UniCredit Bank naděluje! K Vánocům má pro své klienty dárek 1 % zpět z každého nákupu platební kartou


07. 12. 2017  09:51   |     |   komentářů (0)

Vánoce jsou časem, kdy druhým děláme radost. Proto se i UniCredit Bank rozhodla potěšit své klienty a nadělit jim vánoční dárek. Po celý prosinec mohou v rámci slevového programu U-šetřete využít možnost získat 1 % zpět z každého nákupu platební kartou.

Vrácení části peněz z nákupu zákazníkovi je spojené se slevovým program U-šetřete od UniCredit Bank. Princip je jednoduchý. Stačí se pouze registrovat do programu, aktivovat slevu 1 % zpět z každého nákupu a pak už jen celý prosinec platit platební kartou UniCredit Bank. Z každého nákupu se uspořené peníze automaticky připíšou na klientův účet nebo kartu. Čím více klient nakupuje, tím více odměn získá a více U-šetří.

Výhod slevového programu U-šetřete mohou využívat všichni klienti UniCredit Bank s vydanou platební kartou. Registrací do programu získají přístup k mnoha slevovým nabídkám u oblíbených obchodníků. Slevy jsou vybírány na základě předchozích nákupů a jsou tak šité na míru každému klientovi.

A jaké slevy program nabízí? Od oblečení přes elektroniku, až po večeři v oblíbené restauraci. To vše lze pořídit mnohem levněji. S využitím mobilní aplikace lze slevy aktivovat přímo při nákupu a sledovat ty, které probíhají v nejbližším okolí. Program je přímo napojený na platební kartu klientů a slevy se připisují automaticky. Již není potřeba jakýchkoliv voucherů či slevových kuponů.Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.03241 / Celkový počet hodnoceni 216
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti