ZUNO zahajuje soutěž o vstupenky na Velkou cenu Maďarska


31. 05. 2012  10:59   |   tz   |   komentářů (0)

Online banka ZUNO nabízí všem novým klientům možnost vyhrát lístky na Velkou cenu Maďarska vozů F1. Do slosovaní bude automaticky zařazen každý, kdo si v době od 1. června do 15. července 2012 založí ÚČET na kterékoli z poboček ZUNO. Klienti mohou soutěžit pouze na pražských pobočkách na Václavském náměstí nebo v Obchodním centru Chodov.

Podrobné informace o soutěži se klienti dozví prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter, případně prostřednictvím ZUNO Contact centra.

 

Hlavní cenou v soutěži jsou 2 lístky do Super Gold zóny na závody F1 v maďarském Hungaroringu. Další dva výherci obdrží RC model Formule 1, v realistickém provedení 1:8.

 

„Klientům ZUNO rádi přinášíme soutěže o netradiční výhry,“ říká Tomáš Kuna, ředitel české a slovenské ZUNO. „A Velká cena Maďarska závodů F1 v exkluzivním balíčku ve VIP zóně tuto podmínku skvěle splňuje."

 

Výherce soutěže se může těšit na závod, který proběhne 29. července. V zastřešené Super Gold zóně si může vychutnat luxusní raut, setkat se s dalšími VIP hosty nebo díky videoprojekci sledovat dění na těch nejatraktivnějších místech Hungaroringu.Čtěte také Ostatní čtou
Témata tohoto článku

Přidej odkaz na Bookmarky.cz


Nahoru Vytisknout

Hodnocení článku
Průměrná známka 3.0023 / Celkový počet hodnoceni 870
Hodnoťte známkou jako ve škole: 1 2 3 4 5


Zajímavosti
Nejčtenější zajímavosti