Volksbank CZ rozšířila možnosti mezinárodního platebního styku


03. 12. 2012  13:57   |   tz   |   komentářů (0)

Volksbank CZ pro své klienty připravila speciální nabídku v oblasti zahraničního platebního styku, tzv. Sberbank platbu. Ta probíhá mezi Volksbank CZ a její mateřskou společností Sberbank Rusko standardně v eurech (EUR) a v amerických dolarech (USD), nově ji však klienti mohou realizovat za stejných podmínek i v ruských rublech (RUB) a v českých korunách (CZK).

„Rozšířením Sberbank platby o další měny a o další země rozvíjíme naše služby poskytované českým klientům ve spolupráci s mateřskou společností Sberbank Rusko. Ruský trh je považován za velice atraktivní a prostřednictvím speciálních plateb, jako je Sberbank platba či Rubl platba, se ho snažíme klientům ještě více zpřístupnit. Ačkoliv v sazebníku Volksbank se tato úprava objeví s platností až od 5. února 2013, jako předvánoční benefit našim klientům jsme zvýhodněné podmínky pro rozšířenou Sberbank platbu začali aplikovat již nyní. Navíc od prosince realizujeme rublové platby i Sberbank platby typu OUR za ještě výhodnějších podmínek,“ řekla Renáta Brabcová, vedoucí Sales Management Corporate Volksbank CZ.

 

Cena Sberbank platby zůstává stejná, jako byla zavedena v červenci 2012, kdy se Sberbank platba objevila v nabídce Volksbank CZ. V rámci speciální akce banka kromě rozšířené nabídky měn rozšiřuje i seznam partnerských bank, pro které platí zvýhodněné podmínky. Nově zahrnuje kromě Sberbank Rusko také její pobočky v Bělorusku, Kazachstánu a na Ukrajině. Volksbank rovněž upravuje ve prospěch klientů příplatky typu OUR u plateb s vazbou na Rusko – pro rublové platby je příplatek nulový a pro Sberbank platbu v měnách USD, EUR či CZK je stanoven na fixní částku 300 korun.

 
Sberbank platba – poplatky:                                                   Rubl platba – poplatky:

Sberbank platba příchozí          zdarma                                    Rubl platba příchozí      100 Kč

Sberbank platba odchozí          100 Kč                                     Rubl platba odchozí      300 Kč

 
Více informací naleznete na www.volksbank.cz.


Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.99896 / Celkový počet hodnoceni 962
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti