ZUNO SLAVÍ PRVNÍ NAROZENINY A ZVE DO KINA


18. 07. 2012  15:23   |   tz   |   komentářů (0)

Online banka ZUNO slaví 19. července rok od svého vstupu na český trh. První narozeniny se se svými klienty rozhodla oslavit kulturou.

„Všichni stávající i potenciální klienti, kteří během čtvrtka 19. července dorazí do některé ze ZUNO Zón, dostanou dva lístky do kina na film podle svého výběru,“ říká Petra Pšánská, manažerka pro sociální sítě v ZUNO.

 

Akce bude probíhat v obou pobočkách ZUNO na Václavském náměstí a v Obchodním centru Chodov. Podrobné informace o narozeninovém dni se zájemci dozví prostřednictvím sociální sítě Facebook.

 

Kromě jednodenní narozeninové akce ZUNO naděluje i přes celé léto. Vítěze už zná soutěž o 2 lístky do Super Gold zóny na závody F1 v maďarském Hungaroringu. Další dva výherci obdrží RC model Formule 1, v realistickém provedení 1:8.  Až do 12. srpna také stále probíhá soutěž Plať kartou a obleť Evropu. Své výherce už mají víkendové zájezdy do Paříže, Říma a Stockholmu. Na soutěžící čeká ještě losování o Barcelonu a soutěžení o Istanbul a Londýn, i s kapesným 3000 korun.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 2.98497 / Celkový počet hodnoceni 865
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti