Vstřícná banka: Dejte Creditas své vysvědčení - IV. čtvrtletí 2018


31. 01. 2019  00:56   |   Miroslav Zeman   |   komentářů (0)

Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla mBank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

Jedna z nejnovější bank na tuzemském trhu. Jedná se o družstevní záložnu, která se přetransformovala na banku. Banka se do povědomí veřejnosti zapsala spuštěním své přelomové aplikace Richee. Banka to nebude mít v konkurenci dravých bank jako Air Bank či Fio jednoduché. Pokud se bude ovšem držet své domény, tedy zhodnocování úspor svých klientů, transakční bankovnictví a platební aplikaci Richee, své místo na trhu si zřejmě obhájí.


 creditas BANKU MŮŽETE HODNOTIT ZDE!!


S čím přišla banka ve III. čtvrtletí 2018:

Zvyšujeme úrokové sazby na termínovaných vkladech

Banka CREDITAS od 6. srpna 2018 výrazně zvyšuje úroky na všech svých termínovaných vkladech s pevně danou sazbou, která se během doby vkladu nemění.

No výborně. Banka se chlubí růstem úroků na svých termínovaných vkladech. Novou výši jsme také zaznamenali v našem přehledu aktuální výše úroků u spořících a termínovaných účtů. Mimochodem Creditas není jedinou bankou, která zvyšuje úrokové sazby, ale tato banka nabízí docela atraktivní úroky.

Nová verze MB - získejte přehled o vašich platbách

V nové verzi mobilního bankovnictví jsme vylepšili, co jsme mohli, a přidali funkce, o které jste nás žádali. Například do sekce pohybů na účtu jsme doplnili název obchodníka, což vám přinese lepší přehled o karetních transakcích.

Není to špatné, ale zobrazování log či názvů obchodníků a to i u běžných převodů z účtu už dávno nabízí například Air Bank. Takže se nejedná o nějaký úplně nový inovativní nápad, ale je fajn, že tuto skvělou službu nabízí i Credit bank svým klientům. Každé takové vylepšení ve prospěch klientů chválíme.

Na podzim roku 2018 byla také plošně spuštěna pověstná aplikace Richee.


 Čtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3 / Celkový počet hodnoceni 282
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti