Vánoce se Zuno: Jen jednou do roka je málo


24. 11. 2014  13:55   |   TZ   |   komentářů (0)

Online banka Zuno, jediná bez kamenných poboček v Česku a na Slovensku, přichází s vánoční kampaní nazvanou Jen jednou do roka je málo.  Starým i novým klientům nabízí cestovní kupóny v hodnotě 100 Euro, které mohou využít v průběhu roku v hotelech po celé Evropě. 

Zuno tím sděluje, že na zákazníky myslí 365 dní v roce a obdarovává je nejen o Vánocích. Cílem je propagovat účet Plus, půjčku s úrokem 6,9 % a refinancování.

Kampaň začíná 24. listopadu, potrvá až do konce ledna 2015 a proběhne přes emailing, online, sociální media a v rámci public relations.

Bude pro ni vytvořena speciální landing page. Klienti se na ní dozvědí všechny potřebné informace o tom, jak získat a využít dárkové cestovní poukazy. Kampaň vytvořil interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturami Ponyhouse (content marketing) a Black Apple (public relations).

Vánoční akce jsou do jisté míry klišé a většina bank rozdává klientům jen drobky od stolu za to, že to s nimi po celý rok vydrželi a platili jim poslušně poplatky. Náš přístup je jiný v tom, že nabízíme kvalitní a férové produkty po celý rok. Proto si malý vánoční dárek zákazník může rozbalit kdykoli v roce a udělat si Vánoce, kdy se to hodí. Do banky přece take nechodíte, jen když vás vyzvou, ale vyřídíte si všechno, kdy chcete sami. Tedy alespoň u nás to tak je,” popisuje novou kampaň marketingová expertka online banky Zuno Zuzana Nemčeková.

HODNOTIT A DÁT HLAS SVÉMU FAVORIZOVANÉMU NÁVRHU NA VÝKLAD POJMU RPSN MŮŽETE ZDE!

RPSN maskotČtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.05863 / Celkový počet hodnoceni 614
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti