Zaujalo nás: Air Bank již získala 50 tisíc zákazníků


23. 07. 2012  13:18   |   Jakub Petřina   |   komentářů (0)

Necelých osm měsíců od startu se Air Bank podařilo překročit hranici 50 tisíc zákazníků. 65% klientů si zakládá účty na pobočkách, jejichž počet již vzrostl na šestnáct. Přes 1900 zákazníků k přechodu ze svojí staré banky využilo tzv. Kodexu mobility. Zákazníci již mají na svých účtech v Air Bank přes 20 miliard korun.

Kodexu mobility využívají a do Air Bank nejčastěji přecházejí zákazníci České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisenbank a GE Money Bank. Díky Kodexu mobility může zákazník svou starou banku opustit „bezbolestně“ a bez nepříjemných průtahů. Stačí podepsat jeden formulář a zákazník si tak ze starého účtu převede peníze i se svými nastavenými trvalými příkazy a inkasy do nové banky. Starý účet se pak na základě kodexu zruší. Protože české zákony bankám zakazují účtovat klientům poplatky za zrušení účtu, některé banky klientům účtují absurdní poplatky za zrušení inkasa nebo trvalého příkazu. Air Bank proto svým zákazníkům, kteří se rozhodnou Kodexu mobility využít, případné poplatky vzniklé na základě rušení starého účtu hradí.

 .

Air Bank má nyní šestnáct poboček v devíti krajích České republiky a v srpnu otevře další dvě – v Olomouci a v Ústí n. Labem. Nejnovější pobočka v Praze na Andělu se rychle zařadila mezi trojici nejúspěšnějších poboček společně s pražskou pobočkou ve Vodičkově ulici a pobočkou na Joštově v Brně.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.00376 / Celkový počet hodnoceni 1065
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti