Zuno otevírá Fair Play Arénu


22. 04. 2015  14:05   |     |   komentářů (0)

Banka Zuno otevírá Zuno Fair Play Arénu, soutěž k Mistrovství světa v ledním hokeji 2015. Cílem je posílit princip Fair Play a zároveň podpořit nový koncept férovosti a transparentnosti, který banka v současnosti prezentuje.

Soutěž vychází z legendární hry Miny. Úkolem soutěžícího je co nejrychleji najít dvě volná místa v Aréně, aniž by kliknul na obsazené sedadlo pro hosty. Výhru získá hráč s nejlepším časem.

Soutěž bude trvat do 11. května. Bude se skládat z 11 kol, přičemž jedno kolo potrvá dva dny. V každém kole se soutěží o dvě vstupenky na hokejový šampionát v Praze a v Ostravě. Dohromady tak banka Zuno rozdá 22 vstupenek na základní a vyřazovací část šampionátu.

Hlavní výhra je ještě atraktivnější. Soutěží se o vstupenky na finálové zápasy šampionátu, o které mohou bojovat i ti, kteří zrovna nepatří k nejrychlejším hráčům. Šanci na výhru má totiž každý.

"Celý projekt byl vytvořen v duchu férovosti. Jeho mechaniku jsme vymysleli tak, aby měl každý šanci na výhru. Tedy i ten, komu se ve hře až tak nedařilo," říká Ewa Golińská, Marketing Expert banky Zuno.

V prvních kolech tedy vyhrávají nejrychlejší soutěžící, ale výhercem hlavní ceny bude ten, kdo nejlépe zodpoví soutěžní otázku na webu http://www.zuno.cz/landing/narovinu/ 

Z odpovědí vznikne tzv. Férometer bank v České republice, který znázorní, do jaké míry lidé banky považují za férové ​​nebo naopak za neférové.

Zuno_Fair Play Arena_Vizual.PNGČtěte také Ostatní čtou

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.08242 / Celkový počet hodnoceni 910
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti