet v ČR

08. 06. 2015  07:49  |   ROZHOVOR - UniCredit Bank se stala třetí nejvstřícnější bankou v našem prvním klientském ratingu bank GEEN Vstřícná banka. Co na úspěch své banky říká její tiskový mluvčí Petr Plocek? více »

UniCredit spouští vstup do mobilního bankovnictví pomocí prstu

27. 05. 2015  08:35  |   UniCredit Bank spouští přihlašování do mobilního bankovnictví pomocí otisku prstu. Tento způsob přihlášení je dostupný pro telefony výrobců Apple a Samsung. Novinka je klientům banky u vybraných modelů těchto značek k dispozici od 18. května.  více »

UniCredit Bank ČR a SR stoupl letos zisk o 58 pct na 1,7 mld. Kč

14. 05. 2015  09:43  |   Česká a slovenská UniCredit Bank vytvořila v letošním 1. čtvrtletí čistýzisk 1,7 miliardy korun, což je o 58 procent více než ve stejném obdobíloni. Úvěry poskytnuté klientům stouply o 7,5 procenta na 349 miliard Kč,vklady klientů se zvýšily o 7,3 procenta na 328 miliard korun.  více »

U konto s mobilem pod stromeček nově u UniCredit Bank

01. 12. 2014  13:32  |   Na začátku prosince spouští UniCredit Bank speciální předvánoční akci pro vlajkovou loď mezi osobními účty, U konto. Běžný účet, který obsahuje ty nejužívanější služby zdarma, je poskytován s unikátní garancí skvělých podmínek na 10 let. více »

UniCredit Bank vykázala za první tři čtvrtletí roku 2014 konsolidovaný čistý zisk ve výši 3,7 miliardy Kč

12. 11. 2014  10:42  |   Konsolidovaný hospodářský výsledek UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia se po zdanění zvýšil z 2 693 milionů Kč (k 30. 9. 2013) na 3 680 milionů Kč (k 30. 9. 2014).  více »

UniCredit Bank zavádí jako první banka refinancování kreditních karet s nulovým úročením

21. 10. 2014  08:44  |    UniCredit Bank přichází na trh s inovativní službou Card Balance Transfer. Ta umožňuje převést zůstatky na kreditních kartách z jiných finančních institucí na kreditní kartu od UniCredit Bank s nulovým úročením převedené částky během prvních šesti měsíců užívání. Klienti tak ušetří stovky korun ročně a díky nízké úrokové sazbě na další transakce i v dalších letech. více »

S novou půjčkou od UniCredit Bank může česká domácnost ušetřit až 30% na měsíční splátce

13. 10. 2014  17:50  |   UniCredit Bank představuje od poloviny října výjimečnou nabídku v oblasti spotřebitelského financování. Při převedení půjčky do UniCredit Bank mohou klienti ušetřit až 30 % na měsíční splátce při zachování stejné doby splatnosti. Navíc jako bonus na ně čeká možnost získat nový smartphone zdarma. K vyřízení půjčky přitom stačí jediná návštěva pobočky nebo bankovního e-shopu.  více »

UniCredit Bank výrazně snižuje sazby u hypoték pro desetileté fixace na 2,84 % p.a

06. 10. 2014  11:14  |   Úrokové sazby u hypoték jsou na rekordních minimech a Češi si je často pojišťují volbou stále delších fixací. UniCredit Bank proto od října zásadně snížila úrokovou sazbu pro desetileté fixace až na 2,84 %.   více »

Výhodnější konta mohou mít také živnostníci a podnikatelé, nabídne je UniCredit Bank

30. 09. 2014  17:23  |   K prvnímu říjnu UniCredit Bank přichází s novou nabídkou kont pro živnostníky a podnikatele s obratem do 50 milionů korun. Kromě výrazného zlevnění služeb spojených s vedením účtů je nabídka obohacena o bankovní konta vedená v cizí měně. S nimi přichází i zjednodušení a zlevnění vkladů či výběrů v cizích měnách.  více »

UniCredit Bank mezi třemi nejlepšími v soutěži Nejlepší banka 2014

16. 09. 2014  21:53  |   V šestém ročníku cen Hospodářských novin Nejlepší banka 2014 získala UniCredit Bank hned dvě ocenění, umístila se mezi nejlepšími v hlavní kategorii Nejlepší banka 2014 a také v kategorii Klientsky nejpřívětivější banka 2014.  více »

Hodnocení porotců: Jak hodnotili UniCredit Bank?

05. 09. 2014  00:31  |   PÁTEČNÍ SERIÁL HODNOCENÍ POROTCŮ: Přinášíme vám další díl seriálu o hodnocení porotců v prvním klientském ratingu - hodnocení bank VSTŘÍCNÁ BANKA. Jedná se o hodnocení porotců vztahující se vždy ke konkrétní bance, která se projektu účastní. Tentokrát se budeme věnovat UniCredit Bank. více »

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia vykázala za první pololetí roku 2014 konsolidovaný čistý zisk ve výši 2,5 miliardy Kč

07. 08. 2014  22:31  |   Hospodářský výsledek UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia se po zdanění zvýšil z 1 400 milionů Kč (k 30. 6. 2013*) na 2 474 milionů Kč (k 30. 6. 2014) více »

Nový tiskový mluvčí společnosti UniCredit Leasing

14. 07. 2014  15:00  |   V souladu s novým modelem leasingových obchodních aktivit skupiny UniCredit dokončila UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia letos na jaře akvizici společností UniCredit Leasing v České republice a na Slovensku. více »

UniCredit Bank přichází s nejvýhodnější nabídkou fixních hypoték

30. 06. 2014  18:59  |   Aktuální průměrná sazba hypoték na českém trhu stále klesá, pohybuje se nyní okolo 2,8 % p.a. V současné době banka nabízí výhodné hypotéky zejména na koupi rodinných domů či bytů nebo refinancování. Hypotéky s pětiletou fixací banka nabízí za pouhých 2,2 % p.a. a hypotéku na 3 roky s úrokovou sazbou 2,1 % p.a.  více »

UniCredit Bank: roste zájem o chorvatské kuny i bezplatné výběry z bankomatů

15. 06. 2014  08:25  |   Nejnovější data od UniCredit Bank potvrzují, že podnikatele v cestovním ruchu čeká dobrá sezóna. Po několika letech ekonomické nejistoty se letos mnohem více českých domácností chystá na dovolenou do zahraničí. více »
1

Sekce obsahuje celkem 49 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti