UniCredit Bank vzala lidem kvůli Vise několikrát peníze


16. 01. 2008  17:18   |   Iva Špačková   |   komentářů (0)

UniCredit Bank naúčtovala držitelům karet Visa výběry z bankomatů několikrát po sobě. Lidé se tak dostali až do statisícových dluhů.

  Stovky zákazníků UniCredit Bank jsou v šoku. Banka jim strhla vybrané peníze několikrát po sobě. Pan Jaromír Blahák se kvůli tomu dostal do několikasettisícového dluhu. Banka tvrdí, že za to může vydavatel karet Visa. Ten se k problému hlásí. Sdružení hájící zájmy spotřebitelů však tvrdí, že odpovědnost leží na bance.

"V pondělí jsem vybral z bankomatu peníze. V úterý to odpočítali a dnes jsem k mému úděsu zjistil, že mi tu částku napočítali ještě šestnáctkrát a jsem v strašném debetu," řekl iDNES.cz Blahák.

Jelikož si z bankomatu vybral dvacet a půl tisíce korun, přišel tak neprávem o 330 tisíc korun."Za každý nepovolený debet mi banka počítá horentní sumy a já tak můžu denně přicházet o tisíce korun," obává se.

Výpis pohybů z účtu UniCredit Bank

UniCredit o problému ví. "K několikanásobném vyúčtování došlo u všech karet, které byly vydány
společností Visa. Zítra by mělo být vše v pořádku," sdělila operátorka banky s tím, že Visa poslala soubory s výběry opakovaně a proto se několikrát zúčtovaly.

Dále na: http://ekonomika.idnes.cz/unicredit-bank-vzala-lidem-kvuli-vise-nekolikrat-penize-p2o-/ekonomika.asp?c=A080116_164318_ekonomika_spiČtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.99478 / Celkový počet hodnoceni 958
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti