Úvěry

Úvěry a reklama

Hyde park - Zvyšování finanční gramotnosti brání některé banky

13. 12. 2016  00:32  |   ÚTERNÍ SERIÁL - HYDE PARK: Čtenář kritizuje některé banky za jejich agresivní reklamu ve vztahu k půjčkám, kde slibují úvěry komukoliv a na cokoliv. To výrazně narušuje cíle zvyšování finanční gramotnosti o kterou se jiné, odpovědné banky a instituce snaží. ČTĚTE DÁLE! více »

Poradna BP: Předvánoční půjčky mohou být nebezpečné

22. 12. 2014  00:39  |   PONDĚLNÍ SERIÁL - PORADNA SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Čtenář se dotazuje, zda je dobré vzít si před Vánoci půjčku na dárky. Dělal to prý už v minulých letech a vždy půjčky doplatil. Co na to náš poradce? více »

Nová kampaň: Zuno garantuje snížení úroku při refinancování

08. 09. 2014  17:58  |   Online banka Zuno, jediná banka bez fyzických poboček v Česku a na Slovensku, přichází s garantovanou nabídkou sníženého úroku při refinancování nevýhodné půjčky. Výměnu lze provést zcela online, bez návštěvy pobočky a bez nesmyslných poplatků.  více »

Home Credit spouští Kup Najisto. Do konce roku představí další inovace

18. 08. 2014  08:22  |   Home Credit spouští společně s partnery z e-shopů novou službu Kup Najisto. Zákazníci si díky ní mohou zboží vyzkoušet v pohodlí domova a zaplatit ho teprve pokud zjistí, že jim skutečně vyhovuje. Zcela nová metoda platby znamená pohodlnější a bezpečnější nakupování u e-shopů, které se orientují na komfort zákazníků. Home Credit tak představuje další inovaci v oblasti finančních produktů a nakupování. více »

dTest: Financování ojetého vozu?Až 140 000 korun jen za poplatky!

21. 01. 2014  20:30  |   V loňském roce dTest zahájil tažení proti nepřiměřeně vysokým poplatkům za sjednání úvěrů na ojeté automobily. HomeCredit, který je jedním z poskytovatelů takových úvěrů teď žaluje svoji klientku a vymáhá po ní mimo jiné i poplatek ve výši téměř 140000 korun. více »

Absurdní reklama na zadlužování, 24. díl

23. 09. 2013  00:24  |   V našem seriálu Absurdní reklama na zadlužování vám přinášíme dokumentaci smutné reality dnečních dnů, a sice že v České republice je "snazší" mít hluboko do kapsy a sehnat peníze než třeba dobrý steak. Život na dluh je velmi často prezentován jako skvělý nápad, jak dokládá náš seriál. Dnes přinášíme 24. díl! více »

Absurdní reklama na zadlužování, 23. díl

16. 09. 2013  11:47  |   V našem seriálu Absurdní reklama na zadlužování vám přinášíme dokumentaci smutné reality dnečních dnů, a sice že v České republice je "snazší" mít hluboko do kapsy a sehnat peníze než třeba dobrý steak. Život na dluh je velmi často prezentován jako skvělý nápad, jak dokládá náš seriál. Dnes přinášíme 23. díl - DNES Z ULICE! více »

Absurdní reklama na zadlužování, 22. díl

09. 09. 2013  01:01  |   V našem seriálu Absurdní reklama na zadlužování vám přinášíme dokumentaci smutné reality dnečních dnů, a sice že v České republice je "snazší" mít hluboko do kapsy a sehnat peníze než třeba dobrý steak. Život na dluh je velmi často prezentován jako skvělý nápad, jak dokládá náš seriál. Dnes přinášíme 22. díl! více »

Absurdní reklama na zadlužování, 21. díl

02. 09. 2013  00:46  |   V našem seriálu Absurdní reklama na zadlužování vám přinášíme dokumentaci smutné reality dnečních dnů, a sice že v České republice je "snazší" mít hluboko do kapsy a sehnat peníze než třeba dobrý steak. Život na dluh je velmi často prezentován jako skvělý nápad, jak dokládá náš seriál. Dnes přinášíme jedenadvacátý díl! více »

POZOR: Úvěr po telefonu? Desetitisíce za hovorné!

27. 08. 2013  12:25  |   Od letošního února platí zákaz nabízení spotřebitelských úvěrů přes vysoce zpoplatněné linky. Společnost Maghera Royal však zákaz porušuje a volajícím účtuje poplatky v řádech desítek tisíc korun. Za to může dostat až dvacetimilionovou pokutu. více »

Absurdní reklama na zadlužování, 20. díl

26. 08. 2013  01:02  |   V našem seriálu Absurdní reklama na zadlužování vám přinášíme dokumentaci smutné reality dnečních dnů, a sice že v České republice je "snazší" mít hluboko do kapsy a sehnat peníze než třeba dobrý steak. Život na dluh je velmi často prezentován jako skvělý nápad, jak dokládá náš seriál. Dnes přinášíme jubilejní 20. díl! více »

Absurdní reklama na zadlužování, 19. díl

19. 08. 2013  03:02  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už 19. díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, 18. díl

12. 08. 2013  02:39  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už osmnáctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, 17. díl

05. 08. 2013  15:41  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už sedmnáctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, 16. díl

29. 07. 2013  08:46  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už čestnáctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Sankční podmínky - jsou drsnější banky nebo značkové nebankovní úvěrové instituce?

25. 07. 2013  05:54  |   Dlouhou dobu se má za to, že spotřebitelský úvěr u banky je bezpečnější než spotřebitelský úvěr u značkové nebankovní společnosti. Jak ale ukázalo srovnání serveru Bankovnipoplatky.com, není tomu vždy tak. Nejenže úvěr u značkových nebankovních poskytovatelů lze pořídit často výhodněji než u banky, ale podmínky navíc nejsou u některých bank tak transparentní, jak by se dalo očekávat a půjčené peníze se tak mohou prodražit – především kvůli sankčním podmínkám. více »

Absurdní reklama na zadlužování, 15. díl

22. 07. 2013  12:31  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už patnáctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, 14. díl

15. 07. 2013  13:25  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už čtrnáctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, 13. díl

08. 07. 2013  02:32  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už třináctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Vyhodnocení anketní otázky: Hypoteční sazbu z reklamy můžete srazit ještě níž!!!

25. 06. 2013  13:24  |   Musíme se přiznat, že nás výsledky minulé anketní otázky velmi překvapily. Ptali jsme se, jaká je vaše zkušenost s úrokovými sazbami s reklam u hypoték, respektive zda-li se někomu vůbec podařilo tuto sazbu získat? Výsledky byly – vpravdě – šokující. více »

Absurdní reklama na zadlužování, 12. díl

24. 06. 2013  02:32  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je dvanáctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, díl č. 11

17. 06. 2013  02:15  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je už jedenáctý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, díl č. 10

10. 06. 2013  02:58  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je desátý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, díl č. 9

03. 06. 2013  01:34  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je devátý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, díl č. 8

27. 05. 2013  13:45  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je osmý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování, díl č. 7

20. 05. 2013  20:15  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je sedmý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Nové téma BP.com: Dosáhli jste někdy na úvěr s úrokovou sazbou jako v reklamě?

17. 05. 2013  09:01  |   V reklamách se to hemží informacemi, nad kterými se spotřebiteli často rozšiřují zorničky blahem. Ve světě financí jde především o úrokové sazby, v momentální situaci zejména o úrokovou míru spojenou s hypotečním úvěrem. Pozitivní pocit z reklamních nabídek má jeden háček – slovíčko „OD“, případně tajemnou hvězdičku za reklamním sdělením. více »

Absurdní reklama na zadlužování - příspěvky našich čtenářů, díl č. 6

13. 05. 2013  00:49  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Zde je šestý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování - příspěvky našich čtenářů, díl č. 5

06. 05. 2013  00:45  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Přetiskujeme proto pátý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování - příspěvky našich čtenářů, díl č. 4

29. 04. 2013  21:47  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Přetiskujeme proto čtvrtý díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování - příspěvky našich čtenářů, díl č. 3

22. 04. 2013  00:57  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Přetiskujeme proto třetí díl absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování - příspěvky našich čtenářů, díl č. 2

15. 04. 2013  00:01  |   Výsledky soutěže "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové, jsme vám již představili. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky, které si nezaslouží zapadnout. Přetiskujeme proto další várku absurdních reklam, v nichž je prezentován život na dluh jako nejsnadnější věc a nejlepší nápad... více »

Absurdní reklama na zadlužování - příspěvky našich čtenářů

09. 04. 2013  10:25  |   V minulém týdnu jsme vám představili "Nejabsurdnější reklamu na spotřebitelské úvěry", kterou vyhrála reklama s heslem "Vánoce bez dárků se vašim dětem líbit nebudou" pofidérní společnosti z Hradce Králové. Naši čtenáři nám však zaslali i další příspěvky. Poslíme některé z nich... více »

Reklama na zadlužování: útok na nejnižší pudy

03. 04. 2013  11:53  |   Poskytovatelé nebankovních půjček útočí často na nejnižší pudy, používají vyděračské praktiky i sexistické narážky. Nejabsurdnější reklamy na spotřebitelské úvěry vyhlásil časopis dTest spolu se serverem www.bankovnipoplatky.com. více »
1

Sekce obsahuje celkem 34 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti