Zlatá koruna 2012: mBank boduje u veřejnosti i u podnikatelů


18. 05. 2012  15:32   |   tz   |   komentářů (0)

mBank navázala na úspěchy z minulých let a i tento rok získala dvě ocenění v hlasování veřejnosti i podnikatelů v anketě Zlatá koruna. V kategorii Cena veřejnosti obsadil běžný účet mKONTO výborné 2. místo a v kategorii Cena podnikatelů se umístil podnikatelský účet mBUSINESS KONTO rovněž na druhém místě.

 „Velmi mne těší, že nám veřejnost i podnikatelé vyjádřili tak velkou podporu, díky které jsme obsadili výborné stříbrné příčky v obou kategoriích. Má radost je o to větší, že i v době rostoucí konkurence na českém bankovním trhu zůstává mBank jednou z nejoblíbenějších bank,“ komentuje výsledek banky generální ředitel mBank Česká republika Roman Truhlář.

Jsem přesvědčen, že mBank opakovaně dosahuje výborných výsledků v nejrůznějších anketách nejen díky kvalitě poskytovaných produktů a služeb, ale i díky jednoduchosti a srozumitelnosti. Velmi si tohoto dvojitého úspěchu vážíme a děkujeme všem, kteří nám vyjádřili svou důvěru a podporu a dali nám svůj hlas,“ dodává generální ředitel.

Anketa Zlatá koruna se řadí mezi nejprestižnější a nejkomplexnější hodnocení bankovních institucí a jejich služeb v České republice. Veřejné hlasování probíhá ve dvou kategoriích – hlasování veřejnosti a hlasování podnikatelů. V obou kategoriích vybírají hlasující své nejoblíběnější produkty napříč všemi finančními kategoriemi. Do hlasování bylo letos zasláno rekordních 152 000 hlasů.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98643 / Celkový počet hodnoceni 1032
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti