Video

Nově máte možnost posílat nám zajímavá videa. Zašlete nám Vaše video s tématikou bankovních poplatků, případně zajímavá videa související s vaším kontaktem s bankou. Podělte se s ostatními klienty o vaše zkušenosti. Už nemusíte jen psát, natočte to. NETOČTE SE, NATOČTE TO!

Vaše videa zasílejte na email: m.zeman@bankovnipoplatky.com

V případě, že je video větší, využijte službu např. www.leteckaposta.cz, www.ulozto.cz apod. případně nám zašlete odkaz na video umístněné v síti internet.

Všechna videa budou posléze ke shlédnutí buď v této sekci a nebo na adrese: http://www.youtube.com/bankovnipoplatky

 

Banka budoucnosti FUTURE BANK

29. 09. 2019  13:43  |   IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ - soutěž studentů středních a vysokých škol. Banka budoucnosti a její Mind Miner. Není důležité jací přicházíte, ale důležité jací odcházíte. více »

Česko a euro? Patří to k sobě?

29. 05. 2015  10:20  |   VIDEO - přinášíme vám další komentář Patrika Nachera vztahující se tentokrát k otázce vstupu České republiky do eurozóny. Co si o vstupu a přijetí eura v ČR myslí Patrik Nacher? více »

Spolupracujeme na novém seriálu na Primě: Jak najít úvěr šitý na míru

02. 10. 2014  00:14  |   ŠESTÝ DÍL: Patrik Nacher a náš serveru www.BankovniPoplatky.com se podílí na novém seriálu o financích na webu iPrima, který má za cíl zvyšovat finanční gramotnost veřejnosti. Vše zábavní a netradiční formou. V textu najdete VIDEO. Přejeme příjemný zážitek. více »

Spolupracujeme na novém seriálu na Primě: Tentokrát o RPSN, aneb jak vybírat půjčku

25. 09. 2014  00:47  |   PÁTÝ DÍL: Patrik Nacher a náš serveru www.BankovniPoplatky.com se podílí na novém seriálu o financích na webu iPrima, který má za cíl zvyšovat finanční gramotnost veřejnosti. Vše zábavní a netradiční formou. V textu najdete VIDEO. Přejeme příjemný zážitek. více »

Spolupracujeme na novém seriálu na Primě: Tentokrát o kreditních kartách

11. 09. 2014  00:39  |   TŘETÍ DÍL: Patrik Nacher a náš serveru www.BankovniPoplatky.com se podílí na novém seriálu o financích na webu iPrima, který má za cíl zvyšovat finanční gramotnost veřejnosti. Vše zábavní a netradiční formou. V textu najdete VIDEO. Přejeme příjemný zážitek. více »

Spolupracujeme na novém seriálu na Primě: Tentokrát o debetních a kreditních kartách

04. 09. 2014  00:04  |   DRUHÝ DÍL: Patrik Nacher a náš serveru www.BankovniPoplatky.com se podílí na novém seriálu o financích na webu iPrima, který má za cíl zvyšovat finanční gramotnost veřejnosti. Vše zábavní a netradiční formou. V textu najdete VIDEO. Přejeme příjemný zážitek. více »

Spolupracujeme na novém seriálu na Primě: Tentokrát o platebních kartách

28. 08. 2014  09:38  |   Patrik Nacher a náš server www.BankovniPoplatky.com se podílí na novém seriálu o financích na Primě, který má za cíl zvyšovat finanční gramotnost veřejnosti. Vše zábavní a netradiční formou. V textu najdete VIDEO. Přejeme příjemný zážitek. více »

Takhle vidí pražskou burzu investor, kterému dochází trpělivost s problémovými firmami

29. 07. 2014  11:40  |   Pražská burza za posledních pár let přibrala do indexu PX několik ambiciózních firem, které ovšem po několika letech spadly na zlomek své hodnoty. Co mají společného AAA Auto, KIT digital či ECM a kdo opustí parket pražské burzy jako další? Nejen to přišel do studia Investičního webu rozebrat majitel portálu bankovnipoplatky.com Patrik Nacher. více »

Video: odhalení - Jakub Kohák opouští herectví a vrhá se do bankovnictví

26. 05. 2014  13:35  |   Přinášíme Vám unikátní rozhovor s hercem, režisérem a nově také bankovním manažerem Jakubem Kohákem. více »

Videoseriál: Bez řečí (20) - Manipulace s veřejností

05. 02. 2014  07:19  |   Jistě všichni známe americký film Vrtěti psem. A nemusí se zrovna točit válka ve filmovém studiu, aby každý tak nějak intuitivně vycítil, že vše, co se dozví z veřejného prostoru, nemusí být takové, jak se na první pohled a poslech tváří. Jubilejní dvacátý díl se bude věnovat právě oněm manipulacím s veřejností. Dotkli jsme se osmi základních taktik, jak mystifikovat lidi a odvádět pozornost jinam, které jsme letmo popsali. V budoucích dílech se k nim můžeme vrátit a jednotlivé manipulace více rozebrat. Pokud v této oblasti máte nějaké zkušenosti či podněty, pošlete nám je. Naší ambicí jistě není manipulativní techniky politiků, lidí v pozadí či byznysmenů, zničit či narušit, to by bylo bláhové. Chceme jen upozornit, že někdy my sami naběhneme na vějičku a chytáme se témat, která jsou z dlouhodobé perspektivy bezvýznamná. Jde o to, se zastavit a zamyslet, a nebýt cílovou skupinou, kterou lze snadno zmanipulovat a možná také lépe pochopit některé věci, které se v politice, v médiích odehrály a v budoucnu jistě odehrávat budou. více »

Videoseriál: Bez řečí (19) - Jsme otroci času a rychlosti

15. 01. 2014  08:39  |   Co uděláme všichni jako první, když se ráno probudíme? Políbíme manželku / partnerku / partnera / děti, jdeme se umýt, dáme si snídani, pustíme si televizi nebo rádio, začneme číst knížku? Nikoliv, podíváme se na budík nebo na hodinky. A tímto začíná, to determinuje naše životy – čas, spěch, rychlost. Dnešní doba respektive samotná společnost je přímo posedlá rychlostí – je zajímavé, že i přesto, že nám technika pomáhá, šetří čas, zkracuje vzdálenosti – mobil, počítače, auta, domácí spotřebiče atd. – stále něco nestíháme. Máme pocit, že se toho na nás valí spousta a my jsme zavaleni a vlastně ztraceni. Čím to je, když by to logicky mělo být přesně opačně? I na to se pokusí odpovědět nový díl našeho videoseriálu BEZ ŘEČÍ. Udělejte si pár minut čas… více »

Videoseriál: Bez řečí (18) - Finanční poradenství zdarma?

18. 12. 2013  08:32  |   Existuje nějaká služba, kterou vám někdo poskytne zadarmo? Logicky odpovíme, že nikoliv. A je jedno, jestli za tu službu zaplatíme penězi, protislužbou či něčím jiným a nebo za tu službu zaplatí někdo úplně jiný. Prostě zadara dnes nefunguje ani charita. Nicméně v jedné oblasti se nám někdo snaží neustále namluvit, že to máme zcela zdarma – jde o finanční poradce. Tato kouzelná a nepravdivá věta pak pomáhá na počátku otevírat dveře, na konci pak i naše peněženky. A jak již bylo napsáno, samozřejmě to není pravda. Rady a služby poradce sice neplatíme v té chvíli my, ale instituce, jejíž produkty daný poradce prodává. Tato instituce ale logicky náklady na prodej produktu, tedy provizi, promítne do jeho ceny. Ti bystřejší z nás se pak nestačí divit, jaký že to drahý a neefektivní produkt vlastně mají. Takže tento díl se přes lupu dívá právě na činnost finančních poradců a otevřeně popisuje vztahy, vazby a motivace všech účastníků obchodu. více »

Videoseriál: Bez řečí (17) - ČNB a devalvace měny

03. 12. 2013  01:37  |   Ze všech veřejných institucí zůstala ČNB jako jediný úřad, kterého si lidé váží a kde věří, že pracují profesionálové. U ostatních, včetně úřadu prezidenta republiky, je důvěra veřejnosti na bodu mrazu. No a nyní přišla i z tohoto posledního ostrůvku „pozitivní deviace“ rána. Lidé nemusejí mít ekonomické vzdělání, aby vycítili, že je určitý rozdíl mezi udržením cenové stability na straně jedné (úkol ČNB) a umělým oslabením koruny v době, kdy se česká ekonomika konečně odrazila od svého dna, což nevyhnutelně povede k nepředvídatelným reakcím spotřebitelů, ale i firem, na straně druhé. Máváním inflací, která se prý nebezpečně snižuje, je pak už jen tím pověstným provokováním býka červeným hadrem. Zkrátka, toto se moc ČNB nepovedlo. Počínaje rozhodnutím samotným, jeho načasováním, konče jeho vysvětlováním. Více najdete v aktuálním díle našeho videoseriálu. více »

Videoseriál: Bez řečí (16) - Veřejné podniky bez kontroly

15. 11. 2013  09:32  |   Veřejné peníze, tedy peníze nás všech, nejsou jen ty, které známe skrz státní rozpočet. Stát, města či kraje vlastní nebo spoluvlastní i tzv. veřejné podniky (prosím neplést s veřejnými domy) a jejich prostřednictvím se de facto rozhoduje o veřejných prostředcích. Na rozdíl od státních institucí, ale na ně není tak vidět už jenom tím, že na první pohled nepůsobí jako veřejné instituce (akciové společnosti apod.), kde se hospodaří s penězi nás všech. Zároveň nejsou pod takovou kontrolou (např. NKÚ) jako třeba ministerstva a jiné státní úřady. Na druhé straně jsou řízeny také přes dozorčí rady, kde jsou většinou aktivní či vysloužilí politici, kde se o odbornosti dá s úspěchem pochybovat. V tomto díle se podíváme na jejich hospodaření, na objem veřejných zakázek a další zajímavé informace, na než upozornil projekt zIndex, který hodnotí veřejné instituce dle kvality zadávání veřejných zakázek. více »

Videoseriál: Bez řečí (15) - Rýmovaný díl o finanční krizi

30. 10. 2013  09:30  |   A je to tu. Po volební přestávce, kterou jsme pokryli unikátním volebním dílem, který se celý skládal ze slov začínajících na písmeno „V“ a jehož obsah a poselství bylo do určité míry volbami naplněno (http://www.youtube.com/watch?v=6SN5z41zE0E), tu máme další mimořádný díl videoseriálu BEZ ŘEČÍ. A jde o první rýmovaný a zpívaný díl, tentokrát pro změnu o světové finanční krizi. Jakkoliv se již o ní moc nepíše, její důsledky jsou patrné pro běžné smrtelníky, ale i pro podnikatele na každém kroku a už se málo připomíná, co bylo na počátku, co bylo příčinou – neodpovědnost manažerů, virtuální finanční realita, život na dluh, velká moc globálních bank, pojišťoven, ratingových agentur, která neodpovídá jejich odpovědnosti. Poněkud nevšední formou jsme se pokusili oživit toto téma a přidat 15. dílu určitou dynamiku. Příště zase standardně a to o hospodaření veřejných podniků. více »

Videoseriál: Bez řečí (14) - Volby 2013 - Voličova vendeta aneb vše na V

12. 10. 2013  08:26  |   Vzdor všem: vichr ve veřejných výdajích, vlastní vysoké výnosy, vyzývavé výhody, vynalézavé vychytávky, váhavý vývoj, věčný vodopád výmluv, velkolepé vily. Výsledek? Vysmátí vyvolení vytunelovali vše! Vzácná vyváženost: vlevo, vpravo = všichni vinni! Voličova vendeta: volit vlastní variantu - výkonnou, věrohodnou. Vyhlášení války vychytrálkům, vyšetřit vachrlaté výkony volených, vyobcovat vykutálené vyvrhely, vymýtit vykrádání, veto všudypřítomným vyčůranostem. Volební varování: vliv veřejných výzkumů, vábení vyprázdněnými VIP. Vážení voliči, vyhecujte vlažné, využijte velký výběr: vyškrtněte vykuky, vynechte vykopávky, vypoklonkujte voly, vykroužkujte vhodné! více »

Videoseriál: Bez řečí (13) - Politický slovník (III)

02. 10. 2013  08:30  |   A máme tu 3. část politického slovníku, který musel reagovat na nesmysly a bezobsažné žvanění našich politiků. Bohužel mám silný pocit, že čím delší je doba od revoluce, tím se toto prostředí (politika) paradoxně vydává zcela opačným směrem, tedy méně profesionality, entuziasmu, kultivovanosti, vzdělanosti, méně vizí a myšlenek, zato více prázdných slov, agrese a byznysu. Náš politický slovník má upozornit jen na ty nejfrekventovanější fráze, nemá ambici přeložit veškerou mluvu našich politiků, jakkoliv by to bylo zapotřebí. Každopádně se už nyní můžete těšit na zcela unikátní příští díl, který bude zaměřen na volby a bude celý složen ze slov,které začínají jen na jedno písmeno. více »

Videoseriál: Bez řečí (12) - Role bank

25. 09. 2013  15:45  |   15. 9. 2013 to bylo pět let, co padla investiční banka Lehman Brothers (LB), což byl jen viditelný začátek největší hospodářské krize od třicátých let minulého století. Samozřejmě, že se ty problémy v bankovním sektoru, nenápadně a pod povrchem, hromadily roky. Všichni si také od té doby pamatujeme chlácholící heslo všech bankéřů a politiků – „Too Big Too Fail“, příliš velký, aby padnul. Výsledkem krize, jak by se dalo očekávat, však není nějaké poučení, zvýšení morálního kreditu, větší odpovědnost a dlouhodobější vize. Ekonomika se od té doby utápí v problémech, firmy stagnují, investice poklesly, banky ovšem posilují. Například americké banky se od pádu LB staly ještě většími - rozvahy šesti největších amerických bank se od roku 2007 zvýšily o plných 28%. Dnes už by tak bylo ještě složitější je nechat padnout a nákladnější je zachraňovat. I v tržním prostředí se zkrátka někdo pohybuje nad trhem. Více ve 12. díle našeho videoseriálu. více »

Videoseriál: Bez řečí (11) - P jako povodně

18. 09. 2013  07:41  |   A máme tu první „flashback“, tedy návrat ke staršímu tématu. V novém díle videoseriálu BEZ ŘEČÍ se budeme věnovat letošním povodním, které zasáhly naši zemi. A aby tento návrat přinesl divákům nějakou přidanou hodnotu či zábavu, celý díl se skládá ze slov, které začínají na jediné písmeno. Z logiky věci, když šlo o povodně, jde o písmeno „P“. Nicméně to nic neubírá na samotném obsahu aktuálního dílu. K této specialitě našeho videoseriálu, kdy bude celý díl složen ze slov, které začínají na jediné písmeno, se brzy vrátíme. Blíží se totiž volby, takže se můžete těšit na volební díl, začínající samozřejmě písmenem „V“. více »

Videoseriál: Bez řečí (10) - Politický slovník (II)

11. 09. 2013  07:48  |   Politici na nás nepřestávají chrlit svoje povrchní myšlenky a s přibližujícími se volbami je to stále horší a horší. Proto jsme natočili druhý díl překladu přitroublých politických frází a otřepaných a nic neříkajících klišé. Tyto věty slyšíme z médií dnes a denně a teď je budeme i vídat na billboardech a dalších reklamních nosičích. Není třeba se rozčilovat, takoví už naši politici zkrátka jsou. Prostě si pojďme přeložit jejich ptydepe do normálního lidského jazyka a opětovně vás vyzýváme, abyste nám poslali svoje tipy, které zařadíme do dalších dílů Politického slovníku. Volební kampaň byla, je a bude plná povrchních floskulí a trapných prohlášení. více »

Videoseriál: Bez řečí (9) - Dluh pod lupou

04. 09. 2013  09:29  |   Téma zadlužování je všem notoricky známé. Zadlužují se všichni – jedinci i státy. Stejně tak doslova notoricky většina ignoruje základní pravidla pro zadlužování. Přitom právě v této oblasti je potřeba se řídit zdravým selským rozumem. Nepůjčovat si na věci zbytné, vědět, že dluh je třeba splatit i s úrokem a že peníze se jen tak z ničeho nevylíhnou nějakým zázrakem. Měli bychom se ale také bavit i o tom, jestli musíme mít všechno, co vidíme kolem sebe, jestli to musíme mít hned a jestli je vůbec normální, abychom se zadlužovali v takové míře a v takovém tempu, jak se děje v dnešní době. Na závěr jsem si dovolil v rámci tohoto vážného tématu drobné odlehčení a zveřejnil jsem jedno malé předsevzetí. Více v 9. díle našeho videoseriálu. více »

Videoseriál: Bez řečí (8) - Politici a výdaje státu

28. 08. 2013  09:05  |   Politici jsou placeni z peněz daňových poplatníků mimo jiné za to, že rozhodují o distribuci cizích peněz tam, kde je to zapotřebí. A protože bohužel u nás stále přetrvávají hesla jako „z cizího krev neteče“ a nebo „kdo neokrádá stát, okrádá rodinu“, není neobvyklé, ba dokonce je typické, že se politici k těmto cizím zdrojům chovají jinak, než kdyby rozhodovali o svých vlastních finančních prostředcích. Výsledkem je vítr ve státním rozpočtu, prázdná státní kasa, zvyšující se daně a přitom nekonečný deficit veřejných rozpočtů. Tam, kde se naopak lze dopředu na výdaje připravit a strategicky je naplánovat, politici hrubě selhávají. Více v dalším dílu našeho videoseriálu BEZ ŘEČÍ. více »

Videoseriál: Bez řečí (7) - Peníze (II)

21. 08. 2013  08:53  |   Dnešní doba je dobou boje o peníze. Podstupujeme tvrdé souboje o každou korunu, doslova si vyboxováváme svoje místo na zemi. Na jedné straně je to v pořádku, bez práce přece nejsou koláče. Na straně druhé, při uvědomění si, že peníze už dávno nejsou, co bývaly, jde o Sisyfovskou snahu, kdy z definice věci vždy někdo neuspěje. Elementární logika a kupecké počty hovoří jasně – pokud je celkový dluh příliš velký a navíc každý rok (za posledních 20 let) skončí hospodaření země v deficitu, nelze dluh nikdy splatit. O úrocích nemluvě – pokud jsou vyšší než ekonomický růst, jako že jsou, nelze dluh splatit ani teoreticky. více »

Video: Vizualizace amerického dluhu

08. 08. 2013  09:01  |   Zajímá vás, jak se který stát zadlužuje? Jestli ano, toto video bude pro vás jako dělané. Jestli ne, tak možná proto, že jsou monstrózní čísla dlužných čístek těžko představitelná... I vám by se tedy následující video mohlo líbit! více »

Videoseriál: Bez řečí - upoutávka

31. 07. 2013  13:58  |   Prázdniny neprolenošíme, ale natáčíme další díly videoseriálu BEZ ŘEČÍ. Máte se nač těšit, čekají vás vykutálené díly, začínáme od 21. srpna. Náměty nám jinak můžete posílat na adresu: info@bankovnipoplatky.com. více »

Videoseriál: Bez řečí (6) - Víme, co jíme? Povidlový koláč

04. 07. 2013  12:20  |   V šestém díle jsme se díky inspirativnímu tipu jednoho známého dostali k jídlu. I to je přece v důsledku o penězích. A o jídle v našem videoseriálu nemluvíme z pohledu složité gastronomie nebo sofistikovaného kuchařského umění, ale z pohledu rozboru obyčejného povidlového koláče. I tento produkt je dnes totiž plný prapodivných ingrediencí, které konzumenta zaujmou až v momentě, kdy je vidí pohromadě a zároveň v kontrastu s původním jednoduchým receptem. Ale nejde tu jen o chemii, kterou dostáváme do těla i u potravin, kde bychom to v takové míře nečekali. Jde tu samozřejmě i o ekonomiku. Doma udělané koláče podle tradiční receptury jsou nesporně levnější (na jednotku jednoho koláčku), než ty kupované. Ano, zabere to čas, u nezkušených i nervy a pak ta příprava, čekání, úklid… ale alespoň občas to stojí za tu námahu. Hodně štěstí a dobrou chuť. více »

Videoseriál: Bez řečí (5) - Politický slovník (I)

28. 06. 2013  08:57  |   Čím frekventovaněji jsou politici v médiích a čím vážnější je situace (velikost průseru), obojí se v posledních měsících permanentně děje, tím častěji používají naši volení zástupci různé floskule, povrchní, nic neříkající prohlášení a přitroublé fráze. Vzhledem k tomu, že někteří z nich od revoluci nic jiného než politiku nedělali, máme je přečtené a u ostatních instinktivně víme, co se za jejich slovy skrývá. I přesto jsem právě tento díl věnoval překladu těch nejčastějších obratů, které trhají uši, nedají se už poslouchat a tak nějak urážejí inteligenci voličů. Už nyní připravuji další díl těchto skvostů a budu rád, pokud mi svoje tipy a jejich překlady do lidského jazyka pošlete. více »

Videoseriál: Bez řečí (4) - Peníze (I.)

21. 06. 2013  16:25  |   Peníze bereme zcela automaticky a moc o nich nepřemýšlíme. A to je velká škoda. Abychom se za pár let nedivili, co se s penězi nakonec stalo a jestli vůbec ještě máme peníze v tom původním slova smyslu. Takže, co to vlastně peníze jsou, jak a proč vznikly, k čemu slouží a netahá nás dnes někdo náhodou za nos? Jak pokračuje vývoj přeměny a jak to, že dnes v zásadě fungují jen virtuální či elektronické peníze, na které si nelze sáhnout? O tom všem ve 4. díle videoseriálu BEZ ŘEČÍ. A protože je toto téma rozsáhlé, rozdělili jsme jej na dvě části. více »

Videoseriál: Bez řečí (3) - sKarta

14. 06. 2013  11:35  |   Nepovedená telenovela zvaná sKarta. Vzhledem k aktuální situaci předběhl tento díl, natočený před 10 dny, svou dobu. více »

Videoseriál: Bez řečí (mimořádný díl) - Povodeň

07. 06. 2013  08:11  |   Před dalším dílem o sKartách jsme se rozhodli natočit mimo pořadí díl o povodni. A to především o účelu a smyslu Vltavské kaskády a používání zdravého selského rozumu. Samozřejmě chceme poděkovat všem záchranářských složkám. více »

Videoseriál: Bez řečí (2) - II. pilíř aneb nepovedená penzijní reforma

01. 06. 2013  09:04  |   Chcete se dozvědět pravdu o penzijní reformě - II. pilíři? Tak se podívejte. A pak se zastavte, přemýšlejte, počítejte a nenechte se zblbnout, pak už není cesty zpět. více »

Videoseriál: Bez řečí (1) - Selský rozum

22. 05. 2013  08:25  |   Videoseriál beze slov a zbytečných řečí kolem. Dnes poprvé - používejme zdravý selský rozum. Příště o penzijní reformě - II. pilíři. více »

Video: Patrik Nacher nejen o boji s nesmyslnými poplatky

15. 04. 2013  13:42  |   Majitel serveru BankovniPoplatky.com Patrik Nacher se v rozhovoru pro InvesticniWeb.cz rozpovídal nejen o tom, proč má smysl bojovat "tržními" prostředky proti cenové politice tuzemských bank... více »

Video: Konec anonymních akcií v ČR?

13. 03. 2013  22:14  |   Přinášíme vám první díl seriálu "Peníze až na prvním místě" s názvem KONEC ANONYMNÍCH AKCIÍ V ČESKÉ REPUBLICE. více »

To musíte vidět: 12letá holčička to nandavá všem ekonomům!

05. 11. 2012  16:31  |   12letá holčička Victoria Grant vysvětluje, proč je její země Kanada a vůbec celý svět v obrovském dluhu. Doporučujeme vám mrknout se na to, jak má vypadat referát žačky základní školy - ekonomové a politici všech zemí, učte se! více »

VIDEO - Ideální banka 21. století pro rok 2012 - Korbel David a Lukáš

26. 09. 2012  17:44  |   Jak si studenti představuji ideální banku v 21. století si můžete prohlédnout na tomto video, které dorazilo do naší soutěže, která se letos konala již popáté. A vůbec poprvé šlo o video od žáků základní školy. Partnerem soutěže byla Air Bank. více »

VIDEO - Ideální banka 21. století pro rok 2012 - Cír Jiří

23. 09. 2012  01:06  |   Jak si studenti představuji ideální banku v 21. století si můžete prohlédnout na tomto video, které dorazilo do naší soutěže, která se letos konala již popáté. Partnerem byla Air Bank. více »

VIDEO - Ideální banka 21. století pro rok 2012 - Balcar Ondřej

22. 09. 2012  02:56  |   Jak si studenti představuji ideální banku v 21. století si můžete prohlédnout na tomto video, které dorazilo do naší soutěže, která se letos konala již popáté. Partnerem byla Air Bank. více »

John Perkins - přiznání lovce ekonomik

13. 03. 2012  13:07  |   Toto video asi v televizi neuvidíte. Nevíme nikdo, jaká je pravda, ale je dobré vidět i tento neoficiální pohled na současnou ekonomiku a vývoj světa. více »

VIDEO: mBank oslavila den bez poplatků s plnou parádou

07. 03. 2012  14:05  |   mBank se jako již tradičně připojila ke dni protestu proti bankovním poplatkům prostřednictvím akce, kterou uspořádala 29.2.2012 v Praze na Náměstí republiky. Nespokojení klienti tam mohli v jeden moment skoncovat s bankovními poplatky. Podívejte se, jak tato akce probíhala... více »

Video: Guerillová akce mBank pokračuje

12. 12. 2011  17:25  |   Po předchozím úspěchu virálního videa mBank s podtextem "za běžné věci se neplatí" pokračuje banka v této kampani i nadále. I druhé video nastavuje zajímavé zrcadlo... více »

VIDEO: Guerillová kampaň mBank!

08. 11. 2011  15:25  |   mBank se pustila do zajímavé kampaně, jejiž cílem je upozornit klienty ostatních bank, že za "norlmání" a "běžné" věci by se neměly platit žádné peníze... Lepší obrázek si uděláte z tohoto virálního videa... více »

PARODIE - G2 studentské konto od Komerční Banky - Užij si první bankovní styk

31. 10. 2011  17:32  |   A parodie na provokativní klip KB ke studentskému účtu. více »

G2 studentské konto od Komerční Banky - Užij si první bankovní styk

28. 10. 2011  15:47  |   Mrkněte se na originál spot z dílny KB, které jistě naláká řadu parodií. více »

Louis CK a bankovní poplatky

29. 08. 2011  13:47  |   Louis tentokrát vtipně a trefně komentuje svoje potíže s bankou a bankovními poplatky. Základem vyprávění je situace, kdy mu banka naúčtovala poplatek za to, že nemá dostatek peněz v bance. Takže se dostal do mínusu... více »

Bankovní apríl

01. 04. 2011  23:56  |   Poplatkový apríl aneb bankovní poplatky v ČR byly konečně zrušeny díky iniciativě ministra Kalouska....!!!! více »

Šichtářová a Pikora proti důchodovému tunelu

10. 02. 2011  13:09  |   Přístup k důchodové reformě je tendenční, říkají ekonomové Šichtařová a Pikora. Nad důchodovou reformou se přestalo seriózně přemýšlet a rozpracovávají se už pouze scénáře vycházející z předpokladu POVINNÉHO pojištění do soukromých penzijních fondů. Že mi další tunel? více »

Ideální banka 21. století 2010-2011 - Tášik Michal

08. 02. 2011  00:05  |   Jak si studenti představují ideální banku v 21. století z hlediska péče o klienty. více »

Ideální banka 21. století 2010-2011 - Příkazská Anna

07. 02. 2011  23:56  |   Jak si studenti představují ideální banku v 21. století z hlediska péče o klienty. více »

Ideální banka 21. století 2010-2011 - Katuščáková Petra

07. 02. 2011  23:51  |   Jak si studenti představují ideální banku v 21. století z hlediska péče o klienty. více »

Sekce obsahuje celkem 66 článků. Výše vypsáno 0 - 50Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti